134 Shares 3394 views

Nokia 8110: funkcje i wygląd klawiatury

Nokia 8110 jest zwykle powiedział coś z czegoś. W latach istnienia i korzystania z tej użytkowników urządzeń nazwał go „banana”. Co ciekawe jest to, że postać, która odpowiada pseudonim, okazały się być bardzo praktyczne i doskonale do przyjęcia dla wielu nabywców, którzy dokonali ich wyboru na rzecz tej jednostki. Często wśród przeglądu można znaleźć takich wyrażeń jak „dobrej kondycji”, „optymalnej ergonomii” i tak dalej. Oczywiście, od czasu wydania tego modelu (i jest to ostatnia dekada ubiegłego wieku) minęło więcej niż wystarczająco dużo czasu. Realia rynku telefonów komórkowych zmieniła się dramatycznie, do pozycji lidera to uciekli smartfony różnią się radykalnie od swoich przodków wygląd, sprzętu, a także może być używany. Nie bez cenie. Ale faktem jest, że w tym czasie przedmiotem dzisiejszego przeglądu konkurencji nie może zrobić wiele modeli.


Zwłaszcza pojawienie się Nokia 8110

Jeśli mówimy o wymiarach urządzenia, są następujące. Na wysokości maszyny sięga prawo 141 mm. Sporo. Szerokość – mniej, tylko 48. Ale to telefon komórkowy o grubości 25 milimetrów. Nawet jak na standardy tamtych latach liczby te były zbyt wysokie, ale nadal urządzenie bezpiecznie umieszczone w bocznych kieszeniach spodni i majtek. A ponieważ postulaty były niemal zupełnie inna, jedyna istotna wada przy zakupie Nokia 8110, zdjęcie, które można znaleźć w artykule są dokładnie wymiary tuby. Aktywnych ludzi, którzy spędzali dni w ciągłym ruchu (a także miłośników) były po prostu zmuszony do przekazania tego modelu, dokonując wyboru na rzecz innych urządzeń fińskiego producenta, lub nawet zakup innych firm komórkowych. Podczas tańca telefon może łatwo wypaść z „azyl” ze względu na duży rozmiar. Były, oczywiście, sposoby rozwiązania tego problemu. Jednym z nich może być nazywany nabycie specjalnych pokryw z mocnymi mocowaniami. Ale kosztują odpowiednio. To było niewygodne wziąć urządzenie i na filmach.

Rozmieszczenie przycisków na przedniej ściance

Na przednim panelu przekazał klucze do kontrolowania telefonu. Je dla dodatkowej ochrony postanowili przykryć pokrywką z tworzywa sztucznego, który porusza się w dół. Nawiasem mówiąc, to raz otwarty, może być ustalona w dwóch różnych pozycjach. W pierwszym, użytkownik będzie miał dostęp tylko do klawiszy funkcyjnych. W drugim mają zostać otwarte w użyciu absolutnie wszystkie przyciski.

odwrotna strona

Nokia 8110 na powierzchni tylnej, przegląd którą zwrócić uwagę, można zauważyć dwa miniaturowe utwór. To nie jest w rzeczywistości, że inny, jak kontakty, które są rozszerzone bezpośrednio do głośników. Ich projektanci mają coś z jakiegoś powodu nie pokryte. Jeśli założymy tylko teoretycznie, to konkluzja jest taka, że te elementy mogą zostać uszkodzone przez działanie fizyczne lub mechaniczne. Niemniej jednak, wiele testów telefon kończy się bez takich ekscesów. Pokrywa może poruszać się względem obudowy. W tym przypadku będzie to przenieść na elementach, które zostały nazwany użytkowników z „szyny”. Tutaj raz ujawniła kolejne projektantów przeoczenie. Kiedy w „szynach” uderza brud, ruch pokrywy na nim staje się znacznie trudniejsze. Niemniej jednak, takie rozwiązanie jest bardziej praktyczne obejmują otwór, który był szeroko stosowany w całym zakresie produktów z firmy Ericsson. Fakt, że mechanizm z czasem nie jest tak dużo pracy luźny, dzięki czemu mniejszy odsetek niepowodzeń takiego systemu.

Pozycjonowanie mikrofonu

Element ten jest umieszczony bezpośrednio wewnątrz obudowy w dolnej części. W celu ochrony przed wpływami mechanicznymi charakter zewnętrzny, projektanci dodano w konstrukcji specjalnej płyty z tworzywa sztucznego. Interesującą rzeczą jest to, że nawet z tym podejściem, słyszalność pozostaje na wysokim poziomie. Formularz umożliwia urządzenie do negocjacji z wygodne i komfortowe bez ruchu telefonu w trakcie połączenia. Efekt beczka sposób, urządzenie jest całkowicie nieobecny. I za to telefon podziękować twórcom który umożliwił wystąpienie istotnych kwestii w sposób terminowy i pracują, aby rozwiązać ten mankament.

Funkcje klawiatury

Ta elementarna część telefonu jest proste, ale zapewnia komfort użytkowania i ma dobre obciążenia funkcjonalną. Przycisk tutaj, należy zauważyć, nie jest mały, ale bardzo duże. Oznaczenia można nawet odczytać człowieka z niezbyt dobrego wzroku. Kolejną zaletą jest fakt, że praktycznie nie ulegają tarcie w czasie. Poradzić sobie z takim telefonem będą mogli nie jak dorosły, i normalne dziecko. Aby odpowiedzieć używać absolutnie dowolny przycisk.