312 Shares 4939 views

Jak zmienić nick w „peryskop”: oświadczenie

„Twitter” Deweloperzy przez długi czas starał się poprawić swoją usługę i uzyskać pozycję lidera w rankingu. Jednak, aby to zrobić, udało im się dopiero po wydaniu nowego programu Periscope. Wystarczy wyobrazić sobie, że w tym momencie jesteś na jakiejś wielkiej imprezy, a chwilę później transportowane na piaszczystym brzegu oceanu. Wszystko to może dostarczać tę usługę: zapewnia możliwość poczuć życie innych.


Usługa peryskop stał się prawdziwym przełomem w dziedzinie komunikatywnym dialogu w obecnym czasie. Każdego dnia wiele osób zarejestrowanych w programie. funkcje serwisowe umożliwiają dostosowanie go indywidualnie. Użytkownik może nie tylko zmienić kolor okna palety mają również możliwość wyboru własnego pseudonimu, utworzyć prywatną broadcast, pobieranie wideo, usuń konto. Szanse dla wielu zastosowań, ale użytkownicy są bardzo zaniepokojeni, jak zmienić nick w „peryskop”.

Jak wygenerować Periscope nick

Nazwa sformirovyvaetsya automatycznie z informacją, że został określony w „Twitter”, więc proces rejestracji jest również przekazać za pośrednictwem tej sieci. Nicky dla Periscope podobne do tych wymienionych w „Twitter” rachunku.

Istnieją dwa sposoby tworzenia pseudonim:

  1. "Twitter".
  2. Rejestracji za pomocą telefonu komórkowego, a następnie nick jest tworzony przez użytkownika.

Wiele periskopery zastanowić się, jak zmienić nick w „peryskop”. Najprostsza metoda, która nie wymaga wysiłku – jest utworzenie nowego konta. Jeżeli nie udało się jeszcze zdobyć abonentów, żyją na istniejącym koncie, można łatwo zrobić.

Zarejestruj nowe konto

System „Twitter” profil jest podłączony do tego samego konta, zatem trzeba będzie zarejestrować osobny profil. Można zakończyć proces rejestracji w „Twitter” ponownie lub użyć innego do swojego profilu. Ponieważ proces rejestracji użytkownik zna, wystarczy tylko wyjść z istniejącego profilu.

Zarejestrować dwa profile do jednego numeru telefonu nie jest również możliwe w tym przypadku trzeba inny numer.

Jeśli konto jest już aktywne, z abonentami, w ten sposób, oczywiście, nie będzie działać – należy użyć drugiego.

Jak zmienić nick na „peryskop”

Jest to sytuacja z Periscope nick jest dość skomplikowana. Zmień nick na którym szukasz innych abonentów, tak naprawdę nie można zmienić tylko nazwę. Jako twórca programu jest „Twitter”, odpowiednio, tylko przez to można zarejestrować, oraz w procesie, aby wybrać pseudonim, w przyszłości, gdyż nie mogą być zmieniane. Ale wciąż ma okazję spróbować to zrobić.

Sposoby Jak zmienić nick w „peryskop”

  1. Pierwszą rzeczą, jaką można zrobić – wysłać wniosek o Periscope wsparcia lub „Twitter”, ponieważ te konta są powiązane, a jeśli został on zarejestrowany przez „Twitter”, można spróbować wynegocjować zmianę pseudonimu. Ale to trzeba powiedzieć naprawdę dobry powód, dlaczego muszą zmienić swój pseudonim. Meet są dość rzadkie, ale przypadki zostały.
  2. Wspominaliśmy już, jak zmienić nick w „peryskop”. Po rejestracji nowego konta, możesz wymyślić nowego pseudonimu, jeśli chcesz zmienić nazwę logowania. W tym przypadku, w trakcie procesu rejestracji, należy podać nowy login. Ale nie wszyscy są gotowi do podjęcia takiego kroku i tracą abonentów. W tym momencie – to tylko dokładna odpowiedź na pytanie, jak zmienić nick w „peryskop”.
  3. Można dokonać zmian w polu „Nazwa”. Patrzeć na ciebie, jak poprzednio, będzie nick, ale wyświetlany już inną nazwę. Zmiany w wierszu z nazwą, można dokonać co najmniej codziennie, nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące tego konta nie ma.

Jak zmienić nazwę w peryskop

  1. Zaloguj się do serwisu i kliknij na przycisk, który znajduje się w prawym górnym rogu (tam jest ikoną z malowanego małego człowieka).
  2. Nacisnąć przycisk „Edytuj”, widać dwa pola.
  3. W pierwszym wierszu wpisz nazwę, którą chcesz zobaczyć.
  4. Naciśnij przycisk „Zastosuj zmiany”.