302 Shares 7019 views

Jak stracić wagę bez szkody i na zawsze

Pomyśl o tym, jak schudnąć? I prawdopodobnie chcesz szybkie wyniki!

Wtedy prawo do odmowy wszelkiego rodzaju diety – daje szybkie, ale niestety krótkotrwałe rezultaty. Masz obiecujące opcje i możesz zacząć już dziś!

Wystarczy stracić pieniądze zamiast kilogramów w elitarnych salach gimnastycznych i szarlatanach, które doradzają nauce, a tymczasem nadal zastanawiają się nad utratą wagi. W domu można schudnąć nie gorzej niż w drogich klubach fitness. Możesz łatwo stracić 1,5 kg na tydzień ze względu na racjonalne odżywianie i proste ćwiczenia fizyczne.

Jak szybko stracić masę

Jeśli spalisz 500 kalorii dziennie niż konsumujesz, do końca tygodnia zmniejszenie masy ciała będzie wynosić 1,5-2 kg. Jeśli chcesz schudnąć nawet szybciej, musisz jeść mniej, a zatem przenieść więcej.

Na przykład, jeśli jesz od 1050 do 2000 kalorii dziennie i ćwiczyć przez 1 godzinę każdego dnia, w pierwszym tygodniu tracą 2-3 kg, jeśli waży się więcej niż 125 kg.

Bardzo ważne jest, aby nie zmniejszać ilości zużywanej kalorii dziennie, ponieważ może to mieć negatywny wpływ na twoje ciało.

Ograniczenie soli i węglowodanów może znacznie i szybko zmniejszyć masę, ale to głównie z powodu wody, która nie jest bardzo dobra.

Jak schudnąć dietami

Najbardziej skuteczną dietą jest niski spożycie skrobi, ale bez ograniczeń dotyczących cukru i białek zwierzęcych i tłuszczów z produktów mleczarskich i mięsa. Również dla szybkiej utraty wagi eksperci zalecają skupienie się na odżywianiu owoców, warzyw, jaj, produktów sojowych, chudego drobiu i ryb, owoców morza, niskotłuszczowych produktów mleczarskich.

Dodatkowe wskazówki dietetyczne dotyczące utraty wagi:

  1. Zwiększone spożycie warzyw pomoże Ci poczuć się dobrze.
  2. Pić więcej płynnej, lepszej wody mineralnej bez gazu.
  3. Usuń "zabronione" produkty z domu.
  4. Zapewnij sobie pracę – wtedy nie będziesz ciągle żucia nudy.
  5. Jedz tylko przy stole, odmawiaj przekąsek.
  6. Jedz regularnie.
  7. Zacznij pamiętnik dzienny, w którym zapisze się wszystko, co jesz, a także ile kilogramów straciłeś – pomogą ci psychicznie wytrzymać dietę.

Jak schudnąć z brzucha

To jest żołądek, który jest głównym problemem strefy większości ludzi, a dieta sama nie pomoże. Więc, czas poruszyć! Naukowcy twierdzą, że optymalny czas treningu wynosi około 1 godziny dziennie. Zaplanuj sobie siłę kardiową i siłę. Nagłe spalanie kalorii spala kalorie. I to pomaga szybko schudnąć, ale musisz dodać ćwiczenia wytrzymałościowe, aby usunąć nagromadzony tłuszcz.

Jeśli nigdy nie uprawiałeś sportu przed lub masz jakieś choroby przewlekłe, przed rozpoczęciem ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem.

W trakcie treningu wybierz prawo, odpowiednie dla siebie tempo ćwiczeń, nie staraj się robić wszystkiego bardzo szybko – więc łatwo się zmęczysz i intensywnie, a zatem skuteczność zajęć zmniejszy się.

Poprawnie naprzemiennie tempo: średnie jako główne – krótkie epizody szybszego tempa ćwiczeń.

Jeśli problem dotyczy brzucha, skup się na ćwiczeniach dla mięśni prasy. Dobre wyniki również pokazują taniec brzucha, dodatkowo może służyć jako doskonała motywacja do dalszej utraty wagi.

Główne błędy lub jak stracić wagę bez szkody

Widząc pierwsze wyniki, w każdym razie nie wpadaj w euforię i nie dokręcaj diety. Konsumpcja mniej niż 1050-1200 kalorii dziennie jest obarczona faktem, że zaczniesz tracić nie tylko tłuszcz, ale również masę mięśniową.

Drapieżne mono dieta nie jest również najlepszym pomysłem na utratę wagi. Stracisz kilka dodatkowych kilogramów na tyle szybko, ale przyklejenie się do takiej diety przez długi czas jest bardzo problematyczne (mimo wszystko nie możesz zjeść całe życie na ananasie i dwóch grapefrutach dziennie lub jeść tylko kasza gryczana!) I dlatego wynik będzie krótkotrwały.

Ponadto, unikaj programów, które obiecują szybką utratę wagi w krótkim czasie i na zawsze za pomocą różnych urządzeń lub cudnych pigułek – jest to zazwyczaj szarlatan. Możesz zmniejszyć wagę tylko w jeden sposób: ograniczyć się do jedzenia i zwiększyć poziom aktywności fizycznej.

Więc po podjęciu decyzji o utracie wagi, ściśle przestrzegaj tego, ale pozostań na dobrej drodze, a wynik nie będzie długo czekać!