618 Shares 3641 views

Co jest het – w fikcji wentylatora i nie tylko

Słowo „het” ma różne znaczenia we współczesnym języku rosyjskim. Rozważmy najpopularniejsze z nich.

Podstawowe znaczenie

W het literackiego języka rosyjskiego – jest:

  • przedstawiciel Tracja starożytnego ludzi (nie należy mylić z Gotów!);
  • Reprezentatywne rasy w świecie „Mass Effect” gry;
  • synonim słowa „rozwód” w judaizmie, jak również dokument potwierdzający zakończenie stosunków małżeńskich.

Co jest het w kategoriach współczesnego slangu? To barbarzyństwo – zapożyczenie z języka angielskiego, jak słowo „OK” lub „wino”. Jeśli „wino” – oznacza zwycięstwo nad wrogiem, wróg w samej grze, lub sytuacji, „het” odnosi się do wydobycia, produkcji. Najczęściej jest to przypadkowe i drobne zdarzenia w Internecie. Na przykład, można pochwalić „Geth” na czacie, jeśli weszły tag z wartością losową i udało lód.

Literacka kreacja w sieci

Jak wiecie, w Internecie istnieje wiele subkultur młodzieżowych, a wielu z nich korzysta z własną slang słowo. Aby dołączyć subkultur i społeczeństwo fikrayterov – autorów fan fiction.

Fanfic – amatorskie praca literacka w prozie lub wierszem. Produkt taki może składać się tylko z kilku linii, i może być prawdziwy, jest stały nowe, a nawet serii książek.

Co jest het w fanfiction? Jest to termin, który opisuje naturę relacji między postaciami fikcyjnymi.

Het, Jen … i coś jeszcze

W fanfiction tradycyjnie zaprezentowane trzy (cztery) warunkowo – typy relacji między bohaterami literackimi. Najmniej popularny typ – Jen, angielskie słowo „ogólne” – «wspólne». To jest zupełnie nieszkodliwe opowieści o codziennym życiu i przygodach, w większości pozbawione jakiegokolwiek nutą romantyzmu. Jen nawet małe dzieci mogą czytać – o ile, oczywiście, autor nie opisuje fanfic w jej tworzeniu przemocy i nie tworzy w nim atmosfery ucisku mentalność (takie techniki są charakterystyczne dla gatunku „horror” (horror)).

Weźmy pod uwagę to, co het porównaniu z Jen. W tym przypadku, pochodzenie terminu sięga do angielskiego słowa „heteroseksualny” -. «Heteroseksualnego” W związku z tym dochodzi do tradycyjnych relacji między mężczyzną i kobietą. Jednak w het fanfic może być dość „miękkie” i mieć odrobinę romantycznych uczuć.

W przeciwieństwie do Geta – ukośnik (slash) i femslesh (femslesh). W fanfiction tych gatunków są opisane związki osób tej samej płci.

Warto zauważyć, że w fanfiction termin występuje często, więc jeśli jesteś zainteresowany tym, co jest het, jest prawdopodobne, aby myśleć o przeczytaniu amatorską pracę.

komputery

Oprócz powyższych wartości, określenie „het” może odnosić się do programu komputerowego, w której tytuł brzmi słowo „Get”. Typowym przykładem – MediaGet.

Co to jest "rem media"? Jest to bardzo wygodny klient torrent z wbudowanym katalogu nowych plików i szybkiego wyszukiwania na dowolnym torrent trackera. Pobierz program z oficjalnej strony internetowej.

Przewaga nad analogami:

  • Stylowy i intuicyjny interfejs.
  • Możliwość pobierania z wielu trackerów torrentowych wyboru.
  • Regularnie aktualizowane wybór najnowszych torrentów.
  • Ciągły rozwój i program naprawczy.
  • Wbudowany odtwarzacz audio i wideo.
  • Dostępność bibliotecznych pobrania dzielenie przez kategorii.
  • Możliwość zarządzania przesłane z dowolnego urządzenia – w tym telefonie lub tablecie.

inne wartości

Spotkałeś się z tego terminu w sklepie i nie wiem co oznacza Het na sprzedaż? Nie zapominaj, że angielskie słowo „get” jest dość powszechny w przyrodzie i dlatego są często wykorzystywane w nazwach różnych produktów (i często jest cała nazwa produktu). I nie był wyjątkiem i rosyjski rynek towarów i usług, w której nie było „Het” – środkiem owadów latających, a „Het” – taxi.