310 Shares 4474 views

Nowy samochód Ssangyong Actyon: opinie są liczne, dobrze poinformowany i pozytywne

W 2006 roku koreańska firma SsangYong wydała samochód, który również zdobył tytuł oryginalnych i stylowych koneserów i brzydkie i „vypendrezhnogo” – przeciwników. Maszyna ta została zaprojektowana jako crossover dla młodych i aktywnych kierowców nie zawaha się wyróżniać wśród innych. Nowy samochód jest nazywany Actyon, a on był w stanie osiągnąć uznanie: od marki terenowego SsangYong rozmowy na poziomie marek, które mają znaczące sprzedaży.


W 2011 roku firma przestała kwalifikować się do SsangYong SuperDuper i przeniósł ACTYON pomiędzy modelem bazowym Korando dawna produkowane przez nich. Początkowo SsangYong Korando, produkowany od początku lat 90-tych, był Kopia licencji CJ-7. Ale po dziadku ubrana w nowym ciele, która zastąpiła angielski włoski okrągłości futurystyczny. Nowy Ssangyong Korando – pierwszy SUV firmy z ciała monocoque, zamiast konstrukcji ramy podwozia. Ten samochód jest w Rosji i Europie zaczęli nazywać Nowy ACTYON, a pod nazwą Korando jest oferowany w Korei i na Ukrainie.

Nowy Actyon-Korando i Actyon są trzy istotne różnice:

1. Nowa Actyon łożysko korpusu, w przeciwieństwie do konstrukcji ramy podwozia z poprzedniego ACTYON.

2. Nowy Actyon napęd na przednie koła z cztery koła, w przeciwieństwie do napędu na tylne koła z przyłączeniem na poprzednim pełnym ACTYON.

3. Nowe Actyon ekonomiczne, o wysokim momencie obrotowym, lecz w początkowej odległości obr dwulitrowego silnika benzynowego, w przeciwieństwie do silników benzynowych o pojemności 2,3 litra w poprzednim ACTYON.

Pomimo krótkiego okresu nowej wersji samochodu z SsangYong Actyon, opinie właścicieli z Rosji i krajach WNP są liczne i interesujące. Silniki tych samochodów chwalić, zwłaszcza dobrą dynamikę przy niskich obrotach. Przy wysokich prędkościach samochód zachowuje się z godnością, ale nie zachwycona. W odniesieniu do zużycia paliwa SsangYong Nowym ACTYON, odpowiedzi różniły. Niektórzy chwalą wydajności silników diesla, szczególnie na długich trasach, gdzie średni przepływ na autostradzie nie przekracza 6,5 litra na 100 km. Podróż do miasta w celu zwiększenia wskazania przepływu – w lecie do 11,5 litrów w zimie – do 12,7 litrów na 100 kilometrów. Ale to wciąż neobkatannom silnik, następnie odczyty są zmniejszone.

W odniesieniu do nowego silnika benzynowego Nowy SsangYong Actyon. Recenzje wskazują zużycie 8 litrów na autostradzie i 11,5 litrów – w mieście. Wiele krytyki jest problem uruchomić silnik diesla w zimie, ale jest zazwyczaj rozwiązany poprzez miganie komputera pokładowego.

Elektronika też czasami prowadzi właściciele SsangYong Nowy ACTYON w kontrolowaniu automatyczną skrzynią biegów.

Jeśli mówimy o zawieszeniu Nowy SsangYong Actyon, opinie chwalą fakt, że o długim skoku i to działa dobrze w naszych dołach i wybojach. Ryzyko rolek bocznych przy wysokich prędkościach pozostała na SsangYong New ACTYON praktycznie taki sam jak jego poprzednik, jednak, jak krzyża geometryczne. Zastąp wszystkie koła układ napędowy podnosi również pytań i skarg. Konieczne jest włączenie zabuksuet maszyna po pierwsze podejrzenia niekorzystnego odcinka drogi. Podczas poślizgu – włącza. Hamulce nie powodują urazy, nawet na wzgórza.

Teraz o ergonomii SsangYong Nowym ACTYON. Recenzje chwalą wyjątkowo przestronne wnętrze, dużą zawartość informacyjną desce rozdzielczej i dobrą izolację akustyczną w pełnym wymiarze godzin. Niezadowolenie to mały bagażnik i bardzo wąskie tylne okno.

Ogólne opinie SsangYong Nowy Actyon jest pozytywna, zawierają one wiele przydatnych informacji i trudno jest do posiadaczy ukrytej pychy. doskonały stosunek jakość / cena tego samochodu jest szczególnie godne uwagi.