279 Shares 3323 views

Belevsky marmolada. Traktują o długiej tradycji

Jestem pewien, że wielu z słodkie ciasto wielowarstwowej z róż krem wolą pyszne galaretki smakowe. Przez długi czas miasto Belev, w prowincji Tula, słynie smaczne jedzenie: galaretki i owoców cukierków. Obecnie produkcja ta nie jest tak rozwinięta. Belevsky słodycze można kupić tylko w kilku wybranych sklepach, a oni produkują głównie na pamiątki. A co z tymi, którzy chcieliby korzystać z tej delikatności jako Belevsky marmolady codziennie?

Oferujemy wyjście. Dzisiaj patrzymy na jednym prostym przepis na marmoladę w domu. Wymagamy jasne i proste składniki, które występują w każdym domu. Nie sprytna manipulacja lub ogromna ilość czasu na gotowanie, też nie jest wymagane. Więc przejdźmy i starają się opanować starożytną przepis Belevsky marmolady w swojej kuchni.

Marmolada – to świetny sposób na smak dojrzałych owoców w zimie

Nawet w starożytnej Grecji odparowuje soki owocowe, wykonane galaretki – masa cukru. Surowcem do starego marmolady służył jako jabłka, gruszki, pigwy, a wiele z jagód. Obecnie nie jest, być może, wśród łakomczuchów tych, którzy nie chcieliby marmolady.

Belevsky marmoladą, które mamy, o którym mowa, zawsze miał naturalność używanego w produkcji składników. Niektórzy producenci stosują nowoczesne komponenty galaretki, aromaty, normom lub rozcieńczony sok owocowy, skrobia i najtańsze. D.

Belevsky marmolada było zawsze, jak mówią, na wysokości pod względem naturalności i wysokiej jakości składników. Ale żeby go znaleźć, jak już powiedzieliśmy, dość problematyczne. Tak, będziemy przygotowywać się domowej roboty marmoladą.

składniki

W celu przygotowania smacznych jabłek marmolada w domu, musimy tylko dwa składniki. Będzie to jabłka, które trzeba wziąć około jednego kilograma i cukier. Sahara zajmie około 500 gramów. Tych, którzy lubią bardziej słodki, dodać trochę więcej. Dla tych, którzy chcą marmolada była bardziej dieta, można wziąć 250-300 gramów cukru.

jabłka gotowania

Pierwszą rzeczą, którą trzeba przygotować główny składnik – jabłka. Aby rozpocząć, należy je dokładnie opłukać pod bieżącą wodą. Następnie wyciągnij tacę i rozprzestrzenia je na papierze do pieczenia. Stawia umyte jabłka na blasze. Jeśli wśród jabłek natknąć bardzo duże owoce, można pokroić na kilka płatów.

Wysyłamy jabłka w piekarniku. W celu przygotowania marmolady, jabłka , musimy miękkie. Dajemy im miękną w piekarniku przez około godzinę. Kiedy pół godziny minęło, możemy wyciągnąć jabłka i przetrzeć je przez drobne sito. Można to zrobić bardzo łatwo i szybko, jak w ciele jabłek po pobycie w piecu miękki i giętki.

Teraz musimy dużym rondlu. Oczywiście, Belevsky marmolada – skala produkcji, a dom – małym rondelku. Ale jeśli jabłka maniaków i chcą zachować plony przez długi czas, że każda kobieta może łatwo rozpocząć proces produkcyjny oraz w jego kuchni.

proces

Gdy masa jabłkowego będzie przesunięte w naczyniu o grubości dna, może być dodany cukier. Wszystko dokładnie wymieszać i przesłać patelnię na ogniu. Gotować masa powinna być na tyle wysoką temperaturę, tak daleko od płyty nie przesunie się, od czasu do czasu, do wymieszania masy jest konieczne.

Jak sprawdzić, czy marmolada jest gotowy? Po pierwsze, jesteś w stanie zobaczyć konsystencję, która rozpocznie się zdobyć masę jabłkowy. Po drugie, można łatwo sprawdzić gotowość marmolady w taki sam sposób jak sprawdzić dobrej jakości domowej śmietanę. Łyżka powinna stać! Wyłączyć ogień.

Teraz konieczne jest, aby rozważyć w jakim celu zrobić marmoladę. Jeśli masz zamiar gotować tylko dla osób, które mają się pojawić w drzwiach, a następnie bierzemy płaski kształt i zalać galaretką masę. Możemy przesłać formularz ze słodkim treści w piekarniku przez następną godzinę lub tak. Tak szybko chwycił marmolady i suche.

Jeśli zdecydujesz się zaopatrzyć się słodki upominek na zimę, a następnie w trakcie powinien iść wysterylizowanych szklanych. My rozkładać ciężar jabłkowy banków zamykania pokrywki polietylenu (dostępnych pod walca maszyny pokrywy żelaza). Jak tylko banki marmoladą chłodzie, mogą być usunięte do przechowywania w każdej chłodnym i ciemnym miejscu. To może być wentylowane pomieszczenie w mieszkaniu lub piwnicy w kraju.