393 Shares 2715 views

Przycisk iPhone: opis i charakterystyka

с сенсорным экраном и одной-единственной кнопкой Home. Prawdopodobnie każdy z nas zwykł oglądać telefony Apple z ekranem dotykowym i jednym przyciskiem Home. Rzeczywiście, tak naprawdę jest, a właściwie to było, dopóki przycisk z iPhones zaczął się pojawiać z biegiem czasu.


, но зато они стали очень популярны. Oczywiście, ten telefon nie jest oryginalny i nie należy do Apple , ale stały się bardzo popularne. Następnie rozważymy bardziej szczegółowo, jaki jest iPhone i jego główne cechy.

Pierwszy przycisk iPhone

стали делать очень давно. Kopia firmy Apple zaczęła się bardzo długo. Co oni nie myśleli: robili kopie iPhone'ów tak, że nie można było odróżnić od oryginału, układali system operacyjny "Android", napisali niewłaściwą nazwę firmy, itd., Wszystko, co przeżyło kopie iPhone'ów i nie zostało wymienione, ale prawdziwy furor produkowany Nowość – przycisk iPhone.

Jest to niedroga kopia iPhone 5SE, której prezentacja odbyła się niedawno. Tylna część kopii nie różni się od oryginału, co pozwala ludziom, którzy nie mogą sobie pozwolić na oryginalny iPhone, udają, że przecież nabywają nowości. Tylko w tym przypadku konieczne będzie stale trzymać smartphone przy uchu, w przeciwnym razie cała prawda otworzy się. Nazwa tego telefonu to "iPhone I6".

Zewnętrzne cechy przycisku iPhone

Jak wspomniano powyżej, ten telefon z tyłu jest bardzo podobny do oryginalnego telefonu iPhone, ale przed nim przyciski, natychmiast wyda kopię.

Na tylnej okładce telefonu przycisku iPhone, podobnie jak oryginalna wersja, ma jabłko zgarniane, co w zasadzie jest już głównym wskaźnikiem iPhone'a dla wielu. Na górze w lewym rogu znajduje się aparat, ile megapikseli i jakie zdjęcia można zrobić na tym, zajrzymy się później. Obok aparatu, zgodnie z oczekiwaniami, jest latarka. Zgodnie z kolorami iPhony dzielą się na srebrne i złote, co w zasadzie oryginalne wersje smartfona.

Kiedy przekręcimy telefon, najpierw poczujemy się nieco zszokowani przyciskami, ale z czasem można się przyzwyczaić. Ekran z taką kopią 3,5 ", która nie jest za mała, dla telefonu przycisku. Poniżej ekranu, jak już wiesz, przyciski są zlokalizowane. W środku, podobnie jak oryginalny iPhone, znajduje się okrągły przycisk Home, a następnie przyciski są takie same jak w zasadzie i na zwykłym telefonie, z którego mieliśmy już czas na odstawienie.

Wewnętrzne cechy przycisku iPhone

Ten model iPhone ma dwa gniazda na karty SIM. Ie. Jest to karta z dwoma kartami SIM, a oba karty SIM mogą działać jednocześnie, co jest bardzo wygodne dla tych, którzy mają jeden numer roboczy, a drugi osobisty. Możesz zawsze wyłączyć jedną kartę SIM, jeśli to konieczne, lub odwrotnie, użyj dwóch numerów, mając jeden telefon pod ręką.

Jeśli chodzi o aparat, to jest 2 MP, więc lepiej nie powstrzymać się od robienia zdjęć w nowym telefonie.

Powyżej można zobaczyć, jak wygląda przycisk iPhone'a z tyłu 6. Zgodnie ze stylem jest identyczny ze zwykłym szóstym modelem iPhone'a.

Bateria litowa do 850 mAh, która wystarcza na taki telefon, w trybie operacyjnym, który będziesz miał przez długi czas.

Jest gniazdo na microSD (do 16 Gb), więc jeśli nie jesteś zadowolony z ilości pamięci na tym modelu, możesz łatwo rozszerzyć go do 16 Gb, które masz na przycisku iPhone jest wystarczający dla oczu.

Dlaczego potrzebujesz przycisku iPhone'a

Do tej pory wiele osób nie może przyzwyczaić się do pracy z ekranem dotykowym lub nawet boi się, ponieważ nowoczesne smartfony są bardzo kruche. Jeśli na ekranie jest mały pęknięcie, czujnik może całkowicie odmówić, a taki telefon staje się bezużyteczny, czego nie można powiedzieć o dobrych starych telefonach z przyciskami.

Trwają znacznie dłużej z powodu faktu, że pęknięcie na ekranie takiego telefonu nie prowadzi do tego, że przestanie funkcjonować. Nawet jeśli jeden klucz właśnie się rozłączy, będzie to nieco problematyczne w użyciu telefonu, ale jest to możliwe.

Również dla wielu użytkowników jest jeszcze wygodniej wpisać wiadomość lub numer telefonu na przyciskach. Oprócz tego wszystkie telefony z przyciskami sprawują, że bateria jest naładowana znacznie dłużej niż nowoczesne smartfony.

Być może dla współczesnego pokolenia przycisk iPhone wydaje się głupi i śmieszny, ale dla starszego pokolenia jest to najbardziej pilna nowość. Wielu ludzi chce iPhone, ale nie wiedzą, jak używać czujnika. Ponadto wiele osób boi się zrobić coś złego w oryginalnym smartfonie, ponieważ jest bardzo kosztowne i nie potrwa długo, jeśli nie zostanie poprawnie potraktowane. Ale przycisk iPhone wygląda świetnie i trwa dłużej, a cena jest bardzo przyjemna dla oka.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy stwierdzić, że jeśli jesteś młode pokolenie i ta nowość wydaje się głupia, nie spiesz się do wniosków, ponieważ możesz kupić telefon dla rodziców, krewnych i przyjaciół. I uwierz mi, będą bardzo zadowoleni z tego daru.

Gdzie można kupić iPhone z przyciskiem?

Ponieważ ta wersja nie jest oryginalna, nie znajdziesz jej w sklepach firmy Apple, nawet nie próbuj. Przycisk iPhone można zamówić w Internecie. Istnieje wiele witryn, które oferują Ci to, a każda ma własne warunki i ceny. Dlatego wybór źródła pozostaje tylko dla Ciebie. Wszakże jest to bardzo ważne – preferowanie najlepszych opcji. Pomimo faktu, że w internecie można znaleźć wiele dyskusji na temat tego, jak wygląda iPhone przycisk, jego zdjęcie jest wciąż niewielkie.

Teraz, gdy zapoznałeś się z tymi cechami, wybierzesz wersję takiego urządzenia najbliżej Ciebie.

W rezultacie telefon przycisku jest naprawdę niezwykły i oryginalny w swoim działaniu, co zasługuje na uwagę użytkowników.