136 Shares 6962 views

San Francisco – unikalne atrakcje

Nieczęsto miasto lub obszar nazwał imię świętego, oraz w Ameryce istnieje takie miejsce. Założona przez Hiszpanów i zbudowany w 1776 roku, port otrzymał nazwę katolickiego świętego Franciszka z Asyżu. W stanie Kalifornia, na półwyspie San Francisco, w północnej części miasta znajduje się w liczbie pierwszy na gęstości zaludnienia w Stanach Zjednoczonych. W związku z tak wczesnym pojawieniem się osad na terytorium współczesnej Ameryce łączy różne style architektury. Oryginalność i nadać mu stylu wiktoriańskim i nowoczesne tendencje w urbanistyce.


letnie miasto zimne mgły – Atrakcje San Francisco, że turyści przyjeżdżają, aby zobaczyć wszystkich krajów – prawdziwie globalnym turystyki. uwaga każdego człowieka cieszy się most wiszący około dwóch tysięcy metrów długości, o nazwie Golden Gate. Zbudowany w 1937 roku, łączy północną część Półwyspu San Francisco i peleryna w Sausalito Marin County i przechodzi przez cieśniny o tej samej nazwie. Most jest jedną z nowoczesnych siedem cudów świata. Z sześcioma torami o transporcie drogowym oraz dwa dla pieszych, to sześćdziesiąt lat był to najdłuższy most na świecie, z powieszenie.

W parku, most o tej samej nazwie – Golden Gate, można odpocząć od zgiełku i trosk, ucieczki od codziennych spraw, chodzenie do muzeów, wśród których jest wiele. Uroda kwiat cieplarniany, japońskie zapachy ogrodu, w pobliżu jeziora Spreklz – wszystkie wspaniałe miejsca na romantyczne spotkania.

Atrakcje w San Francisco są na wyspie Alcatraz, który znajduje się w samym środku tej samej zatoce. Wcześniej było to bardzo bezpieczne więzienie i fortyfikacje wojskowe, obecnie zabytek chroniony w ramach National Park Service. Na wyspie rozstrzelano wielu znanych filmów. Organizowane wycieczki do San Francisco i obejmują wycieczki do Alcatraz zarówno podczas dnia i nocy, a ze znajomością pełnej historii wyspy.

Zobacz San Francisco i jego atrakcji, słynne dzielnice, Chinatown może być nawet z góry Coit Memorial Tower, który jest także duma mieszkańców miasta. Wewnętrzna część to było pięknie urządzone w latach trzydziestych XX-tego wieku freski na temat rolnictwa, edukacji, życia w miejskich i wiejskich.

Nowe zoo California w San Francisco, który pokazuje atrakcji afrykańskiej sawannie? Przedstawia wszystkich przedstawicieli świata zwierzęcego dzikiej Afryce, całej jego różnorodności: żyrafy, zebry, antylopy. Można odwiedzić wystawę i madagascan lemury. Ten zoo, gdzie można korzystać z afrykańską przyrodę, nie pozostawi nikogo obojętnym.

Unikalny obszar North Beach, Chinatown, położony w samym sercu San Francisco – atrakcji miasta, dobrze zachowane od 19 wieku, kiedy to miejsce zaczęli przybywać Chińczyków w poszukiwaniu pracy. To Chinatown w wyspecjalizowanych sklepach, ławki i, oczywiście, chińskich restauracji – największa ze wszystkich, że nie jest w Azji.

Jest to niemożliwe, aby pozostać obojętny na piękno tego wspaniałego miasta, które zapoznają się z jego zabytków sztuki, architektury, muzeów i wielu innych atrakcji.