886 Shares 7901 views

Dachówka ceramiczna naturalny i jego instalacja

Rozmieszcza stanowisk naturalnych do dziś jako jeden z liderów na rynku pokryć dachowych. Utworzono za pomocą dachu zapewnia komfortowe warunki we wnętrzu domu, o każdej porze roku. Jeśli zdecydujesz się korzystać z płytek na dachu, można użyć wielu różnych kształtach i kolorach. Na zewnątrz widok z dachu po zakończeniu prac znajdą atrakcyjne.

Płytki ceramiczne

Dachówka naturalna może być częścią systemów dachowych, które mają zakrzywione płaskich i skomplikowanych kształtów, to tylko dodaje do jakości tego popularnego materiału budowlanego. Jest on odporny na działanie czynników chemicznych i natury biologicznej. Ponadto powłoka jest zdolna do wielu (nawet do 1000 cykli) zamrażania i rozmrażania. Zapewnia to okres życia, który trwa ponad 100 lat.

Płytki naturalne otoczenie nadaje się dość proste, a wtedy nie trzeba będzie kompleksową opiekę, nie muszą być pomalowane i dość łatwe do odtworzenia. Pomimo faktu, że praca instalacja nie wymaga specjalnego wysiłku, materiał musi być zgodne z pracami technologii. Dlatego też, jeśli nie wierzą we własne możliwości i nie ma wystarczająco dużo doświadczenia, lepiej jest powierzyć instalację doświadczonych budowniczych. Jeżeli istnieje konieczność pokrycia dachu, który ma złożone krzywe powierzchnie i kształty, to zaleca się wybór materiału opisanego.

Przygotowanie przed układaniem płytek

Dachówka naturalna jest stosowany na dachach, które mają nachylenie między 10-90º. Jeżeli system ma pochylnie 10 do 22º, to będzie konieczne w celu przyciemnienia wodoszczelność jest dostarczane, na przykład, zmodyfikowany rolek powlekających. Jeśli trzeba pracować z nachyleniem, stopień, który jest wyższy niż 50º, materiał jest ponadto konieczne, aby naprawić śruby. Taka powłoka zakłada wzmocnione tuszy.

Tworzenie struktury wsparcia przewiduje wzmocnienie krokwi. Z tego powodu, na krokwiach należy stosować tylko dobrze wysuszone wiązki, poziom którego wilgotność nie przekracza 15%. Belka może mieć przekrój poprzeczny o wymiarach 50 x 150 mm, ale jeśli jest to konieczne, aby zwiększyć wytrzymałość, jest konieczne, aby zakupić pręt 60 x 180 mm. Środek ten można uznać za ekstremalne i aby go uniknąć, dopuszczalne jest zamontowanie krokwie w regionie 80-130 cm. Boisko Rafter zależy od ich długości, a więc tym większa długość elementu, tym krótszy dystans.

R bariery cieplnej i pary

Po zakończeniu układu kratownicowego montażowej mogą być pokryte izolatorem paroizolacyjną. W celu zapewnienia szczelności tych powłok, ich połączenia muszą być klej taśma klejowa. Pod koniec krokwi należy wzmocnić kontrobreshetku. Zapewni to ventzazor 50 mm pomiędzy warstwą izolacji termicznej i uszczelnienia. Zapewnia to prawidłowe funkcjonowanie przestrzeni dachowej. Na kontrobreshetku należy położyć hydroizolację, czyli prostopadle do krokwi stałych skrzynię. To ostatnie jest niezbędne do montażu pokryć dachowych.

Listwy montażowe

Podstawą listwa pręt powinna wynosić 40 x 40 lub 40 x 50 mm. Na belce okapu pole chcesz zastosować płytę, której szerokość wynosi 100 mm. Powinien on być zamontowany na 20-30 mm powyżej w odniesieniu do innych. W celu określenia instalację toczenie krok, trzeba wziąć pod uwagę parametry płytki. Zwykle odległość między elementami płatwi jest równa szerokości pokrycia dachowego za pomocą nakładania pozostałości. Tak więc, etap będzie równa 310-345 mm, co jest ważne, jeśli szerokość wykończenia równoważnik 400 mm. Przeprowadzić znaczników rzędy muszą być za pomocą liny, która ma zostać wzmocniona w kontrobreshetke.

Określenie technologii układania

Płytki ziemny może mieć kilka odmian, które określa zasady nawierzchni. Jeśli trzeba pracować z płaskich płytek, instalacja musi być przeprowadzona, przechodząc od dołu do góry, z dopuszczalnym ołowiu układania kilku warstw. Natomiast w przypadku instalacji do powlekania ryflowaną odbywa się od strony lewej do prawej. Rowkowane płytki zaczynają mistrza przewidzianą od okapu, przenosząc się do góry.

dachówki wykonane z naturalnego osiadania, wykorzystując niektóre z materiałów i narzędzi, w tym:

  • izolacji;
  • Paroizolacja;
  • drewna;
  • dachówka;
  • Taśmy budowlane;
  • liny;
  • samogwintujące wkręty.

Proces układania płytek

Okładziny zawarte początkowo na naturalnych elementów ułożonych na połaci dachowej. W tym samym czasie, gdy łącznik stosowane śruby do drewna. Przekręcić je w miarę możliwości nie będzie, to będzie trzymać luk temperatury. Jeśli zamierzasz pracować z płótna, przewidzianą na hakach, konieczne jest, aby powalić część zamku, a następnie wykonać utrwalenie. Co trzeci liść jest konieczne, aby wzmocnić uchwyt anty-wiatrowej. Na dachu, który jest w m długości zakres 4.5-7 trzeba instalować rząd dachówek wentylacyjnych, należy umieścić go w odległości trzech rzędach na miejscu grzbietu. Jeśli dach ma długość 7-12 m, opisany wymaga dwóch rzędów.

Naturalna płytka, który to zespół pierwotnie wyprodukowane w łyżwy do układania w strefie kalenicy. Na tej stronie powinny być wykorzystywane dla posiadacza grzbiet listwy. Jego instalacja jest przeprowadzana za pomocą wkrętów na kontrbrus. Zapewnić ventzazorom i obszar pod grzbiet, bo to jest konieczne zastosowanie kratkę wentylacyjną lub taśmę uszczelniającą. W tym ostatnim przypadku na powierzchni należy umieścić otwory. W położył grzbiet naturalnych płytek ceramicznych następny krok, który zapewni specjalny uchwyt.

Dachówka ceramiczna zyskuje popularność nie tylko ze względu na atrakcyjny wygląd i łatwość instalacji, ale również ze względu na fakt, że materiał ma doskonałe właściwości użytkowe.