457 Shares 2243 views

Nowy Nissan Juke R

W 2012 roku, znanym producentem samochodów dodano szereg nowych produktów, wśród których okazało się być nowoczesny i kompaktowy minikrossover Nissan Juke R. Ten samochód (jak Nissan Koshkay) nie można przypisać do żadnej konkretnej klasy, która pokazuje profesjonalizm marketingu firmy. Po tym wszystkim, mogliby po prostu czuć wymagania przyszłych klientów. Shiro Nakamura dyrektor kreatywna grupa projektowa mówi, że obraz Nissan Juke R ma ślady kilku maszyn. Prezentacja tego samochodu miała miejsce na przedmieściach Paryża – w tunelu aerodynamicznym, który służył już swój czas.


Zaprojektować Nissan JUKE R

Górna część nadwozia – posiekane. Dach samochodu w ruchu, takich jak coupe sportowy. Wskazał dolne granice płynnie zaokrąglonych łuków kołowych. Optyka górne przednie dobrze z reflektorów, wpuszczone w przednim zderzaku. oświetlenie Nissan JUKE R jest wyróżnia się jakością i ekscentryczności. Wygląd samochodu jest prawdopodobne, aby odwołać się do wielu fanów firmy. Celem Nissan Juke była idea wypełnienia pustej niszy miejskiego mini-crossover.

Nissan Beetle został stworzony na platformie Nissana „V” i ma następujące wymiary: 4,135 metrów, szerokość 1.756 metrów i 1.570 m wysokości. Rozstaw osi 2,530 m wystarczająco wysoki prześwit. – 17,5 cm bagażnika jest znaczna dla takiego samochodu. – 251 litrów.

Ergonomiczne wnętrze. Kabina natychmiast przyciągają uwagę metalowego tunelu stylu zbiornika paliwa w motocyklu, powłoka drzwi tkanek nietypowych kształtach klamek drzwi wewnętrzne, torpedy, nierówna gotowego tworzywa sztucznego, do włożenia i polusportivny krzesłami.

dwa urządzenia studnie, dość drogie dla rodzaju umieszczonego na desce rozdzielczej. Nie trzeba wewnętrzna przestrzeń nie jest zbyt przestronne, ale wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich pasażerów.

Nissan Juke Przeglądu ustanowić jeden z trzech silników: pojemność 1600 litrów benzyny i 110 KM wyjściowy benzyna 190 KM z turbodoładowaniem o objętości 1500 litrów oleju napędowego i 110 KM

Nissan Juke R jest napęd na wszystkie koła z turbodoładowaniem tylko ze zmiennej przekładni automatycznej lub sześć skrzynią biegów, Xtronic ze środkiem nacisku, który może być zmieniany, a dwa wielotarczowe sprzęgło, które działają jako aktywny różnicowego.

Warunki drogowe Nissan Juke 2013 pod wieloma względami podobny do Nissan Micra z powodu wspólnej platformie. Ale nadal na drodze z ubogich pokrycia Beetle jest bardziej stabilny. Ale opcja turbodoładowany silnik spalania wewnętrznego zapewni szybką jazdę, ponieważ posiada elementy Nissan GT-R.

Nissan Juke – jest nie tylko opłacalne i szybki samochód, ale również bardzo bezpieczny. Zgodnie z wynikami testu Euro NCAP Nissan Juke R został wyróżniony najwyższą wartość – pięć gwiazdek.

W Federacji Rosyjskiej to miejski mini-crossover można kupić w cenie 650000 str. (Jest to standardowe, 1,600l benzyna wewnętrzna objętość spalania Icie 2 koła). Cena najdroższych wersji top-end Nissan Beetle 2013 w rosyjskim rynku motoryzacyjnym (benzynowy silnik spalinowy z doładowaniem w objętości 1600 litrów pojemności 190 KM) w zakresie od 1.600.000 rubli.

Nissan Juke R – prawdziwy samochód miejski. On będzie zachwycać swoją przyszłość gospodarzem niezwykły i nowoczesny wygląd, niezawodność, zwrotność i sprawne podróżowanie, dobrą stabilność, oszczędność paliwa i komfort.