835 Shares 4629 views

Błąd podczas pobierania danych z gry rynkowej serwera. Jak naprawić?

Pomimo faktu, że wielu użytkowników telefonów komórkowych na całym świecie wolą mieć w swoim telefonie gadżetów OS „Android”, wierząc, że system jest lepszy i bardziej niezawodny niż produkty konkurencji, deweloperzy przedstawiony nieprzyjemną niespodziankę. Po aktualizacji firmware telefonu najnowsze flagowe donosiły, że wystąpił błąd podczas odbierania danych z serwera gry rynkowej. Dlatego wszyscy użytkownicy rzucili się szukać rozwiązania tego problemu.


zamykający

Pierwszą rzeczą, którą trzeba sprawdzić, czy nie wystąpił błąd podczas pobierania danych z serwera – możliwość zablokowania usługi natywnie. Pobrać dowolny menedżer plików na urządzeniu za pośrednictwem komputera.

Po uruchomieniu, aby poruszać katalogu etc / system. Jesteśmy zainteresowani w pliku hosts. Otwórz go za pomocą dowolnego edytora tekstowego. Początkowo ten plik powinien znajdować się w jednej linii z wartością localhost. Wszystko inne może być bezpiecznie usunięte.

czyszczenie ręczne

Od kiedy zaczęliśmy z metodą wymagającą pobierania do urządzenia menedżera plików, od razu warto wspomnieć najbardziej niebezpieczną metodę rozwiązywania problemu na „Sklep Play”. Błąd podczas pobierania danych z serwera może wystąpić z powodu zestrzelony lub uszkodzony ustawienia konta, a sama aplikacja. Dlatego jednym ze sposobów rozwiązania tego problemu jest wyczyścić zawartość folderu com.android.vending pomocą menedżera plików. Technika ta jest zalecana tylko dla zaawansowanych użytkowników.

Wyczyść dane

Jeśli uważasz, że problem występuje podczas korzystania z Google Play, możliwe jest, że będzie całkowicie przywrócić dane aplikacji. Aby to zrobić, przejdź do ustawień i wybierz "Aplikacje" (Program). Błąd podczas pobierania danych z serwera pojawia się, gdy te trzy narzędzia – Google Play, Google Services Framework, usługi Google Play. Dla wszystkich tych aplikacji należy powtórzyć tę samą procedurę. Wybierz je z listy i po kolei wcisnąć komendę „stop”, „Odinstaluj aktualizacje”, „Wyczyść pamięć podręczną” i „Wyczyść dane”.

Po tym, przejdź do Ustawienia „Google” -akkaunta i wyłączyć wszystkie synchronizacji w telefonie. Ponowne uruchomienie urządzenia. Teraz można sprawdzić działanie gry rynkowej.

Natychmiast należy zauważyć, że metoda ta nie jest bardzo dobra i był, jak widać, nie całkiem się właściwych ludzi. Analizując powyższe kroki, można przyjąć, że błąd leży na koncie, ale my po prostu dołączyć go z aplikacji, bez eliminując źródło problemu.

Ponowna

Jednym z najprostszych i najbezpieczniejszych sposobów, aby pozbyć się komunikat „Błąd pobierania danych z serwera gry rynkowej” – jest całkowicie zresetować Google Play Market. Usunąć go całkowicie z urządzenia, a następnie pobierz i zainstaluj go za pomocą komputera osobistego.

Jeśli pamiętacie poprzednim punkcie, możemy z całą pewnością powiedzieć, że ta metoda nie zawsze działa. Ale ponieważ jest stosunkowo bezpieczne, warto najpierw wypróbować.

Ponadto, aby ponownie zainstalować aplikację warto również przypomnieć, że błąd pobierania danych z serwera zaczyna pojawiać się na urządzeniach po aktualizacji systemu. Można też przywrócić system operacyjny w czasie uaktualnienia lub miga urządzenie do starszej wersji. W każdym przypadku powinno to być zrobione starannie, jako niezależny interwencja w systemie gadżet może skutkować odmową konserwacji ze strony sprzedającego.

konto

Metoda ta jest druga strona medalu w rozwiązywaniu problemu. Zakłada się, że błąd wkradł się do danych użytkownika poprzez synchronizację. Jeśli urządzenie po wszystkich poprzednich działań pisze: „Błąd podczas pobierania danych z serwera”, a następnie wybrać jedną z następujących metod.

  1. Zresetować urządzenie. Przejdź do ustawień i kliknij „Backup & Reset”. Wszystkie dane odnoszące się do swojego konta i aplikacji zostaną usunięte. Po tej operacji można ponownie podłączyć do istniejącego konta do urządzenia. Po pobraniu aplikacji, wszystkie dane z powrotem na swoje miejsce.
  2. Jeśli poprzednie metody nie próbować usunąć istniejący „Google” -akkaunt i dodać nowy zamiennik.
  3. Lub po prostu dołączyć drugie konto bez usuwania starego.

Najprawdopodobniej jeden z tych metod nie pomoże.

usługa

Ponieważ błąd pobierania danych z serwera po oficjalnej aktualizacji systemu operacyjnego urządzenia pojawia się, masz pełne prawo do skontaktowania się z centrum serwisowym z tym samym problemem, i będą zobowiązane do przeprowadzenia bezpłatnej usługi. Tak, że sto razy, najpierw rozważyć, czy ich własna, aby spróbować poprawić błąd, bo po twoich manipulacji można łatwo odmówić pomocy. Zwłaszcza jeśli jesteś z rękami włączyć gadżet we wspólnym „cegły”. W tym przypadku należy przygotować pieniądze na nowy telefon komórkowy.