264 Shares 4865 views

Dlaczego Kuzma opuścił „Uni”. „Univer”: Kuzma opuścił serię

Prawdę mówiąc, że jego studenckich lat – bardzo szczęśliwy i wesoły. Rosyjska młodzież serial „Univer” – jasne potwierdzenie. „Sitka” – ta nazwa była już został nakręcony kanał TV TNT. Film zyskał ogromny sukces i zdobył miłość publiczności z pierwszej serii.

Taśma działania odbywa się w akademiku, uczelni i innych miejscach uczęszczanych przez młodych ludzi. Za każdym razem, chłopaki są w różnych sytuacjach (śmieszne, smutne, zabawny i ciekawy), ich życie sprowadza pasje i romanse nigdy nie tracą serce i znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

Kuzma, kim jesteś?

Główni bohaterowie to siedem młodych chłopców i dziewcząt. Są one różne: ich postacie, marzenia, wartości życia różnią się zasadniczo. Ale każdy z uczniów – to prawdziwy przyjaciel, gotowy do pomocy w najtrudniejszym momencie. Niezwykle barwny i interesujący jest sposób Edik Kuzmina przez Vitaliya Gogunskogo. Edward, Edward, Kuzma, Tornado … Wszystko to jest to – karate Jock, który studiuje na Wydziale Filologicznym. Człowiek, nie jest daleko, jak to się mówi, „w jego wyniku.” Wybierając zawód, nigdy nie przypuszczał, że będzie miał tyle pisać i czytać więcej.

Widzowie przyzwyczaili się do tej postaci, że przyszedł jako kompletne zaskoczenie oglądać bez faworyta „UniVer”. Series, gdzie Kuzma liści, bardzo smutny dla wielu. Eddie jest bardzo miły i czyste myślących ludzi. Cała moja miłość, daje ten sport. Bardzo często, facet zdecyduje najprostszych problemów jest absolutnie niezwykłe sposoby. Dlatego bohater był tak zadowolony publiczność. Osoba Vitaliya Gogunskogo nic wspólnego ze sposobem, Edward Kuzmin. Ale mimo to, rolą ekscentrycznego Kuzi on poradził sobie doskonale.

Niniejszy Witalij Gogunsky

Witalij Gogunsky – aktor, piosenkarz i kompozytor. W czasie kręcenia „Uni” (2008), młody mężczyzna miał 30 lat, a on miał zagrać młodego studenta. Artystka często powierzyć rolę bohaterów, którzy są o wiele młodsza od jego wieku. Ale Vitali nie jest problemem. Obraz Kuzi doszedł całkiem przekonująco. Jeśli wszystko jest dobrze, to dlaczego Kuzma opuścił „Uni”? Aby to zrobić, istnieje kilka powodów. Ale wszystko po kolei.

Gogunsky pomyślnie ukończył VGIK i Edik nie wyrzucony z uczelni po prostu dlatego, że jest udany sportowiec i stale wygrał różne konkursy. I to jest bardzo ważne, aby utrzymać wizerunek uczelni. Witalij – mądry i oczytany młody człowiek, nie można powiedzieć o jego charakterze. Aktor – wielka rodzina mężczyzna, podnosząc córkę, i Kuzma nie może zrozumieć relacje z Maszy. Ale przeciwieństwa się przyciągają, prawda?

Kiedy liście Kuzma

Wiele mediów przez długi czas były pełne nagłówki: „Nowy uniwersytet”, „Kuzma nie ma.” Ale nikt nie wierzył. Widz po prostu nie mieszczą się w głowie, że to może się zdarzyć. Jako kolejna seria będzie kontynuowana bez wszystkich ukochanego bohatera? Ale nie ma dymu bez ognia. I stało się: za projekt Maria Kozhevnikova lewo i Witalij Gogunsky. Po opuszczeniu show nie przestała istnieć, on dalej opowiada o tym, jak żyć i studenci studium. Ale w pewnym sensie to brzmi inne znaczenie. Coś takiego: "uni, nowy hostel, Kuzma idzie." Może to nie jest całkowicie dokładny opis, ale ten facet był znaczna część całej ery długo działa opera mydlana. Więc dlaczego nie zrobić pozostawiając edik całą tragedię i nie zadedykować to wydarzenie przynajmniej trochę nazwy? I wystąpi zdarzenie w późnych latach 70-tych i na początku 71 serii.

Dlaczego Kuzma nie ma?

Wycofanie z serii „UniVer” Vitaliya Gogunskogo i Kuzi – to dwie różne rzeczy. Aktor miał swoje powody, uczeń Edwarda – jego własna. Przede wszystkim dowiedzieć się, dlaczego Kuzma lewo uni?

W tej historii, między Maszy, Kuzey Martynow i było nieporozumienie. Edward źle rozmowę z jego dziewczyną i Martynow i zdecydował, że byli kochankami. Po wypiciu alkoholu, chciał uderzyć przeciwnika, ale chybił, a ofiara była Maria. Edward był bardzo zdenerwowany, urażony i postanowił udać się do rodzinnego Agapovka. Przed opuszczeniem ściany w akademiku student zostawił notatkę do swoich przyjaciół, w którym wyjaśnił przyczyny jego działania, mówiąc, że coś mu nie wyjdzie z wszelkich badań, ani miłości, ani z pracy, więc wrócił do ojczyzny.

Mary nie mogła uwierzyć, że jej chłopak zrobił do niej. Początkowo myślała, że po prostu ukrywa się w łazience, ale gdy znalazł list pożegnalny, Mary sobie sprawę dlaczego Kuzma lewo uni. Ona nawet poszedł do Agapovka powrót ukochanego. Ale nie okazało się, że Edward jest zadowolony i nie chce uczyć się i żyć w Moskwie. Z tą dziewczyną i wrócił, postanowił żyć, czasami pamiętając swoją dobrą i wrażliwą przyjaciela.

Powody pozostawiając serię Vitaliya Gogunskogo

Dlaczego Kuzma lewo uni – jasne. Ale nie żałuje jego działania, czy aktor grający niedawne pitching? A może to było tak pomyślane? Nie, wszystko musiało być inaczej. Ale projekt został opóźniony tak, że Vitali i Edward stają się jednym. Gogunsky takiego obrotu sprawy się nie podoba. Chciał uczestniczyć w innych filmach i serialach telewizyjnych, ale z powodu ciężkiego harmonogramem „Uni” to mu się nie udało. Nie jest to prawdą, po dwanaście godzin badanie jest mało prawdopodobne, aby chciał grać i dostać się gdzieś indziej?

Jak wiadomo, Gogunsky – wielki muzyk, ale do pracy w serialu, że nie mają czasu, by poświęcić się pisaniu. Stać się zakładnikiem jednej roli nie ujęte w planach młodego aktora. Grała swoją rolę i wiek. W ciągu 35 lat uosabiają 20-letniego studenta trochę trudne. Wszystko to i wykonane Gogunsky odrzucić ofertę wzięcia udziału w „UniVer” i poza nią.

Plotki, spekulacje i życie

Człowiek jest tak skonstruowany, że ma kilka prawdziwych faktów i przyczyn tego lub innego zdarzenia. Chce plotki i intrygi. To, co stało się z Witalijem. Nikt nie wierzył, że opuścił serię z powodów opisanych powyżej. A on tego nie zrobił, ale z powodu przewodnictwem kolejności. Mówiono, że aktor zaczął patrzeć w szkle. Powiedzieć, ciężko pracować, czasochłonne, gra staje się nudna. Ale wszystko to, na szczęście, to tylko fikcja i plotek. Kuzma Vitale absolutnie odpowiednia osoba, która uwielbia pić, ale z umiarem i powyżej. I z serii wyjechał było, bo chciał.

Ale co z „UniVer” bez Kuzi? Doskonale: dzieci uczą się zakochać, kłótni, uzupełnić w ogóle patrzeć na siebie!