395 Shares 2760 views

Tourer. Charakterystyka motocykli. Top motocykli turystycznych

transportowy dwukołowy pozwala na wykonywanie długich podróży. Współczesne motocykle turystyczne okazją, aby to zrobić łatwo i wygodnie. Kto opracowany i wprowadzony nowy typ turystyki – motoputeshestviyakh.


Mototourism

Nawet w czasach Związku Radzieckiego w naszym kraju zaczęły pojawiać się na wycieczkę z własnym dysku nawet zaczął wydawać karty pod przyczepą. Obecnie ma dużo więcej fanów, a liczba punktów zainteresowania nie zmniejszyła. Dlatego zyski popularność nie tylko samochody, ale także mototurystyki.

Niektórzy ludzie, z dala od pojazdów samochodowych, na pierwszy rzut oka wydaje się, że długa podróż na motocyklu nie jest dość komfort i wygodne. Ale nowoczesna technologia została przeniesiona daleko do przodu, dlatego wyrok ten nie jest prawdą. Praktycznie wszyscy producenci pojazdów silnikowych modelu turystyczny.

Ogólna charakterystyka motocykli dla turystyki. Krótka dygresja

motocykli turystycznych różnią się dość wygodne dopasowanie nie tylko kierowcy, ale również pasażerów. Wszystkie modele są wyposażone w wygodne bagażniku. Jeśli weźmiemy pod uwagę motocykli, warto zauważyć, że to model turystyczny przyjmowane od nowoczesnych systemów pojazdu. Silniki montowane są na dużym, potężny, że są one zdolne do szybkiego przeprowadzenia dużo masy. Modele wyposażone w muzyce, instalowane są nowoczesne nagłośnienie. Wiele nowych produktów mają, podobnie jak samochody, system nawigacji, zaprojektowanych specjalnie dla motocykli.

Średnia motocykl turystyczny waży około pół tony. Oprócz potężnego silnika i innych układów, wszystkie modele posiadają pojemny zbiornik paliwa. Top motocykli turystycznych pozwalają podróżować do tak odległych miejsc, gdzie rzadko stacjach benzynowych. Dla wygody fani motoputeshestviyakh opracowali specjalną odzież, która chroni przed wiatrem, deszczem. W nim każdy czuje się na drodze.

motocykli turystycznych nie nadają się tylko do podróży, wielu z nich pracuje w środowiskach miejskich. Obecnie są one bardzo wygodne dla ruchu drogowego na drogach bliskich.

Rozważmy kilka modeli, które zyskały największą popularność.

autokar

Model ten jest przeznaczony dla tych, którzy wolą, aby adrenalina uwielbia ostrą wiatr i docenia ducha prawdziwej wolności. Nowoczesne tourer – statek, który jest przeznaczony do długich podróży niezapomniane. Dla wygody użytkowania jest on wyposażony w pojemny zbiornik paliwa. Siedzenia są często nie tylko z powrotem, ale także podłokietniki. Nizkobortnye potężne silniki zdolnych przez długi czas, aby wyciągnąć motocykl. To chroni przed wiatrem szerokiej szyby. Dodatkowo model wyposażony jest w różnego rodzaju nośnikach obciążeń, kufry, torby, jak i audio. Niektóre modele mają drogie poduszki powietrzne i klimatyzację.

motocykle sport-turystyka pozwalają nie tylko zanurzyć się w świecie emocji, otrzymane z podróży przygody, ale również poczuć się jak pilot roweru sportowego wysokiej prędkości. Sports Tourer, po pompowane silnik, mimo imponującej wielkości (waży cztery kilogramy), zabierze Cię z dużą prędkością w dowolnym miejscu na świecie.

Motocykle BMW turystyczny

Wśród motehniki producentów, oczywiście, zajmuje wiodącą pozycję niemieckiego BMW. Na tych motocyklach można powiedzieć, że mają pewną osobowość, a to dotyczy słynnego modelu BMW R 1200 GS. Oddział enduro turystycznej stała się modelką. Z długiej historii, BMW nie przestaje zaskakiwać nas do tego dnia. Mimo 32-letniej emisji starszeństwa, rower jest przykładem dziedziczenia najlepszych cech dla całej klasy, można nazwać idealnym i standard doskonałości tego typu motocykli.

BMW R1200GS – przykład niemieckiej jakości

Praktyka wykazała, że BMW R1200GS praktyczny, niezawodny, wytrzymały, ma dobrze znaną niemiecką hartowanie. Producenci nie stoi w miejscu, w rezultacie – ulepszony model BMW.

Mimo że zmiany zostały wprowadzone do BMW R 1200 GS, znaczące, a jednak nie miało wpływu na modelu rozpoznawania, czy raczej zrobili rower bardziej nowoczesne. Wymiary wysokiej Enduro: długość – 2210 mm, szerokość – 953 mm; Wysokość – 1450 mm.

Pojawienie się pojazdu. praktyczność

Pojawienie rowerze jest imponująca. Harmonijne wyraźne linie dać model bardziej pewny siebie i dynamiczna. Przednie koło jest usytuowany blisko silnika, długi widelec, rozciągania. Z przodu ostra – koła na desce rozdzielczej i kierownicy. Taki układ może wydawać się dziwne, ale widocznie jest to cecha modelu.

Podobnie jak wielu motocyklach turystycznych, rower życia aż do jego przeznaczenia. On jest w stanie pokonać najbardziej skomplikowanych przeszkód drogowych, zaatakować każdym terenie.

BMW R1200GS Powyższa struktura umożliwia kierowcy dostrzec wszystkie cechy drogi, to ze względu na to obsługa jest lepsza. Rower w stanie odpowiedzieć na oscylacje jeździec kierujących. Dla bezpieczeństwa motocykl wyposażony jest w ramę o wysokiej sztywności, zawiesina Paralever i Telelever.

parametry techniczne

Funkcje BMW motocykle spełniają najwyższe standardy, w pełni uzasadnia znaną nazwę. Odnosi się to do modelu GS. Ważne jest, aby wspomnieć silnik. Znajduje się on w oczach. Jego moc – 125 „konie”.

Mała waga roweru (z pełnym zbiornikiem paliwa jest równa 238 kg) wspiera siłę. Wszelkie enduro droga wygrywa z łatwością, pokonywanie wszelkich przeszkód.

Preferencja tego modelu daje szeroką gamę motocykli dla miłośników turystyki. Ciało może być bardzo różny kolor, dodatkowe opcje pozwalają także na zmianę wyglądu, uczynić go wyjątkowym i atrakcyjnym. Model BMW R 1200 GS i posiadają walory sportowe, więc nie zapomnij, że rower rozwija wściekłe tempo.

triumf

Popularne w brytyjskiej firmy „Triumph” wydała dwie wersje nowej motocykl turystyczny tourer Triumph Trophy. Oba rowery są godne uwagi, oni pewnie postanowił podbić serca luksusowych podróżnych. Miłośnicy motocykli właśnie uderzył na miejscu motocykli turystycznych. Zdjęcie przedstawia niezwykły wygląd. Ktoś ochrzcił modelu Bychkov, ktoś – karalucha. W każdym razie, nowy rower różni się od swoich poprzedników.

Nowy Triumph Trophy posiada trzycylindrowy silnik z napędem wału. Moc – 134 KM przy 8900 obrotach na minutę. Długość roweru to 2235 mm, wysokość – 820 mm. Sucha masa – 301 kg zbiornik gazu 26 litrów.

Firma opracowała dwie wersje Triumph Trophy Trophy i Trophy SE. Oba modele są nadziewane nowoczesnej elektroniki, aby komfortową podróż. Motocykle wyposażone w podstawkę Center, korektor dla svetooptika głowy, fotel kierowcy regulowany, przedni schowek, gniazdo 12 V, Triumph unikalny system – dynamiczny system bagażu (automatycznie równoważy podwozie).

A to jeszcze nie wszystko. Przejazd przez technologię drutu efektywnie wykorzystać tempomat, kontrola trakcji, zużycia paliwa poprzez optymalizację osiągów silnika. Szyba jest regulowany elektrycznie. Po uruchomieniu silnika, jest on automatycznie ustawiony w określonej wysokości.

Model SE wyposażony jest w rozbudowany system audio, Bluetooth, gniazdo USB, technologii i wsparcia dla iPoda / odtwarzacz MP3.

Trophy SE posiada zaawansowany WP wiszących (elektroniczna regulacja). Pilot zdalnego sterowania do ustawiania się bezpośrednio na kierownicy. Dostępne tryby "Komfort", "Normal", "sport". Ponadto model ten jest wyposażony w system monitorowania ciśnienia w oponach.

Powodzenia na drodze!