781 Shares 1073 views

Jak idą do ramy baseny? Własnymi rękami na to jest bardzo prosty

Podczas letnich upałów właściciele każdej ziemi mogą zrelaksować się podczas kąpieli w basenie. Nie trzeba kupować drogiego produktu gotowego i zaprosić ekspertów. można zbudować ramy basen z ich rąk. Baseny te mogą być instalowane w dowolnym miejscu i czasie. Najważniejsze, że strona była jędrna i idealnie płaskie. Modele baseny szkieletowe są praktycznie najpopularniejszym wraz z nadmuchiwane. Często, oprócz instrukcji i konstruktywne, zestaw zawiera nawet niezbędnego sprzętu do montażu.

przygotowanie terenu

Dokonywania ramki z jego rąk basenów, trzeba zacząć starannie wyrównać powierzchnię. Baza wyciąg jest niebezpieczny grunt. Z biegiem czasu, nasyp jest zmyte, a basen może być uszkodzona. Najbezpieczniej jest usunięcie wierzchniej warstwy gleby i korzeni z roślinnością i zastąpić ją pięciu centymetrów przesiewa piasek. Geowłóknina podszewka chroni misę basenu z różnych szkód.

zespół zagłębie

Przed zainstalowaniem baseny oprawione własnymi rękami, na już przygotowanym miejscu trzeba będzie położyć geowłókninę. Następnie otworzył okno i położył na wierzchu miski z basenu. Otwór do opróżniania muszą być wystawione w kierunku wylotu wody. Po ogrzaniu materiał przez słońce, trzeba włożyć słupki i belki w odpowiednich otworach. Ważne jest, aby działać konsekwentnie. Dlatego też cała instalacja musi być przeprowadzona dokładnie według instrukcji, który jest dołączony do puli. Warto wiedzieć, że zbierają baseny oprawione własnymi rękami, i to jest ich poszczególne moduły, jest możliwe bez specjalnych narzędzi.

Końcowe przygotowanie basenu

Baseny dla dając ramkę do montażu w poziomie w stosunku do ziemi. Przed napełnieniem basenu wodą, ważne jest, aby upewnić się, że konstrukcja jest poprawna, rury drenażowe szczelnie zamknięty, a pokrywa mocno przykręcony. Jeśli nie było żadnych problemów, możliwe jest, aby wyprostować fałdy i wypełnić pojemnik. Po wypełnieniu się konieczność regulacji kwasowości wody i wyleczyć.

pewnych momentach

Zbiornikach i ramkę z rąk, nie należy zapominać o pewnych konkretnych niuanse. Najpierw trzeba zamontować ramkę i przylegającą do niej geowłókniny, tylko wtedy jest umieszczony wewnątrz misy pętli. Po wiszące na ścianach obrazy nie trzeba go naprawić na całej powierzchni. W celu rozłożenia wkładkę dokładnie, trzeba częściowo napełnić miskę z wodą. Dla lepszego dopasowania do materiału rama musi uszczelnić wycięcia taśmy Screamer i przez otwór do pompowania powietrza. Gdy wzrost 15 cm wody, które mogą być instalowane i powrót dysza zgarniająca. basen rama jest gotowy!

wniosek

Jak widać, nie ma nic złego i trudne w montażu urządzenia. Czy warto wydawać pieniądze na wynajęcie specjalne zespoły? Ale wszystko zdecydować, oczywiście, właściciel ramy basenie. Jeśli jednak zdecydujesz się obsługiwać tego zadania samodzielnie, to przegląd bez wątpienia będą w stanie Ci pomóc. Powodzenia w tworzeniu miejsc do pływania!