742 Shares 9500 views

Keratyna prostowania włosów – marzenia stają się rzeczywistością!

Zdrowe, zadbane włosy i stylowe fryzury, które nie trzeba wydawać dużo czasu – sen najbardziej pięknej połowy ludzkości. Nieskończony stres, kapeluszach, zimą zimno, słońce, nieodpowiednia dieta – nie cała lista powodów, włosy traci siłę i piękno. Prostowania włosów keratyna – to nowość na krajowym rynku produktów do pielęgnacji włosów. Procedura ta jest nie tylko absolutnie prostuje włosy, ale również ma silne działanie terapeutyczne na strukturę.

Ile jest keratyna prostowanie włosów

, opinie, cena korzyści – jest coś, co interesuje każdą dziewczynę, która zdecydowała się na procedurze. Istnieje brazylijski i amerykański keratyna prostowanie włosów. Główną różnicą – w przypadku braku takowych oznacza niebezpieczne dla zdrowia formaldehydu. Cena zabiegu waha się w zależności od rodzaju i długości włosów. Brazylijskie prostowanie kosztować średnio 6 do 16 tysięcy rubli, USA – od 7,5 do 20 tysięcy rubli. Ponadto, aby utrzymać efekt, konieczne jest stosowanie specjalnych szamponów, które nie zawierają siarczany, wart około 1000 rubli.

Korzyści i szkody

Teraz, wiedząc ile prostowanie włosów keratynę, mówić o korzyściach i zagrożeniach związanych z procedurą. Polega ona na wykorzystaniu narzędzi stworzonych wyłącznie na bazie naturalnych składników, nie ma żadnego negatywnego wpływu na włosy. Kompleks składa się z keratyny keratyny oraz szereg składników odżywczych, to jest ważne dla zdrowia włosów. Prostowania keratyny włosów polega na przenikanie najmniejsze substancji cząsteczkowej do wnętrza naskórka włosów, co znacznie zwiększa jego struktury i stanowi skuteczną ochronę przed wpływami zewnętrznymi i stres. Procedura ta rozwiązuje problem słabych i zniszczonych włosów, wspomaga ich szybkiej odbudowy po wybielaniu, trwała i pobytu na morzu. Jest realna szansa, aby odzyskać zdrowe, lśniące i mocne włosy. Jedyną wadą procedury – w obecności formaldehydu. Ta substancja rakotwórcza , która może wywołać raka. W dużej mierze to keratyna prostowanie włosów (brazylijski) jest szkodliwe dla mistrzów, którzy są w ciągłym kontakcie z tych kosmetyków. US prostowania ustawia się jako posiadające środki formaldehydu w kompozycji. Jednak efekt jest mniej trwały, a koszty postępowania w tym samym zwiększa się czas.

procedura

Keratyna Prostowanie odbywa się w trzech etapach:

  • Oczyszczanie przez produkty do układania, łoju i pyłu ze szczególnym szamponu.
  • Impregnacja włosów na całej długości danego białka i keratyny struktury. Mistrz wybiera środki w zależności od Twojego rodzaju włosów. Powłoka nie myje – tylko wysuszony za pomocą suszarki do włosów dużą szczotki.
  • Wygładzanie utjuzhkom ogrzewa się do 230 ° C. Temperatura ta pozwala na przyjęcie przez cząsteczkę i zamknąć płatki w uszkodzone struktury włosów.

Wystarczy kilka godzin, a ty – właściciel gładkiej, prostej i lśniącej włosów zdrowia! Być nieodparty!