310 Shares 5241 views

Jak zrobić Quad najprostszy sposób

ATV są dzisiaj bardzo popularne. Są one szeroko stosowane nie tylko dla osób podróżujących dla przyjemności, ale także do polowań i rybołówstwa. Niektórzy mieszkańcy korzystają z tej techniki do różnych prac wiejskich, ponieważ w rzeczywistości jest to ta sama mini ciągnik. Ale nie każdy jest taka maszyna może być dostępna, dlatego ważne jest, aby mieć informacje na temat jak zrobić quada za pomocą dostępnych materiałów.


Pierwsze kroki

Przed dokonaniem quadem, trzeba przygotować wszystko, ale nie może to zrobić za Ciebie bez:

– urządzenie do spawania;

– profili, rur, części o różnych wymiarach;

– wyposażenie dodatkowe;

– jednostki i jednostki pochodzące z motorowerów i motocykli.

Pamiętaj, aby rozpocząć pracę z rysunkiem przyszłości „konia żelaza”. Dlatego bierzemy kartkę papieru i zrobić szkic. Przed dokonaniem quada, najważniejsze – do planu, który komponentów i części zamiennych zakupów, a co – robić samemu. Konieczne jest również, aby dokładnie narysować względne położenie wszystkich elementów i podzespołów, które mogą być wprowadzone razem bez żadnych problemów.

tajemnice montażowe

Ramka, ATV spawane przez rury o okrągłym przekroju poprzecznym, i narożniki profilu kwadratowym. Pożądane jest, aby korzystać z różnych elementów, motorowerów i motocykli, w tym, że stosuje się rurę o dużej wytrzymałości.

W żadnym wypadku nie należy używać rur wodociągowych. Oni nie mają niezbędną wytrzymałość i może pękać w każdej chwili. Potem przyspawać uchwyty montażowe i przymocować silnik do ramy. Jego pierwszy ATV jest lepiej, aby silnik motoroweru.

Chciałby nawet dzieci, które ze to będzie po prostu zachwycony. Fakt, że quady przez dzieci na benzynie – świetna zabawka dla każdego dziecka. Po tym wszystkim, nie rozwijać ogromne prędkości, ale emocje z pokonywania terenu szorstkich facetów będzie więcej niż wystarczająco.

Następnie podłączyć silnik z wałkiem zębatym tylnej osi za pomocą łańcucha. Położony na kolumnie kierownicy mechanizmów kontrolnych ATV i ramy przykręcić pedały i dźwignie.

Zasilanie i układ zapłonowy pochodzi z tego samego modelu motoroweru, z którego wzięliśmy silnik. Po pewnym czasie może być poprawiona i dopasowane w sposób rozsądny, oczywiście granicach. Wybierz zbiornik paliwa może być motocykl objętość odpowiada.

Nie zapomnij również punkt, że kwestia, jak to zrobić quadem, trzeba dokładnie rozważyć każdy krok. Dlatego instalacja baterii takiego samochodu jest koniecznością.

Warto również plan, który łączy użyjesz quad. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest uważane za jednostki koszem i skuter koła.

Zwrotnica być produkowane przy użyciu dwóch wędek, które zamieni przednie koła. Ramię hamulcowy jest połączony z hamulcem przesyłowego trakcji. Wszystkie panele zewnętrzne domowe ATV zrobić za pomocą włókna szklanego.

Chcielibyśmy powiedzieć o tym, jak do utworów na ATV. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby kupować gotowe komponenty jako całość, a następnie dołączyć je do ATV. Po wszystkich utworów, które odpowiednie właściwości i cechy znaleźć na innych maszyn ciężkich. Dlatego nie dużo filozofowania i kupić wszystko gotowe.

Dzięki zastosowaniu tych sugestii i zaleceń w praktyce, będzie można stworzyć prawdziwe arcydzieło inżynierii, oszczędzając pieniądze i podnieść swoją wiarygodność w oczach przyjaciół i znajomych.