284 Shares 9055 views

Jak zrobić print „Photoshop” dowolnej wersji

Prawdopodobnie każdy nowy użytkownik „Photoshop”, rycie głębiej i głębiej w dżunglę funkcjonalności programu, dzięki czemu radość i zaskoczenie wszystkie nowe odkrycia, a wdzięczność i podziw myśleć o twórców unikalnych programów, możliwości, które są przedstawiane niekiedy nieograniczona. I to wtedy, znikąd, nie jest sugerując myśl: „A więc w rzeczywistości można i wyciągnąć pieniądze?”

Cóż, o pieniądze, powiedzmy, nie wszyscy będą myśleć, ale jak sprawić, by drukować w „Photoshop”, zainteresowanych wielu, a nie udawać, nie, po prostu ciekawy.

Wymagania dla uszczelnień

Ponieważ nie mamy zamiaru udawać czegoś, co wiemy, że, zgodnie z prawem, nie ma specjalnych przepisów regulujących treść pieczęci (jeśli nie grają godło), ich produkcja, księgowość i kolejność użycia. W celu stworzenia uszczelnienia w „Photoshop”, musimy wiedzieć, że pieczęć okrągłą formę muszą mieć tylko osoby prawne, a reszta – kogoś w tyle.

Co najważniejsze, powinien pojawić się w druku pełną nazwę korporacyjnej firmy lub przedsiębiorcy Pełna nazwa całkowicie, a także informację o lokalizacji podmiotu. Ustawodawstwo nie jest przeciwko dodatkowe informacje, dzięki czemu można odzwierciedlić logo lub znaku towarowego, BIN, cyna, itd.

I jeden bardzo ważny szczegół, który określa sposób drukowania w „Photoshop” jak najbardziej realistyczne. To, oczywiście, klisze druku print przez który nakłada się na lustro, i jak to jest cięta, tekst w obrazie powinien wyglądać surround (ale to jest amatorem).

okrągły stempel

Wychodzimy od słów do czynów i narysować prosty okrągłej pieczęci. Utwórz nowy dokument w „Photoshop”, na przykład, 300 x 300 pikseli. o rozdzielczości 72 pikseli. / cal na białym tle.

Skręć narzędzia „Tekst” wybierz rozmiar (na przykład, 18 pkt.), Koloru i czcionki do swoich potrzeb, a zapis nie jest bardzo długi, nazwa firmy, spółki, „warsztat”, urząd, nazwa biznesmenem lub cokolwiek innego w tym rodzaj.

Zaznacz tekst na płótnie i na pasku opcji u góry, kliknij przycisk z literą „T” na górce. W oknie, które zostanie otwarte – „Warp Text” – rozwiń listę rozwijaną „Style” (styl) i wybrać opcję „ARC” (ARC), zginając suwak „Bend” (Zakręt) do 100%.

Kopia (Ctrl-J) warstwy tekstu i pochylenia powielać nogami (Edycja> Transform> Obrót o 180 stopni), a następnie zlokalizować kopii półkola tekście źródłowym.

Dodaj nową warstwę, uaktywnić narzędzie wyboru „eliptyczne” i tekst okoltsuyte, a następnie przejść do menu „Edycja” i wybierz „Stroke”, określając szerokość około 6-8 pikseli. i umieszczenie „center”. Odznaczyć (Ctrl + D).

Powtórzyć poprzedniego etapu, aby utworzyć pierścień wewnętrzny bezpośrednio w etykiety, co jest w zwyczaju w umiera Zaokrąglone, ale grubość skok, aby trochę mniej, gdzie 5 pikseli.

Uwaga: umieścić tekst w kółko, jak to możliwe, bez deformowania bezpośredni napis, jak to miało miejsce z naszymi. Można narysować okrąg narzędzie „Elipsa”, wskazując na górze panelu preferencji trybie „Kontur”, a następnie przejść do narzędzia „Tekst” i doprowadzić kursor do linii konturu. Gdy jest przekształcany, trzeba kliknąć przycisk myszy, a następnie kursor miga znajomy telefonicznej pisać. Kontur może być usunięty za pomocą klawiszy Ctrl + H, tak, aby nie grzebania z uchwytem „Outlines”. Ponadto, może być wykorzystane do stworzenia obwodowy pierścień standardowego zestawu dowolnych kształtach, takich jak „cienkie okrągłe ramki”. Tylko nie zapomnij rasteryzację tej warstwy przed dodaniem porowatą strukturę.

W wewnętrznym pierścieniem w środku pieczęci jest możliwe (na nowej warstwie), aby dodać logo lub znak towarowy, skrót od spółki lub, co chcą, a to może być zarówno tekst i obraz, lub kombinacja obu.

Zorientowaliśmy się, jak wyciągnąć uszczelkę w „Photoshop”, ale to tylko połowa sukcesu. Teraz trzeba dodać wzór Cliche porowate (lub drobnoziarnisty) strukturę, jak zwykle wrażeń fok wygląd. Osiąga się to na różne sposoby, ale wszystkie one sprowadzają się w zasadzie do dodawania szumu.

Utwórz nową warstwę nad wszystkimi innymi, przejdź do „Filtr”> „Rendering” i wybierz „chmury”, a następnie otwórz menu „Filtr” i wybierz „szum”> „Add Noise”. Tutaj trzeba ustawić „efekt” z 18-20% (w naszym przypadku), określenie „rozkład Gaussa” i wybierz „Monochrome”. Zmień tryb mieszania na bieżący „Noisy” warstwy „screen”, a drukowanie wzór jest skłonny do fałszywej działalności.

Teraz jest to możliwe, aby zaznaczyć wszystkie warstwy oprócz tła, a także wiarygodność niedbale mow wrażenie, powodując przemianę (Ctrl + T) i lekko obracając wzór.

prostokątny stempel

Nawet łatwiej wydrukować w „Photoshop”, jeśli jej kształt prostokąta. Załóżmy, że nasz stempel wykonany jest z gumy.

Utwórz nowy dokument o wymiarach 250 x 150 pikseli. (Wystarczy na środkowym matrycy) i wybierz jako podstawowy kolor czerwony (wygląda efektywnie), i sprawiają, że czarne tło.

Aktywuj „Tekst” w pogrubioną czcionką o wielkości nie mniejszej niż 50 pkt. napis. Dla uproszczenia, niech będzie jedno słowo.

Przejdź do sekcji „Warstwy”> „rasterize”> „Tekst” lub kliknąć na warstwie, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz polecenie podobne.

Skręć wybór narzędzi „Zaznaczanie prostokątne” i przeciągnąć przez pole wprowadzania tekstu do niego, a następnie przejdź do menu „Edycja” i wybierz „Stroke”, określając szerokość około 10 pikseli. i umieszczenie „Centrum” (w środku) i „wewnątrz” (wewnątrz). Następnie zaznaczenie (Ctrl + D).

Stempel ramka z tekstem w środku można dodać styl warstwy „cień” wybierając odpowiednie ustawienia w celu uzyskania efektu dźwięku przestrzennego.

Teraz dodajmy wzór tekstury, które naśladuje wrażenie uszczelniający, wykonany z gumy piankowej. Aby to zrobić, przejdź do "Filter" (Filter)> "Strokes" (udar mózgu) i wybrać "pokropienie" (odprysków). W „Photoshop CS6” to „posypki” narzędzie jest w „Filter Gallery” w tym samym folderze „Strokes”.

W oknie dialogowym Filtr ustawić „promień powitalny” (spray promień) 17 oraz „Ograniczenie” (gładkość) 5.

Następnie otwórz menu „Selection” (Wybierz) i wybierz „Color Range” (Kolor Zakres). Tutaj w „SELECT” (Wybierz) na górze wpisać „wzorowane” (próbą kolorów), „Scatter” (niedokładność) dokonać maksimum (200) na dole i wybierz „zaznaczonego obszaru” (wybór). Teraz weź pipety i zbierać na znaczek czarny. Klikając OK, widać że wszystkie czarne plamy są teraz podświetlone, dzięki czemu można je usunąć, tworząc tym samym efekt druku. Jeszcze wybrany, kliknięcie przycisku Usuń, aby całkowicie usunąć czarne plamy.

Uwaga: cętkowane tekstury wydruków pieczątka mogą być tworzone przy pomocy szczotek grunge (w internecie jest ich pełno), duży rozmiar, wybierając odpowiedni wzór druku i ciemniejszy niż kolor cliche. do drukowania kliknij rysunku i fakturę materiału gumowego jest gotowy.

Gry akcji

Do „fałszywych” dokument z pieczęcią, że nie jest konieczne, aby wiedzieć, jak sprawić, by drukować w „Photoshop” własnymi rękami, na dobre i na „leniwe” ludzie zrobiono to dla nas. Jest to, oczywiście, o działaniu (działania), jak się je nazywa, chociaż programu makra te są nazywane „Obsługa”. Są to zarówno wersje płatne i darmowe.

Po pobraniu pliku, zabrać go ze sobą (lub kopię) i przejść wzdłuż szlaku: dysk C:> Program Files> Adobe Photoshop CS> Presets (zestawy). Tutaj znajdziesz folderu Photoshop Actions (Operacje) i umieścić plik istnieje.

Teraz uruchom „Photoshop” w menu „Okno”, wybierz „Opcje”, a następnie kliknąć na trójkąty w prawym górnym rogu, a następnie kliknij „Pobierz” operacji. Gdzie trzeba wybrać plik przed huśtawka otworzyć okno i kliknij przycisk „Prześlij”. Upewnij się, że zbiór ma nową akcję i używać go do zdrowia.

szczotka

Jak wiadomo, szczotki „Photoshop” można malować nie tylko klasyczne uderzeń, ale również szeroką gamę wzorów. Jednak najważniejszą zaletą tego narzędzia artystycznego programu jest to, że pozwala nam tworzyć własne wydruki. Po opanowaniu nauka ta nie jest bardzo trudne, można łatwo poradzić sobie z takim „biżuterii” pracy jako uszczelnienie w „Photoshop”, ponieważ nie można narysować coś, ale po prostu utworzyć procedurę szczotka do wykorzystania jako rysunków drukowanych lub fotografie znaczków.

Jeszcze rozwiązać problem z wydrukowaniem łatwiejszy i szybszy do pobrania (za darmo!) Gotowe do rąk, prawo do korzystania z nich w oszustwa jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Pobrano szczotka jest zazwyczaj umieścić w folderze Szczotki, które mogą być dostępne z: C:> Program Files> Adobe> Adobe Photoshop CS> Presets. Następnie pliki bezpośrednio dostać się do redakcji, ale można stworzyć swój własny folder w dowolnym miejscu dogodnym dla Ciebie i wysyłać pliki z powrotem.

W tym przypadku, otwórz „Photoshop”, przejdź do „Edytuj”> „ustawia”> „Preset Manager” w oknie dialogowym wskazuje, gdzie jest plik i kliknij przycisk „Prześlij”, a następnie pojawi się nowe szczotki w zestawie. Mamy nadzieję, jak drukować w „Photoshop”, teraz rozumiem.