310 Shares 7553 views

Jak usunąć „grzyby” z karoserii samemu

Korozja metali – najbardziej niebezpieczny „choroba” środki mechaniczne. Jeśli nie jest rozwiązany w czasie, mała kropka wkrótce zostanie przekształcony eksfoliowanego farby, a ostatecznie będzie dziura. Można użyć metody jak usunąć „grzyby” z ciałem samochodu w warunkach garażowych. Jednakże, zgodnie z instrukcjami już zalecana mają niektóre metale umiejętności malarskie. W przeciwnym razie nieudana próba doprowadzi do kosztownych napraw.


Gdzie pojawia się korozja?

Każdy używany samochód końcu pojawiają się rozdrobnione ochronną warstwę metalu. Właściciele zaczynają się zastanawiać, jak usunąć „grzyby” z karoserii. Po tym wszystkim, jeśli nie podjąć środki w celu przywrócenia farby, korozja zacznie się rozprzestrzeniać głęboko pod wpływem wilgoci i agresywnego środowiska.

Pytanie, jak usunąć „grzyby” z karoserii, zaczyna wzbudzać sterowniki na wiosnę. Podczas zimowych wad lakier pęcznieją zarówno w starych i nowych samochodach. Przyczyną powstawania korozji nagrzewając się zmiany temperatury powietrza z wewnętrznego i z ulicy, z silnika lub uszkodzenia złapany przez barwnik odczynnika. Ostatnim stosowane do powlekania, aby wyeliminować lodowaty skorupę.

Kroki w celu rozwiązania problemu

Zobaczmy jak usunąć „grzyby” z karoserii. kroki naprawcze:

 1. Lakiernik inspekcja.
 2. Czyszczenie zardzewiałe powierzchnie: mechaniczne i chemiczne.
 3. Zastosowanie warstwy mocującej, metal wiążący i wypełniacz.
 4. Przygotowanie i odpowietrzania.
 5. malowanie natryskowe.
 6. Polerowania.

Nie zapomnij o zachowaniu odpowiednich warunków środowiskowych:

 • Około 25 stopni, stosowane do mieszaniny wyschły.
 • Niska wilgotność w pomieszczeniu.
 • Brak zawieszonych cząstek i pyłu. Odnosi się do etapu malowania.

Warunki te utrzymują się w zaawansowanych warsztatach samochodowych. można powierzyć zadanie profesjonalistom, wiedzą lepiej, jak usunąć „grzyby”, z samochodu, ale nie jest łatwo zapisać w razie potrzeby, wykonując wszystkie czynności samodzielnie.

Wady inspekcji i czyszczenia

Mała korozja czasami trudne do zauważenia. Nie przegap zdradliwych miejsc, myjnia jest lepsze do mycia z narzędziami.

Sprawdzić powierzchnię w świetle dziennym, lepiej na zewnątrz przy słonecznej pogodzie. Tiny uszkodzenia farby można natychmiast rozwiązać za pomocą odpowiedniego lakieru do paznokci.

W tworzeniu głębokiej rdzy za pomocą dwóch metod:

 • Mechaniczny – czyste płótno, usunąć głębokich warstw papieru ściernego. Odpowiednia dysza z musztry, będzie to zaoszczędzić czas.
 • Chemicznych – na obszar korozji stosowana specjalnego środka, konwerter rdzy, resztki reakcyjną przemyto wodą.

Przedtem należy dokładnie ocenić, czy wszystkie niezbędne materiały i warunki, aby usunąć „grzyby” z karoserii. Po oczyszczeniu powierzchni lustra nie powinny zawierać brązowe plamy.

kit

Tak, udało nam się zamiatać przy okazji, jak usunąć „grzyby” z karoserii. Zdjęcie poniżej pokazuje, jakie mają być przygotowane do kolejnego etapu powierzchni.

Powstały obszar umyć wymagane przez okruchy starej farby. Jest to konieczne, aby odtłuścić powierzchnię alkoholem, to szybko wysycha pozostałe krople wody. Goły metal może smarować wiążący, lecz etap ten nie jest normalnie działać. Przejdźmy do rozpylania mieszaniny metalu.

Wypełniacz może być przygotowany i lepiej jest kupić gotowe. Szybko wysycha po dodaniu utrwalacz, więc stosuje się mieszaninę być szybki. Uniknąć powstawania nadmiaru materiału, tak aby nie spędzają dużo czasu na porządki. Uzyskać płaską powierzchnię za pomocą gumowej łopatki.

Szpachlówka nie leżą gęsto. Z biegiem czasu, będzie ona pękać na skutek wibracji ciała, a górna warstwa farby będzie musiał przerobić. Silnie uszkodzone obszary odcięte szlifierki i świeży metal jest zgrzewane.

Przygotowanie do ostatecznego malowania

Tak, usuwamy „grzyby” z karoserii. Instrukcje dotyczące kolorze nadwozia wskazuje na niedopuszczalność resztkowej rdzy. Powłoka koniecznie vspuchilis następnej wiosny. Po wyschnięciu poddanego obróbce powierzchni oczyszczone wypełnienia pierwszą główną i porządku papierem ściernym, aby uzyskać gładką powierzchnię.

Kiedy głaskanie nie powinien czuć się zarysowań, dołeczki, krople. Gdy farba jest iść do łóżka, to będzie widoczny nawet najmniejszy błąd. W związku z tym osiągnąć idealnie gładką bazę dla kolejnego kroku – zalewania.

Grunt jest stosowana analogicznie sprayu lakier. Wnika w głąb warstw wypełniacza, tworzy szorstką i solidne podstawy. Konieczne jest, aby krople atramentu nie są wciśnięte.

malarstwo

Przed zastosowaniem rozwiązań zaleca się używać taśmy maskującej i folię dla ochrony dobrego szkła powierzchni i dziąseł. Musimy natychmiast usunąć powłokę po wyrównaniu nadzieniami, lakierniach. Jednak w czasie ostatnich operacji sklejonych pasków w pewnej odległości od miejsca pracy. Jest to konieczne dla płynnego przejścia.

Starej farby i nowy będzie różnica w każdym razie. Wystarczy wybrać kolor może tylko doświadczonych kolorystów. Nie mniej wiedza wymagana i malarią. Ważne jest, aby rozpylać gotowego roztworu w wielu warstw, bez tworzenia się smug.

Aby uzyskać doskonały i nie różnią się w oczach starego lakieru, używaj grzejnika. Przypominający Konwektor z odbłyśnikiem stosowanych w medycynie. Zakończenie staranności staje przetwarzanie polish ciała, które pomogą podnieść w pielęgnacji samochodu sklepu. Lub należy zastosować do nowej farby jest całkowicie na całej powierzchni, która jest znacznie droższa.