732 Shares 7853 views

Szczegółowa analiza MAZ: Zakres

Każdy entuzjasta samochodów, jest zainteresowany w maszynie, chce wiedzieć wszystko ją, że tak powiem, tajniki. Ten artykuł dostarczy jeszcze więcej. Uważane są MAZ, ich historia i cała gama modeli w ogóle.


Historia MAZ

Po wyzwoleniu Mińska, w 1944 roku, zaczął masywne warsztaty konserwatorskie i przedsiębiorstw zajmujących się naprawą samochodów. 16 lipca 1944 rozpoczął historię MAZ. Pod koniec 1951 roku rurociąg już uciekł dziesiątki tysięcy maszyn MAZ logo. MAZ stał się popularny nie tylko na Białorusi, ale także daleko poza jej granicami.

Co wyprodukowany dla jego prawie 70-letniej historii MAZ? Skład wchodzi ponad pięciuset modyfikacje i modeli samochodów. Pod znaną marką produkowane ciągniki, Platforma, autobusów i podwozi do montażu niemal dowolnego urządzenia. sprzęt MAZ od wielu lat utrzymuje wiodącą pozycję na rynku i konkuruje z innymi markami. Gama samochodów MAZ zdobył szacunek ze względu na jego niezawodność. Ciężarówki dobrze udowodnione do pracy w kamieniołomach, przewóz towarów.

Skład kilku samochodów MAZ

Przetestowane przez wiele lat eksploatacji pojazdów MAZ. Skład jest przedstawiony głównie w samochodach ciężarowych. Oto kilka modeli.

  1. ciągnik naczepa – jest alternatywą ucieleśnieniem burtowy. Urządzenie to jest przeznaczone do samochodów ciężarowych. Nośność ciągnik nie pozostawi nikogo obojętnym. Ciągnie wóz jak dużo 200 ton. I mimo swojej wielkości, ma wystarczającą zdolność manewrową.

  2. statki latające – doskonały zamiennik dla importowanych samochodów ciężarowych. Jak ciężarówki i samochody ciężarowe mają udźwig pięciu do dwudziestu ton. Onboard samochodów MAZ, pomimo wielkości silnika i moc, mają dość niskie zużycie paliwa. Zużycie na 100 km wynosi około 50 litrów.

  3. Maszyny komunalne – przedstawiony w postaci śmieciarki i ciężarowych próżni.

Również MAZ produkowane drewno i specjalnie wyposażonych przyczep. Ten artykuł nie obejmuje wszystkich typów urządzeń zawartych w składzie rośliny Mińsku. MAZ oferuje szereg prawie wszystkich typów maszyn wykorzystywanych w tym czasie.

autobusy MAZ

Ponadto do ciężarówek i specjalny sprzęt wytworzony w taki giant samochodów jako MAZ, zakres uzupełniane i autobusów. Ten pojazd rozpoczął życie w 1992 roku. Pierwsze autobusy zostały wyprodukowane we współpracy z niemieckimi firmami, ale potem zdecydowano się odmówić współpracy. W przyszłości, produkcja i rozwój pojazd produkowany tylko białoruskich projektantów.

MAZ autobusy, zakres, który obejmuje miasta, lotnisko, międzymiastowe i turystyczne samochody, szybko zdobył zaufanie. Są one szeroko stosowane nie tylko w kraju, ale również za granicą. Historia zna przypadki wysyłania partie TS w innych krajach. Zdolność niektórych modeli autobusów osiągnął 200 pasażerów.

zmierzch MAZ

Pierwszy przystanek produkcji odbyła się na początku 2015 roku. Dalsze opóźnienia stają się coraz częstsze. W tym czasie, zakład może być uznany nieopłacalne, a gotowe produkty to tylko magazyn. Według niektórych raportów, kraje, które zakupią MAZ, zaczęły rezygnować z usług roślinnych na rzecz zagranicznych producentów, takich jak Mercedes i Scania. Zakład przestało być opłacalne ze względu na opóźnienia w technologii.

MAZ skład, który obejmuje ponad 250 rodzajów samochodów i ponad 60 modyfikacji ich utraconej pozycji na rynku motoryzacyjnym. Coraz więcej konsumentów do zmiany sprzętu importowanego, pomimo jakości i trwałości urządzenia. Ale MAZ dostępne w każdym mieście w Rosji, będzie służyć więcej niż dziesięć lat, przynosząc korzyści i zysku.