588 Shares 1217 views

Delfiny bananów dla dekoracji stołu

Czy zauważyłeś, że zwykły banan jest bardzo podobny do delfina? Oczywiście, jeśli włożysz trochę wysiłku i pracy z ostrym nożem. Delfiny bananów – popularną ozdobą różnorodnych potraw. I tworzyć własne przystawki. Prosty proces ten jest bardzo interesujący, a dzieci, które chętnie uczestniczą w przygotowaniach do wypoczynku.


Proste i piękne dekoracja stołu

Delfiny organicznie banany wyglądają na talerzu z owoców gwintowany do miski lody z pośród babeczki ozdobione jagód sałatka koktajl lub lody,. W skrócie, to ozdoba jest idealny do wielu deserów, w których występują jagody i owoce. Jeżeli konstrukcja stołu wybraniu stylu marynistycznym, delfiny, też mogą być użyteczne.

Co banany wybrać?

Jest to ważne z tego co gotować dekoracji. Przed dokonaniem delfina bananów, owoców, sprawdzić dokładnie. Są one w żadnym wypadku nie powinny być perespevshimi inaczej szybko tracą reprezentacyjny wygląd.

Przy zakupie lepiej dać pierwszeństwo bananów średni lub mały rozmiar, bez zarysowaniami i wgniecenia, z gładką żółto.

Postać delfina

Więc masz sprawne i schludne delfiny banany, uzbrojony w ostry nóż o wąskim wylewki.

Przed rozpoczęciem cięcia banany na pół. Musimy pół nogę, przez który jest dołączony do klastra bananów. Wyciąć nogi cały nadmiar, pozostawiając niewielki pysk. Cięcie go poprzecznie tworząc wylot.

Po obu stronach w przybliżeniu w połowie dokonać cięć w formie litery V, w dół obszaru. Ten przyszły płetwy. Wyprostu je od siebie. Podsyhaya, będą one miały pożądany kształt.

Nie zapominaj, że z czasem wszystkie nacięcia na skórce od banana przyciemni. W związku z tym, żebra oraz krawędzi wejścia będą bardziej widoczne.

Część tylna (dysza) nie może być ciemny. Można, oczywiście, nie zwracają uwagi na kolor, ale można użyć trochę sprawę. Jak wiecie, sok z cytryny doskonale chroni owoc pokrojony przed utlenianiem. można obsługiwać je wzorzysty plasterkach jabłka, gruszki, brzoskwinie, jagody, można posypać na torcie. I to nam pomoże. Umieścić kroplę soku z każdej dyszy i osusz, a potem nic nie będzie ciemnieć.

Jak sprawić, by oczy?

Do Delfiny banany uzyskać bardziej realistyczne, konieczne jest wypracowanie pysk. Można po prostu posiekać oczy po bokach pyska, ciemnieją i stają się wyraźnie widoczne. I można zrobić nakłuć i wkleić je na ząbek. To nie tylko upiększają, ale również nadać specjalny delikatny zapach.

odpowiednie jagody

Delfiny z bananów i winogron – jeden z najczęstszych kombinacjach. Berry niebieski, zwłaszcza większe odmiany, przypominające fale morskie. I smakować produkty te są doskonale połączone ze sobą.

Delfiny do swojej naturalny wygląd, można umieścić je na jagody w ustach. W tym celu odpowiednio małej wiśni, czarnej porzeczki, aronii. Jeśli gotowanie dekoracji w sezonie, gdy trudno jest uzyskać jagody, można wymienić je na plastry jabłek lub małych cukierków.