564 Shares 6155 views

Co Dummy "Avent" lepiej?

Firma znana jest na całym świecie teraz „Avent” ukazał się w 1984 roku. Zasłynęła dzięki małej butelce do karmienia niemowląt, który szybko stał się światowym standardem w tej dziedzinie.


Edward Atkin, właściciel firmy, zwrócił kiedyś uwagę, że istniejące butelek do karmienia niemowląt nie odpowiadają jego wymaganiom. Ich wskazówki są zbyt długie i trudne, i butelki nieporęczne i kruche, nie jest absolutnie nadaje się do nalewania płynów i umyć po karmieniu.

Edward wpadł na pomysł stworzenia butelki dla niemowląt, karmienie, która zostanie przekroczona tylko piersią. Pełnił swój plan, w wyniku czego doszło do butelki z najlepszych na świecie, z pięknym wystrojem i niepowtarzalnym wzornictwem.

Ma szeroki otwór i szeroka podstawa jest ten sam, co w znacznym stopniu ułatwia napełnianie i czyszczenie. W ten sposób rozpoczęła się historia firmy „Avent”, który później stał się niekwestionowanym liderem w produkcji towarów do karmienia i pielęgnacji dzieci. Często do młodych rodziców rodzi się pytanie: „Czy Twoje dziecko potrzebuje smoczka?”.

Pediatrzy są przekonani, że dobrze dobrane Dummy czasami po prostu niezbędne dla dziecka. Oczywiście, jeśli dziecko nie wykazuje oznak niepokoju, to nie jest konieczne, aby zaoferować smoczka. może nawet być w stanie to zrobić bez niego.

Manekin „Avent” nie jest tylko środkiem, aby uspokoić dziecko. Najważniejsze, aby znaleźć przyczynę swojego lęku i wyeliminować źródło problemu. Jeśli dziecko jest karmione piersią, manekin „Avent” go potrzebował. Niezależnie od tego, czy karmisz piersią czy on jest na sztucznym karmieniu, to zapotrzebowanie na ssanie. Jeśli odruch dziecka rozwija się bardzo dużo (może ssać bieliznę lub palcem), wtedy dziecko może perevozbudilsya i manekin pomoże mu się uspokoić.

Wiele osób pytało o tym, jak wybrać odpowiedni smoczek dla Twojego dziecka? Wszystkie smoczki są przeznaczone do różnych kategorii wiekowych (na opakowaniu wskazują zwykle zalecany wiek). Na powstawanie prawidłowego ukąszenie jest potrzebny, według ekspertów, smoczki „Avent” ze spłaszczonym końcem lub ortodontycznego ściętą dolną powierzchnię, co pozwala na maksymalny przepływ przynieść usta dziecka i język na fakt, że wykonuje on podczas karmienia piersią.

Jak określić, która opróżnia lepiej? Bądź pewny, że nie zawiadomiła lekarzy, dziecko może sam decydować, czy konieczne jest obojętne. Powie ci, co to jest. Istnieją przypadki, kiedy rodzice przed narodzinami dziecka, aby kupić wiele drogich smoczka i dziecko zajmuje bardzo prosty, dziesięć rubli krajowy sutek. Więc kupić je jeden na raz, aby zrozumieć, co dziecko chce. Obojętne „Avent” jest wykonane z lateksu lub silikonu. Lateks miękkie, ale są one łatwo uszkodzić. Smoczek uszkodzony należy natychmiast wyrzucić.

Kiedy dziecko jest trochę starszy, musisz Sippy kubki. Oni pomogą nauczyć dziecko do kubka. Ponownie, można dojść do firmy Avent „pomoc”. Sippy kubki ta firma jest bardzo wygodne, łatwe do utrzymania dziecka w ich rękach i zabawy wody pitnej.