524 Shares 4468 views

Jak zrobić kostium dla dziewczyn Winx z rękami

Karnawał kostium dla dziecka – to nie tylko ubrania. Odradzających, dzieci stykają się z baśni, magii. Maluchy uczą się działać w imieniu podjęta na roli, co jest ważne dla rozwoju ich zdolności twórczych. Staje się pieczęć, kurki lub płatek śniegu, trochę dorasta aktora, bo trzeba również odgrywać rolę, aby nie pozwolić nauczycielom i przyjaciół.


Obraz, który zdecyduje się na dziecko Carnival, zazwyczaj odpowiada czasowi. Tak więc, w ciągu 60 lat ubiegłego wieku, chłopcy przebierają się za astronautów. Po premierze filmu fabularnego „Przygody Pinokia” dziewczyny lubi portretować Malwina. Często uczestnicy rano Noworocznym i innych działań karnawałowych były Cheburashka, Krokodyl Gena, koty-in-Boots, a księżniczka żołnierzy. Dzisiejsze dzieci są coraz faworytów innych znaków, takich jak Winx.

Kim oni są?

Małe duszki – bohaterka słynnego włoskiego serialu animowanego. Pochodzą one razem odkrywać magię i inne dyscypliny niezbędne, aby skutecznie stawić czoła negatywnych znaków. Jednocześnie, Bloom, Stella, Flora, Musa, Tecna i Layla – zwykli młodzi ludzie o dość problemami zwykłych (frekwencji w szkole, dzieci, ubrania, itp …).

Garnitur dla dziewczyn Winx będą wyglądać świetnie na każdym stroju wakacje. Dziecko lub nawet starsze panie nie tylko stać się przedmiotem uwagi, ale mogą chcieć przyjąć pozytywne cechy bohaterki (dobroć, współczucie, odwaga, życzliwość). A jeśli spróbujesz zrobić garnitur z rękami (lub z pomocą mojej matki), możliwe jest zapoznanie się z niektórymi z zawiłości projektowania mody.

Czego potrzebujesz?

W rzeczywistości, nie trzeba wymyślać niczego specjalnego. Te rzeczy na pewno są w każdym domu:

 • koszula, koszulka (kolory – w gestii przyszłych „wróżki”);
 • legginsy;
 • legginsy;
 • tiul (ilość tkanki zależy od wielkości dziewczynek ubrania, ponieważ materiał jest potrzebny dla ozdoby);
 • Sznurowadła do butów;
 • Guma do włosów (lub ozdobny sznurek);
 • Siatka z cekinów;
 • WideBand kauczuku;
 • błyszcząca biżuteria (szczególnie jeśli planujesz uszyć kostiumy świąteczne Winx dziewcząt);
 • nożyczki;
 • maszyna do szycia;
 • taśmy;
 • siatki kosz na zabawki;
 • Ramka z tworzywa sztucznego.

Jak zrobić kostium dla dziewczyn Winx?

1. Od koszulkach są wycięte rękawy. Przez stanik koszule szyte dekoracji strony cekinów. Na tiulu taśma przylega kwiat lub łuk. Na wniosek koszulce ozdobione cekinami, równo obcięte Scrunchy lub dekoracyjny kręgowego.

2. Z spódnica wykonana z tiulu. Składa się z dwóch, połączonych spódnice pasem. Na każdej spódnicy będzie musiał dwa paski tkaniny, jeden i pół metra dłuższy niż drugi. Najdłuższa seria rozwija się w montażu i primotyvaetsya krótki. Miejsce listwy związek zszytej w maszynie do szycia, a następnie szew boczny. W taki sam sposób wytwarza się drugi przepony. Zarówno spódnica są połączone razem, szyć pas. Jest on sporządzony w szerokiej gumce. Spódnica jest gotowy.

3. Z rajstopy są cięte rękawice. Mierzona pokrycie ręce w łokciu i nadgarstku. Legginsy z wyciętych jarzma i samych byłych legginsy szyte siebie. Mogą być ozdobione wstążkami, koronkami z koralików i innych nie mniej znaczących materiałów. Przez Mitts wszyte pętle do mocowania ich na palcu.

4. świątecznie skarpetki. Tutaj mistrzów kierować swoją wyobraźnię i w których materiały pod ręką.

5. Jak zrobić bez skrzydeł? Do produkcji skrzydeł kosz z siatki drucianej wystąpią. Drut jest wygięte i zabezpieczone za pomocą taśmy. Aby uzyskać piękne skrzydła, to lepiej do pierwszego losowania. Powstały konstrukt jest montowana przez płótno, a na środku, tak aby nie być postrzegana taśmy, wiązanej łuk. Następnie przymocować uprząż do skrzydła i garnitur dla dziewczyn Winx są prawie gotowe. Był jeden mały szczegół.

6. Wrap. Odpowiednie konwencjonalne obejmy z tworzywa sztucznego, owinięte taśmą satyna poprzednio. Będzie wyglądać piękne kwiaty z tiulu i perełek.

Inne opcje obrazu

Winx Fairy kostium dla dziewczynek może być wykonane na różne sposoby. Na przykład, przepony nie jest wykonane z kawałków materiału i z szerokich wielokolorowych wstążek. Na krześle nogami wyciągniętymi żucia i gumy lub tylko przymocować gwintu związane taśmy. Jeśli końce taśmy są spiczaste, kombinezon dla dziewczyn Winx będą bardziej wiarygodne, ponieważ krawędź spódnicy będzie przypominać płatki. Skrzydła są wykonane nie tylko z drutu, ale również z cienkiego tworzywa sztucznego. Zamiast tego, kolor felga będzie dobrze wyglądać koronę.

Wreszcie, trzeba zadbać o fryzurę, buty i akcesoria.

459 shares 2446 views
Ślub pan młody garnitur
329 shares 7812 views