468 Shares 7768 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu konfigurowania „Sklep Play” na „Android”

Dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o tym, jak skonfigurować „Sklep Play” na „Android”, aby mieć możliwość pobierania różnego rodzaju zastosowań. W rzeczywistości, to powstaje pytanie, od razu po zakupie telefonu komórkowego, ponieważ użytkownik chce zobaczyć, jakie programy są dostępne dla urządzenia, i rzeczywiście, niezbędnych uzupełnień do pracy komfortowo w tej chwili nie jest to duża liczba. W tym artykule, będziemy analizować szczegółowo, jak korzystać z „sklep” poprawnie.


konsultacja

Przy zakupie urządzenia mobilnego, który działa na platformie „Android”, od razu w sklepie będzie oferować pomoc, aby rozwiązać ten problem. Oczywiście, na takie usługi będzie musiał zapłacić pewną kwotę. Po co wydawać pieniądze na to, co można zrobić na własną rękę? Jednocześnie w takiej procedury nie trzeba spędzać dużo czasu ze trzeba tylko zbadać szczegółowo z instrukcją i wykonywać wszystkie czynności opisane w krokach. Wielu użytkowników zaczynają panikować, że „gry rynkowej” nie działa, ale nie każdy wie, że do pełnej współpracy z „sklep” na pewno trzeba zacząć swoje konto.

rejestracja

Niech najpierw zrozumieć, co wymaga specjalnego konta z serwisu Google „Sklep Play”. W rzeczywistości, wykorzystując swoje unikalne konto, będziesz w stanie uzyskać dostęp do dużej liczby szerokiej gamy zastosowań, i będą mogli pobrać program bezpośrednio z telefonu, a następnie zainstalować i używać ich. Niewiele osób wie, że Google ma mobilny system operacyjny developer „Android”, a zatem po rejestracji będzie można cieszyć się nie tylko narzędzia, ale również uzyskać nieograniczony dostęp do innych usług korporacyjnych. Na przykład, można stać się właścicielem wirtualnego dysku do piętnastu gigabajtów na dokumenty online i tak dalej. Również będzie można uzyskać bezpłatne adres e-mail, na który będziesz mógł odbierać lub wysyłać e-maile. będzie można synchronizować swoje dane kontaktowe, na przykład, jeśli trzeba przenieść ważne informacje z jednego urządzenia na drugie, procedura ta jest wykonywana w ciągu zaledwie kilku kliknięć. W ogóle, to mówimy, że usługi Google są naprawdę użyteczne, a więc nie myśleć o tym koncie, będzie całkowicie zbędne.

wszystko za darmo

Więc zacznijmy od głównego pytania. Jak skonfigurować funkcję „Play” na „Android” i zarejestrować go w telefonie komórkowym? W rzeczywistości jest to nic skomplikowanego, w rzeczywistości można powiedzieć, że stworzenie konta w tej usłudze jest praktycznie taka sama jak w przypadku Gmaila. Jeśli już zrozumieć, o co chodzi w tym przypadku, można to zrobić bez telefonu komórkowego, czy raczej być zarejestrowany bez problemu bezpośrednio na komputerze, a następnie aktywować darmowy „gry rynkowej” ( „Android” -smartfon jest to warunek konieczny do korzystania z „sklep”). Jeśli jesteś zaproszony do tej usługi za rozsądną cenę, to można zrezygnować natychmiast, ponieważ najprawdopodobniej oszustów. Dziś postanowiliśmy przedstawić Wam tylko dwie opcje, aby rozwiązać ten problem. Można dowiedzieć się, jak ustawić „Sklep Play” na „Android” -smartfone lub zarejestrować za pomocą komputera. Istnieje jednak wybrać tylko ci, obie metody działają, i zaczniemy tworzenie konta za pomocą komputera PC.

Pojedyncze konto

Aby zarejestrować „Sklep Google Play”, „Android” -kommunikator trzeba będzie, a raczej jego aktywacja powinna nastąpić na urządzeniu mobilnym za pomocą którego w przyszłości chcesz wybrać i pobrać aplikację. Konto można także skorzystać z innych urządzeń, które działają na systemach operacyjnych. Aby zarejestrować nowe konto, należy przejść do oficjalnej stronie Gmaila, a tam założyć adres e-mail, postępując zgodnie z instrukcjami systemu. Nawiasem mówiąc, chciałbym wspomnieć, że ta procedura z komputera osobistego mogą być wykonywane szybciej niż telefon komórkowy. Gdy konto zostało pomyślnie zarejestrowane, trzeba będzie wprowadzić swoje dane w aplikacji „Sklep Google Play”. „Android” -smartfon ci w tym pomóc.

tylko smartfon

Jeśli masz pragnienie, aby cały proces aktywacji przy użyciu urządzenia mobilnego, w tym przypadku z pewnością rodzi się pytanie, „Jak skonfigurować” Sklep Play „na” Android „?” Mark jest również bardzo proste. Aby zacząć trzeba uruchomić tę aplikację, po którym system automatycznie wyświetla monit o utworzenie profilu lub wprowadzić dane z istniejącego konta. Jeśli go nie masz, to będzie trzeba się zarejestrować. Nawiasem mówiąc, ten proces jest czasochłonny, a wszystko odbywa się zgodnie z instrukcjami opisanymi powyżej.