523 Shares 7911 views

Audi A6 Allroad Quattro: dane techniczne, opinie właścicieli. samochody

Audi A6 Allroad Quattro – samochód, w którym niemiecka firma światowej sławy został zrealizowany swoje najnowsze pomysły. Które? A to realizacja już istniejących modeli terenowych cech. Jako baza zdecydowano się przyjąć, jak to było możliwe, aby zrozumieć, Audi A6. Co się stało z deweloperami? Warte zbadania.


Krótko o modelu

Audi A6 Allroad Quattro nie zmieniła się znacznie w wyglądzie. Wymiary – też. Długość samochodu trochę nie dotrzeć do pięciu metrów – jest to 4938 mm. Szerokość imponująca – 2086 mm. Na wysokości auta sięga 1534 mm. Istnieje również wersja skrócona. Jego wysokość wynosi 1474 mm. Rozstaw osi jest również imponująca – 2905 mm. Wolna przestrzeń dla dobra tej klasy pojazdu – może zmieniać się od 125 do 185 mm. Masa własna modelu jest 1945 kg, co jest stosunkowo mała dla maszyny, obdarzoną wykonania terenowego. Promień skrętu 11,9 m.

Teraz o bagażniku. On jest zdecydowanie dla miłośników podróży i częstego przenoszenia, jak objętość może osiągnąć 1680 litrów. Wreszcie zbiornik. Zakres tej części urządzenia jest równa 75 litrów. Tak więc, jak widać, Audi A6 Allroad Quattro okazało się więc, w sposób przewidziany przez producenta. W wielkości i objętości – na pewno.

powierzchowność

Audi A6 Allroad Quattro dostać przyzwoity. Szczyci zawieszenie pneumatyczne, wyposażony w możliwość zmiany wysokości Ride – to, nawiasem mówiąc, wpływ na wysokość maszyny. Przyzwoity wskaźnik wagi został osiągnięty przez dwóch elektrowni do wyboru. Mają one wpływ na tę wartość zbyt.

Co ten samochód „Audi” różni się od tego samego modelu, ale z tyłu „uniwersalne”? Po pierwsze – z napędem na cztery koła. Po drugie – specjalny osłona chłodnicy z pionowych listew chrom. Stanowisko lamp, jak również ich forma pozostała niezmieniona, ale przekształcić sprzęt oświetleniowy został rozstrzygnięty. Nawet twórcy wykonany inny styl boczne zderzaka nisze. Ale były zabezpieczenie przed wjechaniem pod pojazd z lewej, jak również podkładki na nadkolach.

Dach ozdobiony dwa relingi dachowe, wyposażone w podwójnych słupków – Jest jeszcze jedna rzecz dotycząca tego wydania. Za widać zestawu ochronnego zderzaka i interesujące w postaci błony śluzowej układu wydechowego.

wnętrze

Audi A6 allroad quattro Saloon w nie zmieniła się znacznie. On pozostał praktycznie taki sam jak w wagonie. Było to ciekawe trzy-ramienna sportowa kierownica wielofunkcyjne (która zastąpiła chetyrehspitsevy) z napisem Allroad. Innym wnętrze jak standardowych funkcji w połączeniu z tkaniną.

Deska rozdzielcza jest bardzo wygodne, i wyświetla wszystkie niezbędne parametry. Wszelkie wskaźnik temperatury oleju, temperatura zewnętrzna i chłodziwo, obrotomierz (z zegarem elektronicznym i cyfrowym wyświetlaczem), świateł awaryjnych, woltomierz, sterowania i przycisk ustawiania zegara, wyświetlacz cyfrowy wskazujący okresowość DO komputer pokładowy, a nawet przycisk reset czytanie. W ogóle, jak można zauważyć, deska rozdzielcza jest naprawdę wyposażone we wszystko co możliwe.

Ale to nie wszystko, może pochwalić wnętrze Audi A6 Allroad Quattro. Wewnątrz znajduje się wszystko: elektryczny przełącznik sterujący szyby, reflektory, dysza otwór boczny panel instrumentu ściemniacz, wiosła przełącza podkładek i czyszczących, podstawki, poduszki powietrzne, system nawigacji, radio, zapalniczka, popielniczka, osłona przeciwsłoneczna, nisza kieszenie – i to jeszcze nie wszystko! W ogóle, to samochód „Audi” naprawdę „mięso pełny ground”, jak mówią. I można to zrozumieć na podstawie powyższego.

Audi A6 Allroad Quattro: specyfikacje, aktualności

Ta wersja off-road może być wyposażony w dwa silniki – są one dla „Avant” model, poprzednik jest top. Więc specyfikacje Nowość są niemal identyczne.

Tak więc model jest wyposażony w diesla i silnika benzynowego. Oba są z turbodoładowaniem i mają dokładnie taką samą objętość trzech litrów. Wersja benzynowa dostarcza moc do 333 KM diesel sam – 245 litrów. a. Silniki obsługiwać sterowana 7 przekładnia automatyczna wyposażona jest w układ napędowy Quattro. Można to rozumieć od nazwy samochodu.

Maksymalna kwota, jaka może osiągnąć ten samochód jest 250 kilometrów na godzinę. Model wyposażony w agregat wysokoprężny nie może rozwijać taką prędkość. 236 kilometrów na godzinę – to jej ograniczenie. Wersja benzynowa jest przyspieszany do stu kilometrów w mniej niż sześć sekund. Diesla samym – 6,6. Należy zauważyć, omawiając przegląd Audi, że dane te są dość szacunku dla maszyn terenowych. Nie każdy może się pochwalić. Ile benzyny lub silnik wysokoprężny wymaga Allroad Quattro Audi A6? Zużycie paliwa różni. Wersja napędowy wymaga 6,6 litra na 100 km, a benzyna – 8.

układ hamulcowy

Jest to bardzo ważny punkt. Układ hamulcowy w tym modelu opracowane odpowiednio. Wszystkie koła tarczowe wentylowane producenci wyposażyliśmy maszyn. Hamulec elektryczny. Zarządzaj maszyna jest bardzo wrażliwy, i aby ułatwić proces napędzania modelu wypełniony z takich ważnych systemów takich jak ASR, BAS, ESP, ABS, EBD i, oczywiście, funkcja pomocy przy uruchamianiu górę. Tak że proces zarządzania maszyna zostaną podane do każdego kierowcy, bez żadnych problemów.

W sprawie zasadności

Audi A6 Allroad Quattro otrzymał pozytywne recenzje. Tak, to jest nieco gorsza jego poprzednik-wagon na dynamikę. Jednak w prędkości są jego zalety. To jest – to doskonały samochód w swojej części technicznej. I ten fakt udowodnić jazd testowych, które zostały już przeprowadzone dużo. Urządzenie jest bardzo solidnie zmontowane, kierowca czuje się w niej pewnie i bezpiecznie – takie komentarze zostawić ludzi już siedzi za kierownicą modelu niemieckiego. Wielu nawet twierdzą, że na zewnątrz samochód nie wygląda to, co jest w środku. Od tej maszynie nie chce go – więc jest to wygodne. To prawda – twórcy dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć tylko wnętrze i wyposażenie, które będzie odpowiadał nawet najbardziej wyrafinowanego nabywcy. Było to już możliwe, aby zrozumieć podstawy opisu sprzętu i dostępności różnych elektroniki.

Oprócz tego, producent oferuje również potencjalnym nabywcom wersję z dodatkowymi opcjami – oczywiście zastosować. Ogólnie rzecz biorąc, wyposażenie standardowe, a nie biednych, ale na kilka tysięcy producentem nadal oferuje unikalny pakiet projektowania, które umożliwia tworzenie wewnątrz i na zewnątrz samochodu do swoich potrzeb.

Na koszt i konserwacji

Ile może zarządzać ten model w zaktualizowanej wersji w 2015 roku? Cena tego samochodu rozpocznie się z trzech milionów 51.000 rubli. Oczywiście, jest to nadal szacowana cena. I, oczywiście, bez żadnego dodatkowego sprzętu. To – wersja benzynowa. Jak dotąd nie ma dowodów, które mogłyby wyjaśnić, jak to będzie kosztować wariant wysokoprężny.

Teraz kilka słów na temat sposobu naprawy i konserwacji. Mimo, że może być oceniana tylko w wersji wydania do 2015 roku. Nie należy ukrywać faktu, że utrzymanie i naprawy mogą być kosztowne. Po tym wszystkim, jest to „Audi”! Jednak konieczne jest zgodne z pewnym ważnym ostrzeżeniem. Jeśli prawidłowo obsługiwać maszynę, to jest czysty, może to trwać wiecznie, jak szwajcarski zegarek. Mimo to niemiecki zespół – te samochody nie załamać po kilku latach i dziesięcioleciach iść.

możliwe kłopoty

Wyzwań, które zaznaczają właściciele, możemy zauważyć, problem z zawieszeniem. To może być zabity przez regularne ataki na boksie i „progi zwalniające” i skoki na chodnikach. Powinna ona spowolnić w przypadku wystąpienia takich przeszkód. Niech ten „audi” i obdarzony cechami SUV, ale to wciąż bezwzględna przenikalność nie jest.

I ten model uwielbia jeść olej. Około 3000 litrów na kilometr, tak aby poziom musi być trzymane pod kontrolą. W ogóle, to najlepiej służy oficjalnych przedstawicieli. I, oczywiście, przestrzegać wszystkich zaleceń i są absolutnie nie zignorować bezpieczeństwo.