786 Shares 4453 views

Jak usunąć bryczesy: chirurgię lub ćwiczenia?

Aspen w pasie, smukłe nogi, gładka skóra, elastyczne pośladki … Celem tego są kobiety mające na celu utrzymanie ciała w idealnym kształcie. Chociaż czasami osiąga pożądany wynik jest bardzo trudny. Wszakże to wymaga użycia nie jednej metody jako walki z niepotrzebnymi osadami. Dla wielu pań jest kwestia, jak usunąć spodnie konne na biodrach.

Istnieje kilka sposobów wyeliminowania tego rodzaju depozytów tłuszczowych. Najbardziej radykalnym i kosztownym jest liposukcja. Jest to chirurgiczne usunięcie tłuszczu podskórnego. Podobnie jak wszystkie metody działania, opcja ta obejmuje wprowadzenie znieczulenia i długą rehabilitację. Efekt będzie chwilowy. Ale czy warto poświęcić ogromne wysiłki, zarówno fizyczne, jak i psychologiczne, aby rozwiązać problem z usunięciem spodni?

Mniej pracochłonne i oszczędne metody eliminowania "uszu na biodrach" to mezoterapia i masaż antycellulitowy. W pierwszym przypadku, w celu zniszczenia komórek tłuszczowych pod skórą, wprowadzane są roztwory do mikrowstrzykiwania z mieszankami, które zapewniają aktywację metabolizmu w miejscach ich lokalizacji. Efekt jest dobry, ale wrażenia są bardzo bolesne, gdy uważasz, że znieczulenie w niektórych salonach nie jest w ogóle zrobione. Dużo przyjemniejszy jest kurs masażu antycellulitowego, który poprawia krążenie krwi, odpływ limfy, co sprawia, że nogi i uda stają się szczuplejsze i piękniejsze. Chociaż istnieją pewne przeciwwskazania do takich procedur, na przykład obecność żylaków.

Dla lepszego i skuteczniejszego wyniku, wraz z najnowszymi metodami, konieczne jest przestrzeganie właściwego i racjonalnego żywienia, a także regularna aktywność fizyczna. I ćwiczenia nie wymagają żadnych kosztownych kosztów, nie szkodzą zdrowiu, poprawiają kondycji fizycznej całego ciała, zwiększają napięcie mięśni i spalają niepotrzebne złogi tłuszczu.

Jak usunąć spodnie? Aktywność fizyczna

Wiele sportów jest skutecznych w radzeniu sobie z problemami. Usunięcie spodni nie będzie trudne, jeśli chcesz pływać, tenis, rowery do ćwiczeń, biegać, koszykówkę lub różnego rodzaju sztuk walki.

Istnieje wiele ćwiczeń, które pomogą Ci odpowiedzieć na poniżające pytanie, jak usunąć biodra z bioder. Oto kilka prostych przykładów:

1. Zacznij od rozgrzewki: usiądź na podłodze, rozłóż nogi i sięgnij po kogoś na przemian kosztem 1-4.

2. Proste ćwiczenie z mahami jedną nogą z pozycji "leżącej na boku". To ćwiczenie powinno być przemienne: 10 mahov jedna noga i drugie. W każdym kolejnym dniu zaleca się zwiększenie obciążenia, osiągając 40-50 ruchów jedną stopą.

3. Kucanie z bronią wyciągniętą i wyprostowaną. Trzeba zacząć od minimalnego obciążenia.

4. Musisz usiąść na podłodze, rozłożyć nogi, pochylić się na dłoniach. W tej pozycji konieczne jest obracanie nóg palcami do wewnątrz do wewnątrz, a następnie na zewnątrz. Powtarzaj ćwiczenia, aby rozpocząć 5-6 razy z kolejnym zwiększeniem obciążenia. Upewnij się, że napięcie wzrasta w strefie biodrowej.

5. Usiądź na podłodze, zginaj kolana i podnieś ręce, aby utworzyć wsparcie od tyłu. Nogi z kolanami ugiętymi maksymalnie rozcieńczone do boków i powracają do położenia początkowego. W związku z tym takie ćwiczenie wymaga wielokrotnego wykonania.

6. Proste zajęcie: stań na jednej nodze, ręce w talii. Drugą wolną nogą jest latanie w obu kierunkach. Jeśli noga jest zmęczona, zmień ją na inną. Powtórz efekt wielokrotnie.

7. Połóż się na brzuchu, rozciągnij ramiona i nogi. Z każdym oddechem cały organizm powinien być wygięty w miarę możliwości, kierując ręce i nogi w górę. I tak kilka razy, na początek, możesz ograniczyć się do 10 powtórzeń.

8. Skoki na liny, biegnący na miejscu przez 5 minut.

Porada dla początkujących: zwiększyć efekt, poradzić sobie w czasie wykonywania ich mocno napiętych i ciepłych rajstop i legginsów. Mamy nadzieję, że taki problem, jak usunąć spodnie, wkrótce nie będzie ci przeszkadzać.