774 Shares 3732 views

Ser „Como” – to świetny produkt o doskonałej jakości

Ser – produkt, który nie pozostawia obojętnym wielu smakoszy. Szczególnie popularne są różne odmiany ciężko. Wielu fanów niedawno wygrał, na przykład ser „Como”. Dla wielu jest to niezbędne do smaku. I dlatego, że takie zakupy są dokonywane wielokrotnie.

Ser „Como”: niedrogie, smaczne, jakość

Zacznijmy od ceny. Koszt ser jest dość niska. Przynajmniej nie jest to najdroższe produkty w sklepach. W skrócie, ser „Como” nie może sobie pozwolić na wiele.

Produkt wygląda bardzo apetycznie. Piękny, żółty, z małymi otworami – natychmiast przyciąga uwagę wielu nabywców.

O smaku i jakości, nie można nawet mówić szczególnie. Konsumenci jednogłośnie zadeklarować: „Como” – doskonały ser „Nie jest to zaskakujące Charakteryzuje przez masę wspaniałych rzeczy o …

Główne różnice

Tak więc, „rosyjski” ser ( „Como”) – popularny produkt, który ma wielu wielbicieli. Będzie w sprzedaży w ostatnim czasie, że już zyskał sporą popularność.

Odbiorców, między innymi, dobre znaki umieścić składu produktu. Oczywiście, niektóre zmieszany jednego środków konserwujących w kompozycji i naturalnego barwnika. Jednakże, jest to drobny szczegół, który w różnych serów są dość powszechne. Na ogół, kompozycja podoba doskonałą jakość smaku i jakości.

Co jeszcze wyróżnia Cheese „Como”? Kalorii to bardzo mało. 100 g produktu niezbędnego do 349 kcal.

Oczywiście, każdy klient musi zainteresowany, gdy ser jest „Como”. Producent – Ukraina. W tym przypadku, importować je, a w Rosji i na Białorusi. Doceniam ser, w ogóle, zarówno na Ukrainie i za granicą.

Smak „Como” po prostu nie może pomóc, ale podoba. Ser nie jest nieco gorzki. Podsolit go z umiarem, ponieważ ma ogromny popyt. Krótko mówiąc, wszystko po prostu idealnie! Konsystencja sera nie jest zbyt miękki – odpowiednio, cięcie bez żadnych problemów. Jednocześnie jest ona absolutnie nie kruszą się.

Zatem, ser kupujący zadowolony pod każdym względem. Spróbuj produkt tylko raz, konsument jest zobowiązany do nabycia go ponownie i ponownie. Okres przechowywania sera wynosi jeden miesiąc.

piękny skład

W następnej chwili. Ser „Como” ma niesamowity personel. Obejmują one mleko krowie, soli kuchennej, E-509 (chlorek wapnia), ciepłolubne i mezofilowych bakterii kwasu mlekowego (preparat startowy) wytwarzanie molokosvortyvayuschy enzym (szeroki chymozyna), annato E-160B (naturalny kolor).

Dla tych, którzy nie są dobrze zorientowani w składowych tych produktów: wszystkie składniki obecne w serze „Como”, są dopuszczone do stosowania w produkcji. W związku z powyższym, według tego kryterium, nikt nie twierdzi, każdy powstać. Ale nie zapominaj, że nie wszystkie dozwolone składniki są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Dlatego, aby coś jego uwaga nadal powinien zapłacić, w celu uniknięcia jakichkolwiek wątpliwości.

Aby rozpocząć z chlorku wapnia lub chlorku wapnia. Ten dopuszczalny dodatek do żywności stosowany jako środek hartowania w produkcji sera tekstury, pomaga zagęścić masę. Ten składnik jest absolutnie nieszkodliwe. Nawiasem mówiąc, w aptece można je kupić nawet do wzmocnienia organizmu.

Chymozyna preparat enzymatyczny jest substancją produkowaną w gruczołach żołądkowych u ssaków i ludzi. W produkcji serów że składnik – idealny podpuszczki. Wyciąg z nim – tradycyjny produkt do koagulacji mleka.

ekstrakt Annatto jest dozwolony naturalnym barwnikiem i całkowicie bezpieczny dla ludzi substancji. W skrócie, to może być mocno zapewnił, że skład sera nie tylko zawiera szkodliwe składniki, a nawet jest w stanie doprowadzić organizm do pewnych korzyści.

Wartość odżywcza produktu, co do zasady, w pełni zaspokoić konsumentowi. 100 g sera, zawiera 26,7 g białka, 28,5 g tłuszczu, bez węglowodanów.

Wygląd i smak

Ważną rolę oczywiście odgrywa wygląd produktu. Ser „Como” jest różne jednolite żółto-złoty kolor i małe otwory, a raczej nawet pory. Koloru produktu widoczne warstwy są nieobecne.

Stosunkowo smak: czułem lekkie słonych nut. Dla „rosyjski” ser jest tylko do zaakceptowania. Inne zapachy pachną niemożliwe.

wspaniały smak

I wreszcie. Ser "Como" ( "Russian") nieco zhirnovat. Prawdopodobnie ten niuans może przyjmować tylko znaczącą wadę. A reszta smaku sera po prostu doskonała. Jest doskonale wyważona solą. Stęchlizna w produkcie nie jest odczuwalny. Również czuliśmy się trochę odległy smak więcej jeden rodzaj sera – „Radomera” – lekko słodki.

Tak więc, „Como” może zasłużenie dostać solidną piątce. W jej strukturze nie występują szkodliwe i nielegalne substancje. wartość energetyczna produktu w pełni odpowiada klientowi. Wygląd i smak sera nie jest daremny przyciągnąć konsumentów. „Como” wygląda bardzo atrakcyjne, ale zapach jest bardzo przyjemny. Ze względu na jego doskonały smak, ser zyskał wielkie nabywców rozpoznawania. Ale przystępność jest kolejną zaletą tego.