342 Shares 4800 views

Swing nogi szybko i łatwo

Bardzo często chcąc stracić na wadze lub po prostu pompować ciało, wiele osób zapominało, że musisz pracować nie tylko nad torsem, ale także nad nogami. Oczywiście, lekarze stwierdzili, że podczas całego wysiłku fizycznego wszystkie mięśnie kończyn dolnych również obciążają , ale to nie wystarczy, aby były atrakcyjne i atrakcyjne. Kiedy bezpośrednio potrząsa naszymi nogami, wszystkie czworogłoki, które znajdują się pod skórą, zaczynają się ciężko naprężać. W rezultacie wydzielają się dodatkowe kilogramy, postać staje się szczuplejsza, a ciało stopniowo się leczy. Teraz przyjrzymy się dokładniej ćwiczeniom, za pomocą których można bardzo szybko osiągnąć pożądany efekt.

Pierwszy i najważniejszy jest uruchomiony. Podczas przyspieszonego ruchu kręcimy nogi, a jednocześnie rozwijamy oddech, normalizujemy pracę naczyń i rozwijamy wytrzymałość. Możesz biegać wszędzie – na stadionie, w parku, na plaży. Ważne jest tylko dobrać wygodne buty i być cierpliwym.

Dalsze ćwiczenia można wykonać w domu lub w siłowni. Pierwszy z nich kroczy na wzgórzu, na ławce lub ławce. Wysokość tego etapu należy dobierać na podstawie wzrostu, ćwiczenia powinny być wykonywane z łatwością, więc tylko napięte są prawa grupy mięśni. W tym przypadku obracamy nogi kilka razy skuteczniej niż podczas ataków. Aby zwiększyć obciążenie, możesz również, jeśli wziąć pasek: musi być umieszczony na ramionach. Należy jednak wybrać właściwy ciężar "naleśników" – szkolenie nie powinno być traumatyczne.

Jeśli chodzi o ataki, które są uważane za bardzo skuteczne, warto powiedzieć, że z ich pomocą praktycznie nie kręcimy się nogami. W tym ćwiczeniu mięśnie pośladków są bardziej napięte – i to również ważne, jeśli chcesz mieć idealny organizm. Aby wzmocnić obciążenie na ramionach, możliwe jest również mocowanie pręta o możliwym ciężarze.

Pomimo rozwoju nowoczesnych trenerów, ludzie, którzy chcą mieć doskonałe formy wielokrotnie byli przekonani, że stare tradycje są o wiele bardziej skuteczne i niezawodne. Wśród nich główna siedziba zajmuje squats – ćwiczenie, które dotyka całe ciało. Po pierwsze, kręgosłup jest wyrównany, a po drugie, cielęta są wzmocnione. Żądane biodra są również nabywane przez biodra – ich wewnętrzne i zewnętrzne strony. Ale ważne jest, co dokładnie robisz sit-ups. Potrząsa nogami, z reguły pochylając się nie do końca – w tym przypadku, napinając zewnętrzne strony ud, cieląt. Jeśli siedzenie jest wykonane "do oporu", pośladki i plecy sztywnego usztywnienia.

W tej materii bardzo skuteczne jest naciśnięcie nóg, ale to ćwiczenie nie może być wykonane bez odpowiedniego symulatora. Sekretem jest to, że ciężar trzeba podnieść swoje kończyny dolne, sam sobie wybierasz. Wskazane jest, aby rozpocząć od małych wskaźników, stopniowo zwiększając obciążenie, a także liczbę podejść.

Wiedząc, jak prawidłowo pompować mięśnie nóg , możesz w jak najkrótszym czasie uzyskać pożądany efekt. Warto zauważyć, że pożądana ulga pojawi się szybciej, jeśli jesz więcej białka i świeżych warzyw.