293 Shares 3931 views

Wyrywanie brwi wątek – co to jest i jak to zrobić?

Co tylko sztuczki nie są uciekają dziewczęta i kobiety w ich dążeniu do doskonałości! Przemalowany i wyjaśnić włosy, tempo siebie diety, cierpią ból podczas depilacji. Do codziennych zabiegów kosmetycznych można przypisać, a wyrywanie brwi. Ta część twarzy, nawet bardziej niż same oczy, nadaje mu znaczenie i stanowi naturalną granicę.

Daleko nie każda dziewczyna brwi są w idealnym stanie. Zbyt gruby lub nieregularny kształt, nierówne rosnące włosy – wszystkie te niedociągnięcia trudno jest ukryć nawet pod warstwą makijażu. Tak, tak, i tweeze brwi potrzebują. Kolejne pytanie – w jaki sposób to zrobić. W nowoczesnych gabinetach kosmetycznych oferuje szeroką gamę usług, ale wiele z tych dziewcząt, gdy dowiedział się, ile kosztuje korekta brwi, zdecydujesz się zrobić to w domu. Dziś porozmawiajmy o trend, który przyszedł do nas z Indii. Jest to alternatywa do pęsety i woskowania – newfangled smyczkowych wyrywanie brwi.

Ta metoda jest to, że dwa zwykłe nici bawełniane skręcone, a przy ich pomocy zrobione kilka włosków i liści. Eksperci twierdzą, że wątek dzierżyć łatwiejsze i wygodniejsze niż jakiekolwiek pęsetą. Ponadto, nie jest tak bolesne jak wosk i innych narzędzi do usuwania włosów.

Wyrywanie brwi nici: Instrukcja

Przed zabiegiem konieczne jest do dezynfekcji skóry. Następnie nić 100% bawełny 50-60 cm i złożyć razem końców. Czy koło nici, które będą musiały zostać wprowadzone na palcach obu rąk, „rozwiązać” im. Teraz w środku wielokrotnie przekręcić gwintu (nie mniej niż 10 razy). Jeśli ponownie „odkryć” palce dostać rodzaju „X” liter splątane pola. Ta wiązka skręconych suwak w prawo na palcach prawej dłoni zaciśnięte razem, a po lewej, a wręcz przeciwnie, wzrasta. Następnie przenieść go w przeciwnym kierunku. I tak kilka razy, aż skręcone fabuła nie będzie stymulacji jest całkowicie bezpłatne.

W zasadzie głównym narzędziem pracy jest gotowy. Teraz przygotuj sobie szczoteczkę do brwi i uczesać zacheshite górę. Zapoznaj się z palcem wskazującym i kciukiem gwint obu rąk. Wyrywanie brwi wątek jest w następujący sposób: część skręcona przędza doprowadza się blisko skóry, po czym przeniósł się tam iz powrotem kilka razy, tak samo jak przedtem. Zatem włosy wyciągnąć na drobne szczeliny między zwojami. Będzie miał tylko je zrywać.

Po zabiegu smarowania płyn wygładzające skórę – na przykład, ekstrakt z aloesu.

Zaletą tej metody

  • wątek korekta brwi – jedna z najprostszych i najtańszych sposobów na wyrywanie.
  • Włosy są wyciągane z korzeniami, z kilkoma naraz.
  • Podczas zabiegu nie są tylko zadbane brwi cienki na zewnątrz, ale również złuszczają skórę.
  • Kiedy sposób ten jest o wiele mniejsza niż włosy odrastające, stając się bardziej miękki i bardziej subtelne.
  • Wyrywanie brwi wątek – uniwersalny sposób. Nadaje się nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn, jak i dla brwi i do usuwania włosów na górnej wargi, linii wyrównanie brodą i wąsami.

Początkowo wyrywanie brwi wątek może wydawać się skomplikowane. Ale po pewnym praktyce będzie dzierżyć bawełnianych „pincety” nie gorzej niż profesjonalnego kosmetologa.