476 Shares 9713 views

Jak zawierać linię w „słowo” i jak go używać

Każdy wie o tym narzędziu „Ward” jako władcy. Można go używać zrobić prosty układ strony w ciągu zaledwie kilku sekund. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak korzystać z linii w „Słowie”. pokażemy, jak włączyć różnych wersjach programu, o funkcjach tego narzędzia, a także szczegółowo analizować swój cel.

Włącz linii w „Słowie” w 2003 roku

Przede wszystkim zastanówmy się, jak włączyć linię w „słowo” w 2003 roku. Choć ta wersja jest uważany i najstarszy, ale nie jest to w żaden sposób wpłynąć na jej popularność. Ta wersja nadal korzysta wiele osób. Niektóre z przyzwyczajenia. Inne – z powodu braku zasilania komputera.

Ale bądź co bądź, jest niezbędnym narzędziem w tym programie jest obecny. I jak w „Słowo” linii widoczne, możemy teraz rozmawiać.

Wszystko odbywa się w prosty sposób. Początkowo tap „Widok”, który znajduje się u góry – pojawia się menu. W nim trzeba umieścić kleszcza obok „linii”. Po tym, narzędzie o tej samej nazwie pojawi się w interfejsie programu.

Włącz linii w późniejszych wersjach programu

Prawie taki sam sposób można uwzględnić linię w „słowo” później. Tylko, że nie będzie w menu kontekstowym. Początkowo należy przejść do zakładki „Widok”, a na jej obszarze, aby znaleźć „Pokaż”. Należy zaznaczyć ikonę „Linijka”. Następnie pojawi się w programie.

Drugi sposób to linię

W uzupełnieniu do niniejszego sposobu, linia w „Słowo” może być włączony w różny sposób. Nawiasem mówiąc, to metoda, która zostanie przedstawiona, jest najbardziej wygodne. Dzięki niemu mogą powodować szereg kilku sekund.

Tak, trzeba kliknąć ikonę, która jest odpowiedzialna za wyświetlanie linii. Znajduje się nad suwakiem w pionowym pasku przewijania. Dla lepszego zrozumienia potrzeby patrzeć na rysunku poniżej.

Jednak warto zauważyć, że w ten sposób to linia może nie we wszystkich wersjach programu. Na przykład w „Słowie” w 2007 roku – można to zrobić, ale już w 2016 roku – nie.

funkcja linia

Więc wiesz, gdzie w „Słowo” linii i jak ją włączyć. Narzędzie to, oczywiście, daleko od bezwartościowe atrybutu programu. Służy do szybkiego układu strony. Jest on przeznaczony do ustawiania wcięć i wypukłości. Jak również za pomocą odpowiedniego suwaka można określić wcięcia z prawej strony, ale pierwsze rzeczy pierwsze.

górny suwak

Demontować będzie wahać się w „Słowo”, który znajduje się na górze, a mianowicie poziomej. Ma trzy suwaki po lewej stronie. Powiemy indywidualnie, zaczynając od góry.

Górny suwak jest wymagane, aby wciąć pierwszy wiersz akapitu od lewej krawędzi arkusza. Zrób to całkiem proste. Początkowo trzeba wyróżnić te paragrafy, które zostaną wykonane wcięcia. Po tym, przesuń suwak do żądanej długości.

średnio suwak

Przejdź do następnego suwaka – pola. Jego zadaniem jest, aby zaczepy ustępu. Suwak średnia ruchoma, wszystkie linie w akapicie, z wyjątkiem pierwszego, zostanie przesunięta o określoną odległość.

Zaleca się, aby przesunąć ten suwak, aby zapoznać się z jego funkcji wyraźnie.

dolny suwak

Wreszcie, należy powiedzieć o trzecim elemencie w serialu – w dolnej poprzeczki. Sam w sobie, nie ma wpływu na formatowanie tekstu. On nie jest w stanie przenieść go albo w lewo albo w prawo. Ale to dotyczy górnego i środkowego suwaka. W jaki sposób? Teraz powiemy wszystko.

Faktem jest, że wraz z górnym suwakiem i przenieść się do górnej połowy. Dzieje się w stałej odległości. Jest to bardzo przydatne, jeśli chcesz zwiększyć wcięcie całego tekstu od lewej krawędzi, jednocześnie nie zakłócając rozmieszczenie innych suwaków /