332 Shares 5267 views

Jak zmienić stronę startową w przeglądarce?

Nie wiem, jak zmienić stronę startową? Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z komputerami lub po prostu nie działa w internecie, to może być naprawdę poważny problem. Home – to zakładka pojawi się pierwsza po otwarciu przeglądarki. Wiele zaczynają działać w wyszukiwarce internetowej, pozwalając, aby odpowiedzieć na pytania, ktoś jest zainteresowany tylko w e-mail lub konkretnym miejscu. Dlaczego spędzać czas, aby przejść na tej karcie, czy można ustawić swoją przeglądarkę w taki sposób, że żądana zakładka, pokaże pierwszy. Jest to bardzo wygodne. Nie każdy jednak wie, jak zmienić swoją stronę. Spójrzmy na niektóre z najbardziej popularnych przeglądarek.

Aby zmienić stronę główną, trzeba mieć zainstalowany w przeglądarce internetowej zainstalowanej na komputerze, oraz dostęp do Internetu.

Google Chrome

Jeśli obawiasz się z pytaniem, jak zmienić stronę startową w przeglądarce Google Chrome, należy wykonać następujące kroki. Znalezienie odpowiedniego paska adresu ikonę klucza, kliknij na niego, a następnie wybierz opcję o nazwie „Parametry”. Następnie należy przejść do zakładki „Basic”. Następnie w „Home” Ustaw punkt o artykuł zatytułowany „Otwórz tę stronę”. Będzie miał tylko wprowadzić żądany adres, który chcesz zobaczyć przy każdym uruchomieniu przeglądarki. „Zamknij” nacisnąć przycisk. Teraz wszystko jest gotowe. Jak widać, kwestia zmiany kartę, która będzie otwarta na początku pracy z przeglądarką, można rozwiązać bardzo łatwo i szybko, ale pozwala zaoszczędzić czas i nie wchodzi to za każdym razem adres www w pasku adresu.

Mozilla Firefox

Jeśli martwisz się o tym, jak zmienić stronę startową w mozile, należy natychmiast zauważyć, że proces ten będzie bardzo proste. Otwórz Mozilla. W menu, przejdź do menu „Narzędzia” wybierz wiersz „Ustawienia” i kliknąć myszką. Otworzy się okno z ustawieniami przeglądarki. W zakładce „Ogólne”, zwrócił się Pan do wyboru, czy uruchomić stronę główną, pustą kartę lub karty, które były otwarte po raz ostatni. Wybierz żądaną pozycję, a w pasku adresu na stronie głównej wpisz adres, który Cię interesuje. Kliknij „OK”. To jest bardzo proste i wygodne.

Internet Explorer

W świecie, ta przeglądarka jest najbardziej popularny i część pakietu Windows, ale nie jest on uważany za najbardziej rozpowszechniona w Rosji. Jak zmienić stronę startową w IE? Wszystko jest bardzo proste. Możemy uruchomić przeglądarkę znaleźć w menu „Narzędzia” i otwórz „Opcje internetowe”. Teraz, na zakładce „Ogólne” w oknie, które się pojawi, jesteśmy zaproszeni, aby wprowadzić adres strony domowej. Należy zauważyć, że w programie Internet Explorer, możliwe jest, aby wprowadzić kilka adresów, które przy każdym uruchomieniu przeglądarki będą otwarte karty. Funkcja ta jest bardzo wygodna. Następnie kliknij przycisk „Zastosuj”, „OK”.

opera

Przeglądarka Opera jest również jednym z najbardziej popularnych przeglądarek. On szybko i stabilnie, a produkt jest bardzo niezawodny. Aby rozwiązać ten problem, jak zmienić stronę startową w przeglądarce Opera, należy w lewym górnym rogu kliknij na przycisk „Menu” z ikoną Opera ty. Następnie wybierz „Ustawienia” linia i „Ustawienia ogólne”. Można również skorzystać z wygodnego skrótu klawiaturowego Ctrl + F12. W oknie, które się pojawi, jesteśmy poproszony o podanie adresu URL strony głównej lub wybierz stronę domową aktualny. Albo możemy wybrać inną opcję, na przykład, po otwarciu przeglądarka pokaże wypustki, które były otwarte podczas ostatniej sesji.

Jak widać, zmień swoją stronę okazało się dość proste. Można również użyć innych ustawień przeglądarek, które ułatwią pracę i zaoszczędzić czas, na przykład za pomocą paska narzędzi Szybki dostęp, które mają odnośniki do stron, które odwiedzasz najczęściej.