452 Shares 5886 views

Jak wybrać smartfon

Zanim kupisz smartfona, aby ustalić, czy konieczne jest do ciebie. Inteligentne telefony różnią się od zwykłych telefonów wielu funkcji, wielkości ekranu, czas pracy bez ładowania. Jeśli potrzebujesz telefonu tylko do rozmów, wiele funkcji smartphone nie może się przydać.


Wybór smartfonów na rynku więcej niż duża to można zobaczyć na stronie mmicenter.ru. Można zgubić się w wielu towarów. konsultanci handlowi może doradzić jaki telefon wybrać, ale nie należy liczyć na radę, bo mają pewien cel sprzedaży, który jest na pewno do naśladowania. W związku z tym, mogą doradzić telefon, który mozzhet że nie zaakceptować. Lepiej dokonać wyboru.

Należy podkreślić kilka kryteriów, które będzie można dokonać wyboru.

1) Cena.

2) Marka słuchawki

3) System operacyjny

4) rozmiarze. Ekran funkcji.

5) Procesor

Zacznijmy od systemu operacyjnego, dlatego przed wyborem firmy telekomunikacyjnej na koszt i producenta, konieczne jest, aby znać kryteria techniczne dla smartfonów.
System operacyjny (OS). Smartfon jest podobny w funkcji komputera. Powered smartphone system operacyjny, z którym telefon wykonuje polecenie. Wiele systemów operacyjnych, ale popularny system operacyjny 3 rynku, tak zwane „trzy filary” na rynku OS: iOS, Android, Windows Phone.

iOS – system operacyjny, który jest zainstalowany tylko na smartfony marki firmy Apple -iPhone. Jest to bardzo wygodny system operacyjny z dobrego designu i grafiki, które pomogą Ci korzystać z tego typu smartphone. Aplikacji dla tej platformy jest bardzo wygodne. Z reguły klienci sots.setey niezbędne programy, ekscytujące gry pierwszy pojawił się pod tym OS. Ale konieczne jest, aby ostrzec tych ludzi, którzy nie kurczy się z produktów „pirackich”. Dla wszystkich aplikacji, muzyki, filmów będą musieli zapłacić, kupując wszystko to w specjalnym wirtualnym sklepie iTunes Store. Pobierz za darmo z Internetu i pobierz to elegancki telefon nie będzie działać.

Android – jest najpopularniejszym OS. Ten system operacyjny jest instalowany w większości smartfonów, które są obecne na rynek. Głównym plusem systemu operacyjnego – to otwartość, lojalność wobec deweloperów. Nowe aplikacje dla tego systemu operacyjnego również pojawić się dość szybko. Ten OS jest nieznacznie niższa w projektowaniu iOS'u. Ponieważ Android jest zainstalowany na wielu smartfonów, co za tym idzie, zakres cena jest dość wysoka, można wybrać odpowiedni jeden.

Windows Phone (WP) – OS jest produkowany przez firmę Microsoft. Jest to trzeci wszechobecny system operacyjny. Aplikacje dla tego systemu pojawiają się później. W tym systemie charakteryzuje się oryginalnym wystroju. Wygoda to ustapaet systemu oraz iOS i Android.

Przekątna. Wielkość ekranu zależy od kosztu smartphone, a czas pracy i łatwość obsługi dla nich.

Nie gonić za dużym ekranie. Korzystać z telefonów z dużymi ekranami dość niewygodne. Zanim kupisz lepiej jest trzymać urządzenie w ręku kilka minut do smartphone jest „pod ręką”, przewijanie menu, aplikacje. Jeśli czujesz dyskomfort podczas użytkowania, to najlepiej nie brać takiego telefonu.

Przed zakupem należy zwrócić uwagę na gęstość pikseli w telefonie. W sklepie, nawet po wybraniu smartphone, otworzyć film na niego z Yutuba lub taki, który jest w pamięci telefonu.

Protsessor.Ne nabrać dużej liczby „rdzeni” w protsessere. To nie jest czynnikiem decydującym. Szybkość smartphone OS zależy bardziej na jakości.

Więc przystępujemy do ceny i marki.

smartfony koszty można podzielić na kilka kategorii.

1) tanie (z 3500 do 7500 P). W tym przedziale cenowym, można wybrać dobry smartphone z OS Android lub Windows Phone, ze średnią procesorem i aparatem 3 do 8 megapiskesley. komórkowe Marka: Samsung, Philips, LG, Nokia, mucha, Alcatel.

2) Średnia (od 7500 do 15000 P). Smartfony w tym przedziale cenowym są odpowiednie nawet dla prodvinutnyh użytkowników. System operacyjny: Android, WP, iOS. Procesor w tych bardziej zaawansowanych smartfonów, wyraźniejszy obraz. Komora 8 do 13 megapikseli. komórkowe Marka: Samsung, Philips, LG, Nokia, mucha, Alcatel, Lenovo, HTC, Apple.

3) drogi (od 18000 do 35000r). Nie przeszkadza mi wydawać pieniędzy na martfon tych, którzy kochają jakość, wzornictwo, styl telefonu. Te smartfony Korpu jest wykonane z wysokiej jakości i trwałych materiałów, procesor znacznie mocniejszy, wyraźny ekran, aparat z 8 do 13 megapikseli. Wbudowana pamięć do 64 GB.Marki telefonów: Apple, Samsung, HTC, Nokia, LG.