190 Shares 5553 views

Tabela Laptop z rękami. Domowy stół na laptopie w łóżku

Jeśli spędzasz dużo czasu w swoim laptopie, prędzej czy później, zanim podniesie Cię na pytanie, w jaki sposób, aby nadać mu większą stabilność. Infomercial, w której szczęśliwym posiadaczem urządzenia przenośnego pracuje poza cywilizacją, obiecuje pełną zwrotność i komfort w dowolnym miejscu i czasie. Nie wierzę!

Prawda o życiu

W rzeczywistości, nawet we własnym mieszkaniu, siedząc ze skrzyżowanymi nogami lub leżąc na brzuchu, aby wykonać zadanie dla najmniejszego laptopa problematyczne. W rezultacie, urządzenia mobilne umieszczony mocno na stole i nie wiele różni się od zwykłego komputera. Droga do tego jest komfort – Laptop stół. Ich własne ręce, aby to szybki, łatwy i, jak mówią, „za grosz”.

Tak jak my

Wykonaj czynności opisane poniżej – i godziny będą mogli być dumni z wyniku swojej pracy. Stół do laptopa, który można zrobić, można uzyskać bardzo wytrzymałe, lekkie i wielowymiarowa. Ponieważ może łatwo stać się tacy śniadanie, ława do rekreacji na świeżym powietrzu, stolik dla dzieci, wsparcie, na którym jest to wygodne, aby dostać się do osiągnięcia wysokiej pozycji w książce, i tak dalej. D.

opcja numer 1: solidny drewniany stół na laptopa z rękami

Potrzebne materiały:

 • klej stolarski.
 • Papier ścierny.
 • Kit lub podkładu.
 • Farba lub lakier do drewna powierzchni.
 • Piłka ręczna.
 • Farby i pędzel.
 • Młotek, gwoździe, wkręty.
 • Gąbki lub miękkiej szmatki.

Etap 1. Zakup w parze materiałów budowlanych sklep z dopasowywania desek lub przeprowadzenie „poprawka” w swoim garażu, na pewno będzie coś nadaje się, można po prostu zrobić się i pasują tylko do pożądanej wielkości. Wyciąć detalu: blat, 4 nogi i 4 części dla „fartuch”, które powinny być pod biurkiem.

Ponieważ wymiary od siebie laptopów różnią się znacznie, ustalić optymalny do swoich rozmiarów przypadków. Zwracamy uwagę na stosunek drewnianych części parametrów, które powinny być przestrzegane.

 • Stóp (grubość 2 x 2) – każdy z 23 cm długości.
 • Para długich części "przepony" na 63 cm (1 x 2). Należy zauważyć, że końce „fartucha” cięcie pod kątem 45 stopni.
 • Części boczne "fartuch" (1 x 2), do 28 cm długości.
 • Blat długość 66,5 cm i 30 cm szerokości.

Etap 2 (opcja). Może być szlifowane produkty nogi na krawędziach. To nie jest to absolutnie konieczne. Tylko dlatego, że wyglądają bardziej estetycznie. Ponadto, taka tabela na laptopie w łóżku wygodnym miejscu, a nie ma chropowatość na brzegach. Jeżeli szlifierka nie możesz, to operacja może być wykonywana ręcznie.

Krok 3. Umieścić blat zakryte na stole i przy użyciu kleju do drewna , należy dołączyć jeden po drugim cały fartuch.

Mocno nacisnąć i zostawić dwadzieścia minut „chwycić”.

rada

Jeśli planujesz malować swój stolik na laptopa (zdjęcie poniżej), należy uważać z klejem. Lepiej usunąć przemieszczony z części materiału z gąbką lub miękką szmatką aż krzepnie. Utwardzony materiał nie absorbuje farbę i będzie wyglądać jak rozmazywanie.

Krok 4. Włącz blatu i pazurami do „fartuch”.

Etap 5. Ponownie odwrócić blatu. W rogach, „fartuch”, Put nogi na klej, a następnie zabezpieczyć pozycję paznokci, a nawet bardziej bezpieczne – ze śrubami.

W sumie każda noga musi być ustalona przez paznokcie po obu stronach.

Krok 6. Zostaw swoją pracę w nocy. Niech klej całkowicie wyschnie.

Krok 7. Piasek blat papierem ściernym. Pomiń ten krok nie jest zalecane. Więc zapisać siebie i bliskich z brzydkie odpryski.

Krok 8. Jeśli blat składa się z kilku płyt wyposażonych, konieczne jest zagruntowanie powierzchni i po wyschnięciu szpachlówki wyrównać samolot.

Krok 9: Najbardziej udany etap – malowanie produktów. Kolor – według własnego uznania i wnętrz znaczenie. Nie skąpić na farbie, użyj jakość, która nie pozwala na pojawienie się zespołów i będzie trwać tak długo, jak korzystać z tabeli.

Nadszedł czas, aby spróbować stolik w akcji!

opcja numer 2: Tabela laptopa w łóżku

Ta wersja produktu dla komputera mobilnego jest nieco inny od poprzedniego rozwiązania projektowego. Zamiast stałej blatu i nóg mistrza używane szyny.

W tym przypadku, można wykonać powyższe instrukcje, jak zrobić stolik na laptopa. Sekwencja działania będzie taki sam. Tylko liczba elementów znacznie wzrosnąć. Jednak, aby uzyskać do nich o wiele łatwiejsze niż całej planszy.

opcja numer 3 „w dzenovski”

Może się wydawać, że składany stół do laptopa jest trudne do zrobienia. Ale to jest fałszywy wniosek. widać to dowiedzieć się, jak tylko z tego, co odbywa się na stole laptopa. Z rękami na pół godziny to zrobić.

Potrzebne materiały:

 • Drewniana rama od starego rozmiaru obrazu odpowiedniego dla urządzenia przenośnego.
 • Kawałek sklejki takie same parametry, jak w ramie. Właściwie, to można użyć obrazu i jeśli jest napisane w oleju na płyty pilśniowej, ponieważ musiałem go rozerwać. W tym przypadku, grupa robocza będzie taki, który na zdjęciu z tyłu. Jednakże, w zależności od zawartości i integralności dzieła piękna historia może stać się wyjątkowa dekoracja stołu projektowego. Szkoda, że próbka nie może się pochwalić. Niemniej jednak, stół okazał się doskonały.
 • 4 cienkie płytki (rozmiar dopasowany do obwodu tabeli).
 • 6 silnych pręty do stóp produktem.
 • klej stolarski.
 • Hammer.
 • 4 śruby i nakrętki oraz.
 • Pędzel i farby lub taśma klejąca (opcjonalnie).
 • Hacksaw.

Etap 1: W razie potrzeby, klej i wzmocnić ramę o odpowiedniej wielkości szpilki.

Etap 2. Lekko paznokci blatu do „wrabiania fartucha”.

Krok 3. Włącz przedmiotu. „Siedzenie” klej cienki restrykcyjne reechki na blaty obwodzie.

Krok 4. Sprawdź nogę stołu, szerokim na literę „N”.

rada

Podpilit góry nogami i bazowych, pod kątem 45 stopni. To proste działanie zmusi się do odstania i nie są bezpośrednio przedstawione pod kątem do krawędzi stołu, który Wyrób stabilności.

Podkręć ramkę blatu roboczego. Śrubami i nakrętkami postawił stopę.

Etap 5 (opcjonalnie). Więc twój stolik na laptopa, własnymi rękami wykonany, jest już prawie gotowy. Jeśli są właściwie rozumiane i realizowane, górna część produktu powinna składać się z trzech warstw: „fartuch”, rzeczywisty blat wykonany ze sklejki lub płyty pilśniowej i restrykcyjnych szynach.

Jeśli jest to konieczne, farba może być zagruntowane nieprawidłowości oraz ich ustawienie powierzchni wypełniacza. W tym przypadku wymagany jest dodatkowy czas, aby dać suchą warstwę każdego pracownika przed ostatecznym malowaniem. Nałożyć lakier na bocznej powierzchni stołu i nogi.

Krok 6 (najbardziej twórczych). Zakończenia prac na etapie produkcji laptopa może być na wiele sposobów: do malowania, stosuje decoupage, laminowanych, samoprzylepna folia opakowaniowa, wymyślić i wdrożyć własną wersję.

Model, który służył jako wzór, malowane w kolorze czerwonym i pomarańczowym farby. To kontrastuje z czekolady kawy podstawie stołu, nadając mu niepowtarzalny „dzenovsky” smak.

Jest pomysł!

Wygodne stoły do komputera przenośnego może być wykonana ze zwykłej opakowań kartonowych, splotem gałązek lub rurek z gazet, ze starych i niepotrzebnych rzeczy. Ale to już inna master-class.