134 Shares 1306 views

Kebab w Aerogrill

Kebaby są zawsze związane z wakacji i weekendów, w dobrym nastroju. Nie każdy wie, że Barbequing jest dość prosta do Aerogrill. Szkoda, że z tym proste i eliminuje konieczność opuszczenia od natury, zbieranie drewna na opał i do Kindle ognia. Dowiadujemy się , jak gotować kebaby w Aerogrill.


Kebab w Aerogrill: przepis

składniki:

– funt masą mięsną (cielęcego lub wieprzowe;

– dwa kawałki cebuli;

– trzy łyżki sosu sojowego;

– łyżka śmietany jakiejkolwiek zawartości tłuszczu;

– majonez łyżka;

– specjalna przyprawa do mięsa i soli.

Zapasy:

– szaszłyki;

– aerogrill;

– miska, w której można marynować mięso;

– deska do krojenia i nóż.

Przygotowanie:

1. cięte mięso

Przed umieszczeniem w aerogrill mięsa, należy dobrze umyć, pokroić i, oczywiście, do marynaty.

Bardzo ważne jest, jak duży rozmiar każdego kawałka będzie. Mimo wszystko, jeśli mięso jest bardzo drobno krojone, można łatwo przesmażyć ją. A jeśli jest zbyt duża – w mięsie po prostu nie mają czasu na przygotowanie. Najbardziej optymalne kawałki wielkości około 2 do około 4 cm.

2. Przygotowanie marynaty

Istnieje wiele rodzajów marynaty. Niektórzy lubią kremowym słodkiego smaku, kogoś gorąco. W pierwszym przypadku najlepiej jest użyć majonezu lub kwaśnej śmietanki bazę do marynowania. Ale w drugim dodać dużą ilość przypraw. Na przykład, takie jak czarny i czerwony, adjika, chmielu suneli i więcej. Do dzisiaj recepturę wybrany achromatycznej mieszaniny, która podkreśla godności głównym „Hero” – mięsa. Wymieszać w misce do marynowania śmietanę, majonez, sos sojowy, przyprawy i sól. Dokładnie wymieszać wszystko.

3. Wytnij cebula

Cięcia grubość pierścieni cebulowych. Wcisnąć je do ciebie później, razem z mięsem na szpikulce. Pamiętaj, że jeśli wyciąć cebula jest zbyt cienki, będzie wysychać podczas gotowania i nabyć nieprzyjemny smak. Następnie dodać cebulę marynaty.

mięsa 4. Marynowanie

Kawałki mięsa już wytworzyć się w misce marynaty. Wymieszać wszystko dokładnie tak, aby sos objęte zarówno dolne i górne warstwy. Zamknij pokrywę i pozostawić mięso do marynaty foods co najmniej godzinę. To jest być może najważniejszym krokiem, który trzeba przejść, gotowanie grilla w Aerogrill.

5. nawleczone na szaszłyki

Marynowane mięso jest dość łatwy do przebicia ostry koniec szpikulca. Jeśli nie chcesz potem wymyślić dodatkowy dodatek do mięsa, można przełączać je z kawałkami warzyw.

6. Trociny w aerogrill

Następny powinien być umieszczony na dnie istniejących dokumentach aerogrill. Najbardziej popularne rodzaje – olcha i wiśnia. Ale iglastego trociny nie powinny być stosowane w każdym przypadku. Oni wydzielają żywicę impregnowanie jej ciało, i podać danie gorzki.

7. szpikulec w Aerogrill

Ułożyć szaszłyki z mięsa aerogrill. Wystarczy zrobić odstępy między nimi, ponieważ przepływ gorącego powietrza, który stworzył urządzenie, musi swobodnie poruszać przygotowywania potraw. Nie należy gotować grilla na najwyższym jednostkę siatki, więc mięso może stać się sucha i traci swój smak.

Jeśli gotować ten sposób grilla, optymalny czas gotowania – 40 minut.

8. służyć szaszłyki

Podawać szaszłyki na Aerogrill może być tak jak byś karmionych normalną odmianę. Jeśli ty i twoi goście uwielbiają wziąć własne szaszłyki mięsne, szaszłyki pocztowych na dużej tacy, umieścić ją na środku stołu.

Jeśli goście lubią jeść więcej niż osobno wyjąć warzywa i mięso z szaszłyków i ułożyć na talerzach. Udekorować danie może być świeże warzywa i zioła. Grill – wielki powód, aby spotkać się z przyjaciółmi i rodziną. Zaskocz swoje typowe potrawy przygotowywane w niezwykły sposób. Będą docenić.

Bon appetit do Ciebie i Twoich znajomych!