513 Shares 8931 views

Belka fryzura: jak zrobić to ultra-cool stylizacji siebie

Bored „pony tail”, brak objętości, a co najważniejsze, zwyczajność i przeciętność? Zrobić coś nowego w swoim życiu – wymienić nudny fryzurę spektakularny wiązkę.

rodzaje belki

W zależności od tego, jak długo twoje włosy, można uzyskać różne rezultaty, co belkę. Na ogół, pod pojęciem „belki” dostaje dużo fryzur. To znane „kok” i niski zespół belki i poduszki, i wiele innych odmian. Jeśli jesteś zainteresowany w wiązki włosów: jak to zrobić, niż naprawić, gdzie zużycie – najpierw ustalić, co dokładnie chcesz belki. Na przykład, nie myśleć o niczym lepszym niż ścisłym gładkiej belki, co w połączeniu z garnitur będzie wyglądał szczególnie imponujące. Ale na spotkanie z przyjaciółmi, Chit-rozmowy w barze lub kawiarni stworzyć piękny retro kok na górze lub tuż poniżej, ozdobić swoje uszy długie kolczyki, i jasny obraz jest gotowy w połowie. Bardzo romantyczny i elegancki wygląda wiązkę „róż”, to fryzura może być stosowany jako kok ślubny.

Klasyczna gładka belka

Być może bardziej ostrożną i eleganckie fryzury wymyślić jest niemożliwe. Więc, najbardziej proste i jednocześnie bardzo stylowy fryzura – belka. Jak to zrobić? Bardzo łatwe. Do tego potrzebny jest silny gumki, spinki, niewidzialny, utrwalenie paznokci, jak również wałek piankowy. Aby związać włosy w wysoki „ogon”, wszystkie „koguty” delikatnie wygładza i ukryć. „Końcowa” jest przekazywane do wałka, a wałek jest obniżona do samej podstawy ogona. Teraz możemy przejść pasmo po paśmie włosów z „ogonem” rolki i naprawić, a pozostałe zostawić luźne kosmyki. W ten sposób ukryty za wałkiem włosów, które leżą na niej jednorodną warstwę, natomiast pozostałe włosy mogą być zwinięte w rzęski i owinąć wokół wiązki kołków mocujących bazowej lub niewidoczne. Fryzura się samowystarczalna, ale jest to możliwe i ozdobić razie potrzeby.

Retro wiązką

Belka fryzura: w jaki sposób, aby retro wersję klasycznej wersji? W rzeczywistości niewielka różnica: do rozpoczęcia wiązania „ogon” w miejscu, w którym chcesz odbierać wiązkę. Następnie przełóż końcówkę „ogon” do wałka, ale nie obniży się do rolki gruntowych i nawijania nici wokół i przekręcając go oszukać wszystkie włosy wokół piany. W rezultacie, należy uzyskać koralik znajdujący się u nasady ogona, z rany na jego włosach. Teraz trzeba równomiernie rozłożone włosy piankę do ukrycia, i naprawić całe szpilki składu. Że nie było kontrastu między swobodnej wiązki i gładkie włosy, z uchwytem muszelki z cienką rączką „wyzwolić” kilka pasm, dzięki czemu są one bardziej obszerny i za darmo. Końcowy akcent – ustalenie fryzurę za pomocą lakieru.

belka Gala

Generalnie, belka może wyglądać bardzo stylowy i elegancki, szczególnie jeśli włosy, aby utrzymać odpowiednią odzież. Wieczór fryzurę belka – to o wiele łatwiejsze niż myślisz. Oczywiście, aby zrobić piękny skład włosa, trzeba czasu i dużo cierpliwości, nie wspominając dziąseł stealth, spinki do włosów i środki blokujące. Jednak jest to bardzo prosty przepis. Kwestia „pęczek włosów: jak to zrobić szybko i łatwo,” nie będzie cię dręczyć. Uczesać dobrze i nie ciągnąc zbyt zaczynają skręcać ich porad. Aby łatwiej można użyć trochę małe poduszki, które wkręcaniu włosów. Po dotarciu do bazy głowy, spróbuj umieścić miło dostać „shell” i zabezpieczyć za pomocą sworzni i niewidoczne. Możesz też ozdobić go z kwiatami lub drobnymi kokardkami.