397 Shares 4216 views

Jak zrobić etykietę

Twórczy ludzie zawsze znaleźć gdzie stosuje swoje umiejętności. A czasem chęć dać bardziej estetyczny wygląd obiektów, które otaczają, każe mu iść do różnych eksperymentów, aby wymyślić coś nowego. To właśnie w ramach tych postępowań i może pochodzić z pytaniem, jak zrobić etykietę. Za co? Masa opcji: na samochód, na płycie CD-ROM, na ubrania i tak dalej. W każdym razie, rzecz urządzone w ten sposób zdobyć indywidualność.

Weźmy pod uwagę kilka opcji. Więc jak zrobić naklejkę na samochodzie? Trzeba będzie gotowe etykiety winyl, woda, roztwór szamponu gumową szpachelką, nożyczki, ołówek, budownictwo biurowe nóż, a także taśmy papieru. Samochód może przekształcić się w dwojaki sposób: zrobić dekorację na własną rękę lub kup gotowe. Tak więc, w pierwszym przykładzie wykonania ma taką sekwencję: wyszukiwanie w odpowiedniej sieci wzór stosowania do warstwy od jej tylnej (należy lustrzane odbicie). Zastosuj przedstawia możliwe ołówkiem. Następnie wyciąć naklejkę na obrazie. Następnie nakłada się na właściwym miejscu, to znaczy, że wykonane tak zwany „montaż”. Dalsze wskazówki i powierzchnia nanoszenia smarowane specjalnie przygotowanego roztworu, niewielka część folii ochronnej jest usuwany, a cały obraz jest stopniowo przyklejona. Nadmiar roztworu z nalepki są usuwane za pomocą gumowej łopatki. Ruch musi być od środka do krawędzi. Samochód można łatwo przekształcić w taki sposób, który jest prosty.

Czasami pytanie jak zrobić naklejkę tam, jeśli chcesz dać bardziej estetyczny wygląd do wszelkich mediów. Tak więc naprawdę stworzyć świąteczną drukiem, a płyta będzie wspaniały prezent. Podobna procedura jest łatwa do wykonania, nawet w domu, bez żadnych skomplikowanych narzędzi nie potrzebują. Więc jak zrobić etykietę na płycie? Wystarczy wpisać żądany wzór na specjalnym papierze fotograficznym zaprojektowany specjalnie dla tych etykiet. Ale ta metoda ma wiele negatywnych opinii. Wszakże jeśli naklejka jest umieszczona na płycie jest niedokładna, może on być z równowagi, to znaczy, nie będzie problemów z odczytem.

Druga opcja – używać oprogramowania Nero, a następnie specjalną drukarkę fotograficzną. Trzecia opcja – jeśli nie mają odpowiedniego sprzętu, zawsze można zatrudnić z usług centrum fotograficznym. Ale nawet jeśli zdecydujesz się jeszcze nauczyć, aby utworzyć własną etykietę, należy uważnie przestudiować skład farby dla niej. Może to spowodować uszkodzenie płyty i uszkodzić informacje na jej temat.

Ponadto, etykiety są często ozdobione jednokolorowych ubrań. Jest to prosty sposób zaktualizować swoją garderobę. Tak więc, jeśli chcesz, aby cały proces na własną rękę, to trzeba kupić papier drukarka termotransferowa. Cena waha się w zależności od formy. Następnie papier jest załadowany do drukarki, a otrzymuje druku konkretny obraz. Koszulka musi być dokładnie wygładzić, aby bez zmarszczki na jej lewej stronie. Transfer termiczny papier umieszcza zakrytą na nią, a na wierzchu gorącym żelazem jest stosowana. Temperatura jest regulowana w oparciu o te zalecenia, które są określone na opakowaniu papierowym. Po nałożeniu i mocowanie wzorzec folii papier zostaje usunięty. Jednakże, jeśli nie masz czasu, aby przejść do procesu podejmowania sobie naklejki można kupić gotową kopię. Są w każdym sklepie odzieżowym.

Jak zrobić etykietę? Myślenia. Najważniejsze – ciężka praca, kreatywność i trochę czasu. I self-made naklejki mogą ozdobić nie tylko samochód lub jazda, ale również ściany mieszkania, mebli, na przykład w kuchni, i tak dalej.