141 Shares 9317 views

Laminowanie włosów w domu żelatyny

Nie tak dawno temu po przeczytaniu pozytywne opinie w Internecie o laminowanie włosów w salonie kosmetycznym, a po obejrzeniu zdjęcia, które przedstawiał dziewczynę z uderzająco piękne, lśniące włosy, zacząłem myśleć o tym, jak przetestować tę procedurę siebie. Co przeszkadza mi tylko, że moje włosy niedawno przeszedł nie najwyższa jakość Perm stać się suche jak prawdziwy słomy. Więc zdecydować znowu dać się „specjalistą w dziedzinie fryzjerstwa,” nasze małe miasteczko jestem w żadnym pośpiechu. Dlatego byłem tak zadowolony, by natknąć się w tej samej sieci ogólnoświatowej artykułu malowane domowych laminowanie włosów. I oczywiście, postanowiłem najpierw wypróbować praktycznie wolną drogę, by stać się bardziej piękne.

Czym jest żelatyna

Dlaczego jest laminowanie włosów w domu żelatyny produkowany? Cała tajemnica jest to, że żelatyna ma jakieś niezwykłe właściwości. Jest to naturalny kolagen, który przyczynia się do poprawy stanu chrząstki i stawów. Ten sam efekt można oczekiwać od niego w kosmetologii, żelatyna wzmacnia paznokcie, włosy. On otacza je jak film i chroni przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, dając lśniące włosy, zdrowy wygląd.

Laminowanie włosów w warunkach domowych, żelatyna. przygotowanie mieszanki

Aby przygotować mieszankę do laminowania włosów, musimy:

  • kilka worków zwykłej żelatyny;
  • Klimatyzator do rodzaju włosów lub ujędrniające Shoplifting maska do włosów;

Zgadzam zestaw Spartan! Jeśli wszystkie elementy są gotowe, należy najpierw dokładnie umyć włosy. Niektóre polecić dobrą Mydło włosy, ale wydaje mi się, że szampon z balsamem wystarczy. Następnie zawija włosy ręcznikiem i przygotowanie roztworu.

Zmieszać żelatynę wrzącą wodę w ilości 5 łyżek wrząca woda 1 łyżka żelatyny proszku. Następnie mieszaninę dokładnie wymieszano. Pozostawić do spęcznienia na pół godziny. Jeśli zauważane grudek może być ogrzewana w kuchence mikrofalowej lub piecu gazowym w łaźni wodnej ponownie mieszanie.

Następnie mieszaninę jednorodną ideał okazało dodać odżywkę. Blondynki mogą być ściśnięte, aby uzyskać sok z cytryny. Narażać powstałą masę do ostygnięcia.

Laminowanie włosów w warunkach domowych, żelatyna. Nałożyć mieszaninę

Otrzymaną galaretowatą mieszaninę stosowano na mokre włosy ciepły. Unikaj nadmiernego pocierania korzenie włosów, wystarczy rozprowadzić na całej długości. Teraz konieczne jest, aby wyciągnąć na łbie prysznicem oraz top z ciepłym ręcznikiem folią, tak że szok włosów był ciepły. Aby spotęgować efekt, zaleca się ogrzać suszarką głowy. W tej pozycji, trzeba poczekać na pół godziny. Następnie zmyć maskę włosów strumieniem gorącej wody bez detergentu. Suszenie powinno być w sposób naturalny.

Laminowanie włosów w warunkach domowych, żelatyna. efekt

Wiele kobiet zauważyli, że po podobnej procedury krajowej, jak włosy stają się gęste, obszernej, dłuższy pushitsya i elektryzować. Jednak w przeciwieństwie do laminowania salonie, metoda ta nie wpływa długo, więc wskazane jest, aby cała akcja jest powtarzana raz w tygodniu.

Należy zauważyć, że laminowanie włosów nie wymaga żadnych kosztów, więc w przypadku awarii, nie trzeba się martwić o zmarnowane pieniądze. Nawiasem mówiąc, konieczne jest przyjęcie cotygodniowy umyciu szamponem i żelatyny, która wzmacnia włosy. Jest również możliwe, aby okresowo przygotowanie maski tym aktywnego produktu. W każdym razie, jestem pod wpływem pozytywnych opinii w internecie, jutro kupić upragniony żelatynę i poprawi kondycję swoich włosów.