85 Shares 3446 views

Jakie są przepisy dotyczące przewozu bagażu w samolotach działają obecnie

Przygotowanie do podróży samolotem, zawsze warto pamiętać, że istnieją pewne warunki, które muszą być przestrzegane. W szczególności przepisy dotyczące przewozu bagażu w samolocie. Wchodząc w locie, wszystkie rzeczy, które trzeba podzielić na dwie części – te, które Ci zabrać ze sobą do kabiny (bagaż podręczny), oraz te, które można podjąć w swoim bagażu. Ostatni, pożądane jest, aby podpisać: otagować do walizki, które zostaną zapisane, do którego należy, numer lotu i telefon komórkowy. Jeśli Twój bagaż jest tracona (to też się dzieje), łatwiej będzie go odnaleźć, a następnie zostanie on szybko wrócić do właściciela.

Walizka z różnymi typami są różne przepisy dotyczące przewozu bagażu mają zastosowanie. Samolot może przewozić rzeczy o wadze ponad dziesięć kilogramów. W tym przypadku, wielkość bagażu nie może przekraczać pewnych standardów. Więc, ogólne parametry są 25h40h55 zobaczyć. Ale niektóre linie lotnicze zapewniają własne warunki, w których pożądane jest, aby czytać z góry. Wewnątrz można również przeprowadzić:

  • leki (bez których nie jest możliwe do wykonania);
  • wartościowe (dokumenty, komunikacja w stanie wyłączonym, pieniądze);
  • dzieci lub wózki, które są formowane;
  • żywność dla niemowląt (bez których nie da się zrobić).

Zapis całkowitej masy podanych rzeczy nie idą.

Walizka, że weźmiesz w bagażniku, stosuje się zasady przewozu bagażu w samolocie. Tutaj wszystko zależy od linii lotniczych, a na której klasy latać. Jeśli jest to klasa biznes, może przewozić do 32 kg wagi i 160 cm w sumie trzech wymiarach. przestrzeń bagażowa w klasie biznes podane dwa. W gospodarce klasy siedzeń tylko jeden, a do całkowitej wagi jest dozwolone do 23 kg. Warto zauważyć, że jeśli jedna z walizek nie zmieścić się w rozmiarze, podczas gdy druga jest mniejsza od dopuszczalnej normą, a nie płacić za prawo do wielkości walizki nadal mam. Korzystnie wszystkie rzeczy zapakowane w worki (jak i tułów). Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do cieczy, do których stosuje się specjalne zasady.

Przepisy dotyczące przewozu bagażu w samolocie mogą się różnić w zależności od firmy świadczącej usługę. Chociaż istnieją normy mające zastosowanie do wszystkich linii lotniczych i lotów. Na przykład, zasady transportu cieczy w płaszczyźnie wspólne dla wszystkich przedsiębiorstw. Przy okazji, oprócz takich rzeczy są oczywiste i pasta do zębów i pianka do golenia. Warto wiedzieć, że butelki są dozwolone do 100 ml (dotyczy to wszystkich płynów kosmetycznych Woda toaletowa, perfumy, makijaż i opieki). Jeden bagaż, który ma w kabinie nie mogą stanowić więcej niż jeden litr w sumie. Oznacza to, że trzeba myśleć z wyprzedzeniem, jakie konkretne narzędzia, czego naprawdę potrzebujesz. Pamiętaj, że wszystkie płyny muszą być zapakowane w szczelnej plastikowej torbie (powinno być jasne). Cała reszta można umieścić w bagażniku (jak w walizce).

Warunki transportu cieczy nie stosuje się do towarów zakupionych w sklepach wolnocłowych (Duty Free). Produkt ten nie jest również brany pod uwagę podczas ważenia bagaż podręczny. Ciesz lot!