142 Shares 6540 views

Haircut „włoska” mężczyźni

Odpowiednio dobrane fryzury – istotny element zarówno kobiet i mężczyzn obrazu. Dlatego też, nawet w najbardziej doroguschy garnitur człowiek nigdy nie będzie wyglądać stylowo, jeśli włosy są ułożone swobodnie, jeśli nie w nieładzie. Dzięki udanej fryzury zawsze mogą podkreślić godność osoby ukrywając małe swoich niedociągnięć. Jedną z opcji jest fryzura fryzury „włoski”.

Co to jest człowieka „włoska”?

To cięcie, w rzeczywistości, jest uniwersalny, ponieważ jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Ale u kobiet jej występ ma swoje osobliwości, gdyż długość fryzury mogą być różne. Male Grooming „włoska” łączy w sobie nowoczesność i oryginalność. Mogą to być zarówno skrócenie z przyciętego włosa pod maszyny o czasowym części głowicy, a z dłuższych zamków, osiągając 3-5 cm w obszarze skroniowym, które są cięte przez grzebień. Co więcej, jest bezpretensjonalny w opiece i dość łatwe do zainstalowania.

Jak ostrzyc „włoska” mężczyźni?

Ten rodzaj fryzury odbywa się zawsze na mokre włosy, gdyż będą musieli dobrze rysować. Głównie shorn ciemieniowej region co czołowa-ciemieniowej przecinania zdejmowany główne pasma (o grubości 10 mm). Dobrze ten grzebień go i trzymając w palcach i wyciągając dobrze, jest ścinana do pożądanego poziomu. Więc popryadno jerzyki całą powierzchnię korony, dzięki czemu sterowanie długością głównym zapewniają wyznaczony. Należy pamiętać, że długość włosa być stopniowo zwiększana w miarę zbliżania się czołową część.

Skroniowo strefy boczne są ścięty w taki sam sposób „nici pasemkiem”, ale każde pasmo podchesyvat konieczne sterowanie kosmyki powierzchnia czołowa-ciemieniowej (które trzeba opóźnienia o 90 stopni w stosunku do głowy) i cięcie go na jednym poziomie. Wystarczy przetwarzane potylicznej. Zatem w tych strefach długość włosy stają się krótsze.

„Włoski” fryzura jest już prawie gotowy. Pozostaje grzebień grzebień do włosów z kilkoma zębami i sprawdzić jakość pracy. W określaniu ich niedociągnięcia można skorygować za pomocą nożyczek. Jeśli człowiek włosy jest bardzo gruba, trzeba będzie rozrzedzenie zwężająca się w celu nadania włosy gładkie. I na rzadkie włosy to lepiej, aby podstawową zwężająca się nadać im objętości.

Nadaje się do fryzury „włoska”?

Mężczyźni, którzy chcą, aby do wizerunku niektórych zmian, powinno się zatrzymać przy wyborze włosy: delikatnie przycięte obszar skroniowo-ciemieniowej i wydłużone żyły w obszarze korony na marginesie. Dokonać drobnych nici zwężające, ścinające dostać formularz niechlujstwa, dając tym samym człowiek oryginalności.

Podczas koszenia na miękkim lub niesfornych włosów należy natychmiast uwzględnić, że trzeba robić codziennie r ustalając środki i suszarkę do włosów. Idealnie wygląda fryzura „włoska” twarde włosy – stylizacja tutaj wymagana będzie bardzo rzadko.

Wydłużone nici mogą być czesane do góry, jak również na każdej stronie, która pozwoliłaby człowiek codziennie, aby zmienić swój wizerunek. Należy jednak pamiętać, grube faceci to fryzura nie jest odpowiednia, gdyż zapewnia szczyt luzem, co dodatkowo okrągłą twarz.