595 Shares 2394 views

Funkcje "Lyumii 640": komunikacja, wyroby metalowe, kamery

Na rynek telefonów komórkowych, „Nokia Lyumiya 640” ma godną pozazdroszczenia popularność. Tematem dzisiejszego artykułu będzie charakterystyka „Lyumii 640”, ale najpierw będziemy rozmawiać o tym, co ma do zaoferowania potencjalnym nabywcom. Po pierwsze, jak wielu z odpowiedniej klasy urządzenia, model oferuje nam szereg bezpłatnych usług z „Microsoft”. Po drugie, firma nadal działa w swoich najlepszych tradycji, pomoce takielunku nie są najgorsze żelaza. W ramach naszego modelu, istnieją cztery rdzenie, a rozmiar ekranu jest pięć cali. Osobny temat to kamera urządzenia, ale one są, będziemy rozmawiać.


"Nokia Lyumiya 640": Opis, cena

Obecnie koszt tego modelu wynosi 8500 rubli (z dyskontem) do 10000 rubli (bez niego). Urządzenie pracuje w UMTS i GSM zespołów. Wydajność międzynarodowa sieć w obecności karty SIM jest możliwe za pomocą standardów 3G, EDGE i GPRS. zawsze można włączyć urządzenie do mobilnego modemu, który będzie w stanie korzystać z innych abonentów. To może być podobna do inteligentnych telefonów z Wi-Fi, moduł laptopów, komputerów typu tablet. Ale do korzystania z urządzenia jako modemu będzie potrzebne co najmniej jedną kartę SIM z dodatniego salda na nim. Funkcje „Lyumii 640” pod względem komunikacji jest ledwie coś cię zaskoczy. Jednak istnieją różnice ze zintegrowanym modułem LTE. Oznacza to, że te modele są w stanie pracować w sieciach komórkowych czwartej generacji, dostarczając danych pakietowych o dużej prędkości w międzynarodowej sieci. Dla wymiany danych multimedialnych w sposób bezprzewodowy przewiduje funkcji „Bluetooth” czwarta wersja. Jeśli mówimy o takich modułów, trzeba pamiętać, że Wi-Fi jest w zakresach B, G i N. Miękka powłoka posiada zintegrowany, aby użytkownicy mogli czuć się komfortowo smartphone klienta e-mail. można synchronizować z komputerem PC poprzez standardowy port MicroUSB.

pokaz

Funkcje „Lyumii 640” w tym zakresie są następujące. Ekran Matryca utworzona na technologii IPS. Wyświetlacz jest pięć cali. W ten obraz jest wyświetlany w tzw jako HD, to znaczy, że ma rozdzielczość 1280 x 720 pikseli. Nie jest zły, nie jest źle. Z problemami oddawania barw nie będzie występować, ponieważ ekran jest w stanie wyświetlać maksymalnie szesnastu milionów kolorów. pojemnościowy ekran dotykowy posiada funkcję o nazwie „multi-touch”. To pozwala obsługiwać wiele jednoczesnych akcenty w różnych częściach ekranu. W rezultacie, skalowanie obrazu staje się coraz bardziej wygodne i łatwe. Jest to dodatkowa ochrona ekranu. Jest ona pokryta ochronną szkła Gorilla Glass trzeciej generacji.

kamera

Funkcje „Lyumii 640” oznacza, że telefon jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą być stale na bieżąco, jak również dla tych, którzy aktywnie korzystać z urządzenia do surfowania międzynarodowej sieci lub rozległą sieć społeczną. I rozważamy dzisiaj, model zapewnia takie możliwości dla potencjalnych nabywców. Fani kamer wysokiej jakości nie będą mogli ominąć smartphone bok przynajmniej z tego powodu, że jego kategorii cenowej to oferuje wysoką wydajność w tym zakresie. Rozdzielczości, odpowiednio, od modułu kamery z przodu i ma 8 megapikseli i 2 megapiksele. Tylny aparat posiada lampę błyskową LED do robienia dobrych zdjęć nawet przy całkowitym braku oświetlenia. Ponadto, urządzenie posiada funkcję automatycznego ustawienia ostrości na obiekcie. Rozdzielczość 3248 zdjęć wykonanych równe 2448 pikseli. liczba klatek na sekundę podczas nagrywania wideo – 30 klatek na sekundę. Jednak jest ona prowadzona w rozdzielczości Full HD, 1920 przez 1080 pikseli.

Część sprzętu

Jako wzór żelaza w rodzinnym napełniania ustawić chipset Qualcomm Snapdragon modelu 400. To zatrudnia zaledwie cztery rdzenie, a ich częstotliwość taktowania 1200 MHz. Należy zauważyć, że powłoka działa płynnie bez awarii i hang-up, a wielozadaniowość urządzenie obsługuje tryb, w ogóle, bez żadnych problemów. Przynajmniej znacząca. Wysokość wewnętrznej pamięci RAM, a także pamięć długoterminową, z tym równa 1 i 8 gigabajtów. „RAM” nawet do wykonywania nietypowych zadań wystarczy na oczach powiedział, że chociaż najbardziej wymagających grach telefon nadal nie będzie ciągnąć żadnych błędów. Ale z całą pamięci długoterminowej jest mniej różowo. To nie jest dużo jak na dzisiejsze standardy, chociaż sposoby na obejście tej niedogodności jest nadal. Można skorzystać z możliwości formatu karty pamięci microSD, do 128 GB, a także wolny chmurze jeden napęd, w którym użytkownik ma przydzielone 30 GB wolnego miejsca.

wniosek

Najbliższych krewnych przed nami dziś jest modelem „Nokia Lyumiya 640 XL”. Charakterystyczny jest dostępny na oficjalnej stronie producenta telefonu. Co to za urządzenie różni się od oryginału? Można powiedzieć, że model z postfix XL – nie jest niczym innym, modyfikację 640-tej, opublikowanej w osobnej serii później. Ekran jest zwiększona do 5,5 cala, wykonany lepszy moduł kamery. Oczywiście, popchnął i bardziej pojemny akumulator, w celu zwiększenia ekranu nie mają negatywnego wpływu na efektywność energetyczną. Niemniej jednak, ta lista ważnych zmian powyżej.

Więc, co możemy zaoferować „Nokia Lyumiya 640”? Ten smartfon ma jakieś dobre kamery (zarówno główne i przednie), cztery rdzenie w nim zapewnić dobrą wydajność w grach, dzięki czemu urządzenie będzie multitask równolegle bez znaczących ograniczeń. Część oprogramowania działa niemal bezbłędnie, bez wypłat i zamarza. W ogóle, twierdzi na telefon, szczególnie biorąc pod uwagę jego koszty, a nie może być.