285 Shares 8685 views

Jaka jest nazwa Garri Pottera? Deniel Redkliff

Wszyscy wielbiciele Dzhoan Rouling zna nazwisko Harry'ego Pottera. Aktor, który gra młodego czarodzieja, to nazwa Daniel Dzheykob Redkliff. Urodził się w 1989 roku, w dniu 23 lipca w Londynie. Obraz Harry Potter – najsłynniejszy z jego pracy w filmie, który przyniósł mu sławę i fortunę. stan Radcliffe szacowana jest na 40 mln. funtów. W 2004 roku Londyn gazeta «Sunday Times» poinformował, że Daniel – najbogatszy brytyjski nastolatek po księcia Harry'ego.

Wybór aktora do głównej roli

Opowieść o tym, jak Daniel był na planie filmu Harry Potter, ona jest jak w bajce. Chłopiec już zadebiutował w filmie „David Copperfield”, a ta praca widział Kris Kolambus, następnie który wyreżyserował dwie pierwsze książki o „Harrym Potterze”. Młody aktor jak reżysera. Rodzice Daniela początkowo nie dał zgody na badania, obawiając się, że dziecko otrzymuje emocjonalną traumę w przypadku awarii. Jednak producent filmu David Heyman był w stanie wynegocjować z ojcem chłopca, Alana Radcliffe. Próbki były genialne. Dzhoan Rouling sama zatwierdziła wybór twórców taśmę i powiedział, że spotkanie z Danielem się jej poczucie spotkanie z dawno zaginionego syna. W sierpniu 2000 roku, cały świat wie, jak to będzie wyglądać na ekranie Garri Potter, nazwisko aktora, który będzie mu grać. Fani książek o przygodach młodego czarodzieja zaczął czekamy do końca filmowania.

obraz sukcesu

Strzelanie „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” rozpoczęła się we wrześniu 2000. W listopadzie 2001 roku, film został wydany w czynszu. Obraz czeka na nadzwyczajnym sukcesem. Zdjęcia Daniel gościć na stronach najbardziej znanych światowych czasopismach. O tym, jaka jest nazwa Garri Pottera, chłopiec, który grał główną rolę, dowiedział się po obu stronach Atlantyku. Radcliffe stał się najbardziej lubianym i obraz tworzony przez nich, od razu stał się powszechnie znany. Trzy dni po debiucie pierwszej części ekipy filmowej rozpoczął pracę nad drugim – film „Harry Potter i Komnata Tajemnic”.

Akrobacje w filmie

Cały zespół był zaskoczony fizycznej gotowości i aktorskich umiejętności Daniela. Chłopak sam zrobił wszystkie akrobacje. Tylko najbardziej ryzykowne reżyser zaufany wyczyn. Na przykład, dla podwaja, który został zastrzelony w grze „Quidditcha”, Radcliffe musiał być na wysokości kilku metrów, przywiązany do miotły, i to go nie przestraszyć. W tych obrazach stają się jeszcze bardziej niebezpieczne akrobacje. Daniel przeszkolony przez długi czas podwodnego filmowania „Harry Potter i Czara Ognia”. Również w trakcie filmowania aktor miał szansę, aby spadek o około 50 funtów. Radcliffe twierdzi, że drut, do którego był przywiązany był w dół tak szybko, że jego myśli nie nadążają z ruchami ciała. Chłopiec musiał znosić trwa kilka, a następnie upadkiem z procesu wysokościach wydawało nawet zabawne. Z pewnością każdy nastolatek prawo odpowiedzieć na pytanie o imię Harry'ego Pottera w prawdziwym życiu. Deniel Redkliff jest idealnie zbliżył się do roli „Chłopca, Który Przeżył.”

Zwierzęta w obrazie

W filmie dużo zwierząt. Zwierzęta odgrywają ważną rolę w bajce Dzhoan Rouling. Szczególnie pamiętne Zwierzaki Bohaterami obrazu: Parszywek szczurze, Krzywołapa Kot i sowa Hedwig pocztę. Każdy pamięta jak nazywa się sowa Garri Pottera. W angielskiej wersji jej imienia, Jadwiga (Hedwig). Dlaczego rosyjskie tłumaczy Buckley nazwał go, pozostaje tajemnicą. Dedykowane sowa email Harry grał na spektakularny śnieżnobiałym ptakiem o imieniu Gizmo. Deniel Redkliff zawsze dbał o nią, delikatnie znosił klatki z jednego miejsca do sowy nie straszyć.

Konkludując

„Harry Potter” zdobył serca fanów na całym świecie. Odpowiedź na pytanie o imię Garri Pottera życia, znane wszystkim. Obraz kreatora studenta doskonale zrealizowany na ekranie aktor Deniel Redkliff.