612 Shares 4260 views

Dlaczego powiesić „faerfoks”?

Dość często zdarza się, że oprogramowanie awarii lub spowalnia. Współczesny człowiek ma do czynienia z takim problemem prawie codziennie. Bardzo trudno jest napisać kod, który będzie działał bez zarzutu w każdej sytuacji, ponieważ w wielu sytuacjach związanych z zachowania użytkownika, które mogą być bardzo duże. Przewidzieć wszystkie możliwe. Nie należą do wyjątków, a takich popularnych programów takich jak przeglądarki. Przykładem może być coś, co wisi „faerfoks”. Jakie są przyczyny nieprawidłowego działania programu? Jak sobie z tym radzić?


Wiszą w różnych czasach

Jeśli „faerfoks mufki” wisi w każdym czasie, a awarie nie są podobne do niektórych szczególnych działań, konieczne jest, aby spróbować rozwiązać ten problem w jednej z następujących metod.

Tworzenie nowej bazy danych

Tworzenie nowej bazy danych biblioteki. Po najechaniu, okres, możliwe jest, że występują one z powodu uszkodzenia bazy danych biblioteki. Zawiera on wszystkie informacje na temat stron, które zostały odwiedzone. Aby zastąpić istniejący uszkodzonej bazy danych do nowej konieczności znalezienia i otwórz folder profilu użytkownika. W tym katalogu, musisz znaleźć i zmienić nazwy plików związanych z realizacją przeglądarki. Następnie można uruchomić program. Nowa baza danych zostanie utworzona przy starcie, a ostatnie dane zostaną utracone. Zakładki zostaną wykorzystane z ostatniej kopii zapasowej.

Problem z akceleracji sprzętowej

Wyłączyć akcelerację sprzętową. Bardzo często, przyspieszenie sprzętowe stwarza konflikt w pracy z przeglądarką i „faerfoks” ciągle wisi z faktu, że niektóre modele kart graficznych jest po prostu niezgodne z tą opcją. Aby rozwiązać ten problem, należy przejść do opcji przeglądarki, przejdź do zakładki „Zaawansowane”, wybierz „General” i odznacz odpowiedzialny za przyspieszenie. Następnie należy ponownie uruchomić przeglądarkę i powinno działać poprawnie.

Problem z wtyczek

Rozwiązywać problemy, które są związane z wtyczkami. Dlaczego „faerfoks” zawiesza się? Duża liczba miejsc wykorzystywanych do wtyczek. Są one znacznie wpływa na wydajność przeglądarki. Jeśli wisi „faerfoks”, najczęściej przyczyną flash plugin. Aby rozwiązać ten problem, należy wyłączyć wszystkie zbędne dodatki. Aby to zrobić, należy uruchomić przeglądarkę, przejdź do „Add-ons”, a następnie wybrać opcję „Zaawansowane”. Tutaj można po kolei, aby wyłączyć wszystkie niepotrzebne wtyczki. Po wyłączeniu restart przeglądarki lepiej. Cechą charakterystyczną tej przeglądarki jest niemożność usunięcia wtyczek. Shutdown – jest to jedyna opcja. Jeśli są one jeszcze potrzebne, można je włączyć bez żadnych problemów.

Duża ilość niepotrzebnych plików

Usuń powielające sesji odzyskiwania danych. Podczas tworzenia zbyt wiele zduplikowanych plików, które przechowują odzyskanego sesji, to często zdarza się, że „faerfoks” zawiesza. Aby je usunąć, należy przejść do menu przeglądarki i wybierz „informacje w celu rozwiązania problemów.” Jest sekcja z informacjami, które będą musiały przycisk „Pokaż Folder”. Otworzy się okno z profilem użytkownika, gdzie trzeba usunąć nadmiar. Obowiązek usunąć plik SessionStore.

zresetować

Przywróć ustawienia. Jeśli po wykonaniu wszystkich powyższych kroków „faerfoks” zamarza jak ten bardziej skutecznym rozwiązaniem byłoby, aby zresetować ustawienia programu. Po skonfigurowaniu odpowiednia pozycja jest zaznaczona, przeglądarka zostanie zamknięta, a wszystkie informacje są całkowicie usunięte. Po uruchomieniu przeglądarki znajduje się w stanie, w jakim było to po pierwszej instalacji. Konieczne jest, aby sprawdzić jego działanie. Jeśli wiszą nadal trwa, to jest prawdopodobne, że problem nie jest w programie, a systemem operacyjnym.

Przeglądarka zawiesza się w plikach startowych

Bardzo często taka sytuacja. Aby rozwiązać ten problem, można wypróbować następujące metody:

  • Usuwanie historii pobierania. Jeśli rozmiar historii jest wielki, może to doprowadzić do spowolnienia w programie. Aby wyczyścić dziennik potrzeba menu przeglądarki, znajdź „Pliki”, a następnie zaznaczyć opcję, aby wyświetlić wszystkie pliki do pobrania. Następnie otworzy się okno, w którym można wyczyścić historię pobierania.
  • Aby wybrać inny katalog dla plików do pobrania. „Faerfoks” może zacząć spędzać czas ze względu na niedostępność ostatniego folderu startowego. Aby rozwiązać ten problem w ustawieniach znaleźć sekcję z pobrania i wybrać nową ścieżkę do pobierania plików.

Blokowanie się podczas bootowania uruchomić okno

Jeśli wisi „faerfoks” w takich chwilach, konieczne jest zwiększenie szybkości, z jaką przywróceniu sesji. Po uruchomieniu przeglądarki, aby przywrócić zbyt wiele kart, może zacząć bardzo powoli. W takim przypadku mogą wystąpić błędy. Musimy się upewnić, że znacznik wyboru, który nie pozwala na załadowanie zakładki bez odpowiedniego wniosku. Jest on skonfigurowany w „Tabs” panelu. tylko ostatnia zakładka zostanie załadowany podczas instalacji.