522 Shares 6706 views

Jak się dowiedzieć, gdzie abonentowi komórkowej

Istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się, gdzie abonent sieci komórkowej. Nawet w czasie, gdy telefony komórkowe mogą otrzymywać dane o lokalizacji użytkownika.

Kiedy zadzwonić do kogoś, lub ktoś dzwoni, telefon w każdym przypadku dostosowane do najbliższego anteny. Operator posiada informacje na temat miejsca pobytu każdej takiej anteny. Dlatego też nie jest trudno dokładnie określić, w jaki sposób wieża jest obecnie obsługiwana przez telefon.

Jak się dowiedzieć, gdzie partia przy pomocy specjalnego programu? Zwrot ten jest często spotykany w zapytaniu „Google” lub „Yandex”. I rzeczywiście, cały Internet jest pełen ogłoszeń o obecności takiego programu. Oczywiście, wszystkie „za darmo i za darmo.”

Ciekawostką jest właściwe dla wszystkich ludzi, ale nie zapomnij o konstytucyjności ustaw. Nawet jeśli znajdziesz to, czego szukaliśmy, zwłaszcza nie cieszcie warto. Najprawdopodobniej nie będzie wolny. Tak, a uzyskane informacje mogą być całkowicie bezużyteczne.

Inną rzeczą jest to, kiedy my sami operatorzy komórkowych świadczą podobne usługi. Odbywa się to w formie płatnych opcji przyłączeniowych. I tylko od zgody abonenta.

Jak dowiedzieć się, gdzie „MTS”

Aby to zrobić, trzeba korzystać z usługi „MTS Szukaj”. Pierwszy serwis, który udostępnia tę usługę – to „Monitor dziećmi”. Bardzo wygodne dla tych, którzy mają dzieci w szkole. Korzystając z tej usługi w każdej chwili będzie wiedział, gdzie dziecko jest.

Aby to zrobić, trzeba krótki numer 7788 wysłać wiadomość SMS z zespołem „mama” lub poleceniem „Papa”. Zarejestrował tę usługę za darmo, ale zostanie podjęta miesięczną opłatę 50 rubli miesięcznie.

Jest to kolejny serwis z tej usługi, która pomaga dowiedzieć się, gdzie abonent „MTS”. ona „Lokalizator” jest tzw. Tu na możliwe jest, aby określić, gdzie reszta rodziny i przyjaciół. Ale to zdarza się tylko za ich zgodą. Rejestracja jest również bezpłatny. Jednak każdy wniosek będzie kosztował 10 rubli.

Trzeba będzie wysłać wiadomość SMS. Musi mieć nazwisko i numer telefonu w miejscu, które chcesz dowiedzieć się. Na przykład Lisa 8 **********. Wiadomość zostanie wysłana na numer 6630.

„MTS«szukaj»mogą być instalowane, gdy jej abonentów w regionie i poza nim, ale tylko na terytorium Rosji.

Jak dowiedzieć się, gdzie abonent „Megafon”

Gdzie takie usługi są szeroko reprezentowane. Istnieją dwa pakiety taryfowe, które mają opcję wyszukiwania po numerze telefonu. Ale dla rodziców i ich dzieci. Ta taryfa "Smeshariki" i "Ring-Ding".

Druga metoda, która opowiada, jak się dowiedzieć, gdzie użytkownik jest dostępny dla wszystkich taryf operatora. Będziesz musiał wykorzystać swoją witrynę. Tam odnaleźć usługę „Lokalizator”. Wypełnić w odpowiedniej aplikacji. To zajmie egzaminu. Po tym, że telefon będzie odbierać wiadomości ze współrzędnymi osoby, której szukasz.

Nadal można zadzwonić pod numer 0888, aby przedstawić swoją prośbę do operatora i uzyskać pożądaną odpowiedź. Lub skorzystać z wnioskiem USSD. Do tego typu zrobić w telefonie następującą kombinację: * 148 * numer telefonu #. W odpowiedzi na wniosek otrzymasz wiadomość z żądanej informacji.