712 Shares 3288 views

Najlepsze książki Lena Miro o odchudzaniu

Utrata wagi nie jest łatwym procesem. Często, aby się zebrać i pozbyć się kilku nienawidzonych kilogramów, potrzebujemy dodatkowej motywacji. Książki, które czytamy, mają bardzo duży wpływ na nas. To z nich należy czerpać inspirację z dalszych wyczynów.

Książki Leny Miro ostatnio stały się popularne, niemal natychmiast zdobyły miłość czytelników, ponieważ są napisane w zrozumiałym i dostępnym języku, w ciekawą formę, a co najważniejsze – motywują dziewczęta do utraty nadmiaru wagi, a także kontrolują stan ich postaci w przyszłości.

Lena Miro: biografia pisarza

Lena Miro jest znaną internetową dziewczyną, zaangażowaną w rozwój własnego bloga, poświęconą głównie zwalczaniu otyłości i tworzeniu pięknego kobiecego obrazu. Ponadto niedawno wydała swoją pierwszą książkę o utracie wagi, która natychmiast zyskała miłość czytelników. Dlatego Lena napisała kolejną pracę, a potem wielokrotnie. Więc autor wygrał miłość wielu ludzi.

Przyszły pisarz urodził się w 1981 roku. Naprawdę nie lubiła sowieckiego systemu edukacji, dlatego też pamięta szkołę jako prawdziwe piekło. Ale to nie ma znaczenia, ponieważ decydując się zaangażować się w prowadzenie własnego bloga, dziewczyna znalazła okupację według własnego uznania. Dziś jej książki zajmują pierwsze miejsce w różnych rankingach najpopularniejszych utworów.

Najlepsze i najbardziej popularne książki

Książki Lena Miro wyróżniają się łatwością pisania. Najbardziej popularnymi z nich są:

  • "Straciłem wagę" to książka, o której będziemy później dyskutować bardziej szczegółowo, ponieważ jest najbardziej popularna w pracy pisarza.
  • "I was also fat" – jest to autobiograficzna opowieść o tym, jak Lena zyskała nadwagę, ale szybko zdołała go przezwyciężyć. Nauczysz się naprawdę skutecznych sposobów pozbycia się dodatkowych kilogramów.
  • "100% piękna i seksowna. Dowiedz się … opa! Bardzo przydatna książka o … makijażu "to fascynująca opowieść Leny Miro o tym, jak źle jest być tłustym człowiekiem, jak to ma wpływ na zdrowie, poczucie własnej wartości i relacje z innymi ludźmi. Kiedy jesteś w stanie pokonać nadwagę, autor powie, jak to zrobić lepiej.

Książki Leny Miro nie są zbyt dokładne w prezentacji myśli. Autor daje wgląd w rzeczywiste efekty przyrostu masy ciała, a także daje prawdziwe metody utraty wagi, ponieważ doświadczyła ich sama. Nie tylko wiele przydatnych informacji, ale niezliczone pozytywne emocje, których oczekujesz po przeczytaniu, ponieważ wszystkie utwory są pisane z humorem.

Lena Miro: książka "schudnę"

Ta praca powinna być rozpatrywana bardziej szczegółowo, ponieważ była decydującym czynnikiem w osiąganiu popularności Lena Miro. "Straciłem wagę" stało się już książką odniesienia dla wielu dziewczyn. Jest to opowieść o tym, jak autor pomaga schudnąć swojej dziewczynie. W tej książce nie znajdziesz przemówień i doświadczeń. Lena jasno wyznacza cel i osiąga go. Książka fitness Lena Miro jest prawdziwym poszukiwaniem dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czy będzie w stanie osiągnąć koniec w walce o idealne ciało.

Zanim jednak przeczytasz książkę, zapoznaj się z opinią kupujących o tej pracy, aby upewnić się, że nie będziesz tracić czasu i pieniędzy.

"Straciłem wagę": opinie klientów

Jak każda popularna praca, ta książka była wielokrotnie krytykowana. Ale o wiele więcej zebrała pozytywne opinie. Czytelnicy, którzy lubili pracę, zanotowali w niej takie pozytywne aspekty:

  • Doskonała motywacja. To chyba główny sekret sukcesu książki Lena Miro. Jeśli osoba naprawdę zdaje sobie sprawę, że potrzebuje pewnego wyniku, osiągnie to w jakikolwiek sposób. Motywacja jest głównym kryterium popularności utworu.
  • Naprawdę skuteczne techniki. Kupujący zauważają, że doradztwo autora działa i nic dziwnego, ponieważ autor spróbował zarekomendować poszczególne programy.

W każdej beczce musi koniecznie być lotem w maści, więc porozmawiajmy o negatywnej opinii.

Negatywne informacje zwrotne dotyczące książki "Straciłem wagę"

Niektórzy nabywcy uważają, że ta praca nie jest odpowiednia dla żadnej osoby. Być może to prawda, ponieważ książka zawiera następujące punkty:

  • Zbyt ostry sposób komunikacji. Lena jest dziewczyną, która nie współczuje się tym, którzy nie mogą zdecydować się walczyć z nienawidzonymi kilogramami. Dlatego też, jeśli nieakceptowalna ostra komunikacja, lepiej nie tracić czasu i energii na czytanie.
  • Niektórzy czytelnicy uważają, że porady autora prowadzą do pogorszenia stanu zdrowia układu trawiennego. Więc to czy nie, to zależy od ciebie, ale nie było jednej odpowiedzi, w której nabywca książki narzekałby na problemy z samopoczuciem.
  • Pomimo doskonałej motywacji, trener z Leny Miro nie jest bardzo dobry, według pewnej liczby użytkowników Internetu. To stwierdzenie można przeciwstawić opinii, w której mówi się, że metody autorskie naprawdę działają. Dlatego możemy stwierdzić, że po prostu nie pasują do każdej osoby.

Te opinie nie są odpowiedzią na wszystkie Twoje ankiety, więc jeśli interesujesz się dziełami autora, weź książkę w swoje ręce i zacznij czytać.

Trochę o Lenie Miro

Lena Miro, której zdjęcie można zobaczyć poniżej, to nie tylko bloger. Pisze własne prace oparte na własnym doświadczeniu, które można powiedzieć, patrząc na jej nienaganny wygląd.

Dziewczyna nie jest zwolennikiem faktu, że miejsce kobiety w kuchni, uważa, że piękny seks musi stale się poprawiać. Lena podaje konkretne porady, po których można osiągnąć znaczące zmiany w wyglądzie.

W ten sposób ludzie, którzy zdecydowali się zmienić swoje życie, przezwyciężają nadwagę raz na zawsze, prawdopodobnie pokochają książki tego autora. Są łatwe do odczytania, nie musisz zagłębiać się w trudne, niewykonalne techniki, które znów mówi o profesjonalizmie Leny jako pisarza.