776 Shares 5568 views

Fryzury dla mężczyzn – właściwy wybór

Według źródeł archeologicznych, już 3-4 tysiąclecie pne, ludzie z różnych klas i pozycji społecznej ich włosy obcięte, umieścić je w różnych formach i traktowane z gliny i oleju, aby utrzymać formę. W tamtych czasach nie było eksperci, są one takie same – personal „Domestic Helper”, które dopasowane fryzury do ich właścicieli. Ponieważ coraz Trypolis kultura ludzie fryzury. Rozpatrzeniu włosy, nie tylko kobiet, ale również mężczyzn.


W dzisiejszym świecie, znaczenie danej fryzury dyktować czołowych stylistów z całego świata. Na przykład, Patritsiya Fild z jego szalony sposób, Arianna Filips – najsłynniejszy rockowy „stylista” w Hollywood, a także Zoi Rashel, którego klienci byli najbardziej znanych artystów z całego świata, takich jak Mischa Barton i Cameron Diaz.

Fryzury dla mężczyzn, pozornie mniej istotne sfery. Ale konieczne jest, aby zwrócić uwagę na liczbę męskich salonów kosmetycznych i fryzjerskich pokoi, wszystko wraca na swoje miejsce. Tak, ludzie są również bardzo uważnie obserwując ich wygląd. I fryzury dla mężczyzn – nie mniej ważnym elementem urody, niż dla kobiet.

Podejście do doboru fryzury: pilność lub kształtu twarzy?

Tak więc, w jaki sposób są wybierane fryzury dla mężczyzn. Istnieje kilka sposobów, a wśród nich – wybór za pomocą czasopism i Internetu. Oznacza to, że zdjęcia męskich fryzur, aby wybrać ten, który jest najbardziej popularne i interesujące. W tym przypadku, nie jest z pewnością ryzyko wyglądać głupio później.

Drugi sposób – wybór fryzury według kształtu twarzy. Opcja ta może stanowić piękny wygląd. Nawiasem mówiąc, istnieją specjalne usługi online rekrutacji – po załadowaniu Zdjęcie męskich fryzur do wyboru, można „substytut” pod jego twarzy. Można również odwołać się do stylisty, który jest droższy, ale z gwarancją stylowy wygląd.

Jaką formę wybrać

Jeśli zdecydujesz się wybrać fryzurę, uważnie patrzeć na siebie w lustrze i ustalić, aby rozpocząć kształt twarzy. Następnie wykonaj kilka dobrze ustalone kryteria selekcji.

Właściciel okrągłej twarzy powinny unikać bujne i krótkie fryzury. Będzie również spojrzeć śmieszne i krótkie włosy, zbyt otwartą część przednią twarzy pokryte włosem, uszy. Odpowiednie fryzury w tym przypadku będzie asymetryczny wzór gładką „włosami i napompowane” korony, korzystnie bez przecinania.

Trójkątna twarz należy określanie ukośne grzywka włosów runo z top-to-face. Ważne jest, aby nie przesadzić, pozostawiając kapturem uszy i wąsy.

Dla trapezu twarz jest najbardziej odpowiednia fryzura zamknięte kości policzkowe. W konsekwencji, długość włosów powinna być tuż poniżej uszu. Należy również unikać rozstanie, zastępując ją z kosą z długą grzywką.

Jeśli masz kwadratowy kształt twarzy, to w każdym razie nie rób rozstanie. Nie również użyć prasowanie, jeśli włosy są kręcone.
Wybierając fryzurę dla ludzi z tego typu osoby, ale należy pamiętać coś: wyciąć włosy krótkie, zwłaszcza jeśli mają bujne i kręcone.