631 Shares 8005 views

trend w modzie: Ombre barwienia ciemne włosy

Pomysł, aby zmienić swój wizerunek kosztem częściowego farbowania włosów dzisiaj ma niesamowitą popularność. Efekt ombre na ciemnych włosach uczynić gwiazdy i zwykłych kobiet na całym świecie. Typowo, zamki wyjaśnić w przeciągu kilku kolorach, które zachowują naturalny kolor. Ponadto, wynik jest płynne przejście od nasady do końcówek.

Ombre jako twórczego barwiących włosy nie mogą być tylko dwa lub trzy naturalne odcienie orzecha, miód, kawa, pszenica, jasnobrązowy, czekolady. Może ono zawierać najbardziej niesamowite kolory: zielony, niebieski, różowy, fioletowy, pomarańczowy, turkusowy, żółty i ich kombinacje. Na wniosek z jasnymi i ciemnymi obszarami mogą być wymieniane.

Lot fantazji w ramach Ombre na ciemne włosy nie zna granic. Tak, styliści oferują połączyć go z brondirovanie u nasady, dzięki barwieniu asymetryczny, wybierz kosmyki od osoby. Inny wariant może stać się jasny pasek poziomo w połowie długości włosów na tle kawy i czekolady. Zuchwały, ekstrawaganckie panie z pewnością cieszyć Fryzura z bardziej kontrastowych kolorach i ostrym przejścia granicznego.

Oglądanie takiego fryzjera „boom”, wielu producentów kosmetyków do włosów wydała specjalną serię barwienia Ombre. Na przykład, w zestawie L'Oreal Paris, razem z farbą jest specjalny pędzel, który pozwala namalować nawet najciemniejsze włosy w domu.

Inną techniką jest podobny DIP farby do włosów, która jest wskazówek barwiących w skrajnej zmiany koloru od ciemno na światło i odwrotnie. Szczególnie popularne stało się wśród amerykańskich
Młodzieży, których rodzice nie mogą malować włosy w jasnych kolorach w pełni. Następnie dziewczęta znalazły bardziej delikatny opcję – malować tylko wskazówki.

Dzisiaj, kursy mistrzowskie wideo na tworzenie niezależnego barwnika Dip włosy zalały Internet. Tak więc, można dodać do swojego stylu dotyk proteście przeciwko nudnej monotonii, aby pokazać swoją buntowniczą ducha i wyróżniać się od innych.

Przy okazji dla tych, którzy nie mają odwagi Ombre na ciemnych włosach, tylko trzeba najpierw zapoznać się z tą techniką. Aby to zrobić, przejdź do profesjonalnego sklepu fryzjerskich, zakup i aktywator w proszku wybielającego i pigmentu farby żądany odcień. Domy hodować farbę zgodnie z instrukcjami.

Ponadto, aby ułatwić, warkocz warkocze, luźne ponytails pozostawiając pożądaną długość. Są wykreślić mieszaninę rozjaśniania i pozostawić na 15-20 minut, dokładnie przemywa i suszy suszarką do włosów. Teraz nadszedł czas, aby dodać kolor. Powtórzyć procedurę, lecz z tuszem pigmentowym. Nowy obraz jest gotowy! Gdy cień zmyć lub znudzi jasnych wskazówek, można je malować lub po prostu wyciąć. I znowu nowa fryzura.

Główną zaletą technologii Ombre na ciemne włosy – nie ma potrzeby stale o odcień cebulki włosów. Ale co wybrać, co najważniejsze, nie bój się eksperymentować. Pamiętaj, że zmienia się zmienić swoje życie. Niech wszystkie zmiany będą na lepsze!