530 Shares 3654 views

Laminowanie brwi i rzęs: innowacje kosmetologiczne

A jeśli natura nie nagrodziła cię wymarłych brwi i grubych rzęs? Technika laminowania przychodzi na ratunek. Jest to procedura terapeutyczna, która sprawi, że brwi i rzęsy będą eleganckie i naturalne.


Laminowanie rzęs i brwi ma na celu przywrócenie osłabionych włosów. Istnieje głęboki odżywianie i nawilżanie olejkami keratynowymi i mineralnymi. Brwi i rzęsy błyszczą i nabiorą bogatego koloru. Nie wymaga dodatkowej opieki.

Ta procedura, podobnie jak lakierowanie brwi, pozwala użytkownikowi nie martwić się o ich wygląd podczas pływania w morzu, odwiedza saunę i śpi, jak lubi. Ponadto, może on łatwo nakładać i myć kosmetyki. Nic nie ma wpływu na utworzony formularz. Ci, którzy mają niegrzeczne, cienkie i wystające brwi w różnych kierunkach, ta procedura będzie bardziej użyteczna niż kiedykolwiek wcześniej.

Laminowanie brwi – co to jest?

Ta technologia stała się jedną z nowinek w branży kosmetycznej. Przez kilka sezonów moda konsekwentnie utrzymywała ciemną brew z piękną krzywą w tym trendzie. To ta część twarzy, która może poprawiać kontury, nadać wyrazistość wyglądowi i dać pełny obraz całego obrazu.

Salony piękności również robią brwi. Ta procedura jest znacznie tańsza w wartości. Ale malowane obszary są wyraźnie widoczne i wyglądają nienaturalnie.

Czy masz wątpliwości: czy musisz laminować swoje brwi? Ocena tej metody odzyskiwania i kształtowania osiągnęła tylko najbardziej pozytywne wyniki. Warto spróbować.

Jak robić brwi i rzęsy

  1. Przed zabiegiem należy odpowiednio przygotować się. Rzęsy i brwi są czyszczone i odtłuszczane specjalnymi środkami, dzięki czemu substancje odżywcze mogą przeniknąć głęboko do włosów.
  2. Po skórze powiek, kompozycja jest stosowana do zmiękczania. Wygładza wszelkie nieprawidłowości i zmarszczki.
  3. Gdy skóra wokół i włosy są przetwarzane, rzęsy i brwi są kształtowane.
  4. Następnie każde włosy traktuje się specjalną surowicą, a jej skład ustala pozycję. Po włosach wypełnionych kolagenem.

Laminowanie brwi jest znacznie łatwiejsze niż zabieg uzdrawiania rzęs. Nie musisz się martwić, że kompozycja penetruje twoje oczy.

Jak długo potrwa ten efekt

Laminowanie brwi może trwać do 2 miesięcy. Po tym czasie procedura może być powtórzona. Jeśli rzęsy i brwi są za słabe, można wstępnie przeprowadzić intensywne odżywianie.

Czy to boli?

Laminowanie jest niezwykle korzystne i zdrowe. Z każdą sesją, rzęsy i brwi staną się coraz grubsze i bardziej nasycone. Ale w przypadku uczulenia, musisz być ostrożnym z tym. Wyniki można wyraźnie zobaczyć na zdjęciu. Opisano laminowanie brwi przed i po zabiegu.

Co nie jest zalecane w przypadku laminowania, jest to następny wzrost (jeśli mówimy o rzęsach). W procesie włosy są przetwarzane różnymi substancjami, co przyczynia się do szybkiego oderwania nowo uprawianych.

Czy jest możliwe laminowanie przed rejsem morskim?

To nawet konieczne. Jeśli urlop jest tylko kilka tygodni, możesz spokojnie wyjść na wspaniały wygląd. Ponadto, laminowanie może mieć działanie ochronne przed wiatrem, słońcem i wodą morską.

Zalety laminowania brwi i rzęs

  • Stosowane są wyłącznie naturalne składniki zapewniające moc włosom.
  • Długotrwały efekt – teraz nie musisz się martwić przez długi czas o stosowanie kosmetyków do oczu. Laminowanie brwi sprawia, że ta część twarzy jest piękna i schludna.
  • Dla rzęs jest również stymulacją wzrostu.

Korzyści są natychmiastowe. Laminowanie brwi i rzęs przynosi tylko korzyści. Jednakże, jako zalecenie, należy zauważyć, że po tej procedurze przez 24 godziny nie można zmoczić oczu. A potem możesz coś zrobić: nurkować, umyć, spać twarzą w poduszkę. Nawet dalsze przetwarzanie brwi i rzęsek z troskliwymi kremami – to tylko przyczynia się do piękna.

Możesz spróbować przeprowadzić procedurę w domu. Cały proces potrwa 1,5-2 godzin, ale co za efekt! Jeśli wszystko zostanie zrobione poprawnie, to nie powinno być dyskomfortu.

Nie ma wątpliwości, że przyda się każdemu kobiecie lakierowanie brwi! Dowodem na to jest odrębna procedura.