234 Shares 6753 views

"Nokia Lyumiya 540": opinie. Mam brać smartphone "Microsoft Lyumiya 540"?

Linia produktów pod nazwą „Lyumiya” Spółka „Nokia” stał się prawdziwym przełomem w dziedzinie urządzeń mobilnych. Szczerze mówiąc, to czasami wydaje się, że twórcy danej firmy zawsze mają do dyspozycji, by tak rzec, pod jego koszulę, kilka atutów. Tak, i nie da się ukryć, że mają taką samą funkcję i firm marketingowych. Och, wiem dokładnie, jak przedstawić nowy produkt w dużej publiczności użytkowników amator serii „Lyumiya”.

promocja rynek

Jak wspomniano wcześniej, każdy marketingu czasowe „Nokia” spółka wykorzystuje nieznane nam broń, która pozwala na osiągnięcie maksymalnego efektu prawie ze sprzedaży w analogicznym zakresie smartfonów. Platforma Windows Mobile dla urządzeń przenośnych są powoli, ale systematycznie rozprzestrzenia się na całym świecie. Nie bez powodu, a my nie możemy nie zauważyć w uczciwości.

Nie tak dawno temu, firma była w stanie nauczyć się nową serię urządzeń o przekątnej ekranu 5 cali. Wyłącznie w celu uzupełnienia obrazy dać konkretny przykład takiego urządzenia. Można nawet nazwać to debiut w serii. Ten "Lyumiya Nokia 535". Ponownie, jeśli zwracamy się do oficjalnych danych, sprzedaż była w pełnym rozkwicie. Urządzenie okazało się być nie tylko popyt. Wielu ekspertów twierdzą, że model był doskonały sugestia, odbywających się w segmencie budżetowym. Niemniej jednak, rozdzielczość na przekątnej (jak to jest 960 x 540 pikseli), nie odpowiadają w zastrzeżeniach poziom. Dlatego firma wyraźnie widać, że widoki majaczyły na horyzoncie.

W ujęciu ogólnym, urządzenie

Telefon „Microsoft Lyumiya 540”, którego opinii czytelnik może przeczytać w tym artykule jest logiczną kontynuacją linii. Inżynierowie firmy chciał nawet lepiej zrobić ekran, ale to one, niestety, tak się nie stało. Dokładniej mówiąc, należy zauważyć nieprawidłowe matrycę selekcji. Wielu ekspertów, po testował nowy produkt, zgodzili się, że lepiej mieć ten sam model 535-th.

Jednak wymierne korzyści (można go nawet nazwać konkurencyjny) był ekran HD rozdzielczości. To ciekawe, że „Nokia Lyumiya 640” i Lumia 540 koszt po wydaniu na rynek równo. Jest to dość rzadkie, ale tym razem jest to związane z sytuacją gospodarczą. Niemniej jednak, najnowszy model z materiałów, z których powłoka jest zaprojektowana, kosztują znacznie tańsze. Należy zauważyć, i mniej wydajny procesor. Wydajność jest gorzej, i to jest fakt. Zmniejszona żywotność baterii. Ze sprzedaży „Nokia Lyumiya 540” odmówił detalistów. To można kupić tylko w sklepach detalicznych.

Aby być uczciwym, praktyczne znaczenie w nabywaniu „Lyumiya 540” nie było i najprawdopodobniej nie będzie. Lepiej wziąć odpowiedni analog, który został już wymieniony powyżej. Losy przedmiotem naszej dzisiejszej recenzji będzie prawdopodobnie możemy powiedzieć pozazdroszczenia. Zdaniem wielu specjalistów, którzy są ekspertami w smartfonach, aby ratować sytuację z urządzeniem może jedynie zmniejszyć jego wartość. Co do reszty, nie ma wyjścia jeszcze nie zauważył.

Zawartość opakowania

Jest to dość skromne. W oknie po zakupie telefonu będzie dostępna tylko dla samego urządzenia, jak również najważniejszych akcesoriów do niego. Jest to akumulator litowo-jonowy (wydajność 2200 mAh) i ładowarki. Oczywiście, właściciel urządzenia może znaleźć w instrukcji opakowania do użytku.

wymiary

Wymiary urządzenia wystarcza na uśrednionym modelu z odpowiednich rozmiarów ekranu. We wszystkich trzech płaszczyznach, były przez 73,7 144 o 8,6 mm. Zatem smartfon tylko wagowo 152 gramów.

niezawodność

Telefon jest bardzo dobrze wpisuje się w dłoni. Nawet z mokrymi rękami jest mało prawdopodobne, aby spadek. Więc tutaj jednostce żadnych skarg. Na sobie żadnych ograniczeń. Doskonała ukryć urządzenie we wszystkich kieszeniach.

"Nokia Lyumiya 540". opinie

„Czy mogę wziąć?” – pytanie o zainteresowania wielu ludzi, którzy patrzą na odpowiednim modelu. I ich wątpliwości w tym zakresie, to jest poparte względów praktycznych. Ale teraz musimy ustalić kolejność, które są takie same projekt ma telefon, który ogólnie można ocenić.

kolory

Generalnie, urządzenie zostało wprowadzone na rynek smartfonów w kilku kolorach. Dokładniej, w kolorze pomarańczowym, niebieskim, białym i czarnym. Ale w Federacji Rosyjskiej może znaleźć tylko najnowszą wersję. Zabarwienie mat. Być może to było robione, bo czarny – najbardziej non-zwycięski wygląd. Innymi słowy, aby 640-I i modeli 540-I nie konkurują ze sobą.

Górny koniec

Smartphone „Microsoft Lyumiya 540” Opinie, o których można przeczytać w tym artykule, ma wbudowany w standardzie 3,5 mm. Jest on przeznaczony do podłączenia przewodowego zestawu słuchawkowego stereo.

Dolny koniec

Tutaj mamy to najbardziej, że nie jest zwykłym standardowe złącze microUSB. Jest on używany do synchronizacji urządzenia z komputerem osobistym lub laptopie.

Po prawej stronie

Po prawej stronie jest rocker głośności. Powinien być stosowany, aby dodać lub odjąć dźwięk w telefonie i umieścić go w tryb cichy lub głośny. Tu wznosi się, a urządzenie przycisk zasilania.

tylny panel

Oto głośnik. W pobliżu znajduje się główny obiektyw i lampę błyskową LED.

demontaż

Otwórz telefon nie będzie tak trudne. Obudowa jest po prostu wyciągnąć. Jest to uczucie, że to nie jest tylko osłoną. Ogólnie rzecz biorąc, ten typ jest bardzo niezawodny. Jej firma już przetestował dużą liczbę pojedynczych modeli. Jeśli zdjąć tylną pokrywę, a następnie na jej podstawie będzie można znaleźć w wymienny akumulator i łączniki przeznaczone są do instalacji karty SIM i kartę pamięci. Ważne: Gniazdo jest dla formatu karty MicroSIM.

jakość wykonania

Po raz pierwszy telefon w tej sprawie, proszę. Ale wtedy na twarzach pojawiają się luki. To nie będzie zbyt wiele czasu, gdy organizm zaczyna się rozłożyć na bok. gorzej pokrywa w rowku przyjdzie. Jeśli wystąpi ten problem, należy sprawdzić położenie baterii. Jest możliwe, że to on, który zapobiega pokrywa zatrzasnęły. Choć możliwe jest, że nie o to chodzi. Co ciekawe, bateria jest rzeczywiście oddala się od kontaktu, zmuszając pokrywę. Ale ten telefon nadal działa skutecznie.

"Nokia Lyumiya 540". Opinie. Należy podjąć?

Nadszedł czas, aby podsumować artykuł i doprowadzić w sposób ogólny opinie właścicieli. Albo raczej, ich noty do zalet i wad tego modelu.

Pozytywna chwila można nazwać jakość dźwięku w samochodzie. Faktycznie, wiele modeli fińskich firm mobilnych mają dobre głośniki. I nie tylko wydał „czystego” dźwięku, ale także sprawiają, że dość głośno. Ale ze względu na wibracje dla przychodzących połączeń głosowych, tutaj inżynierowie nie zakończono go. Nie ma tu – proste.

Nie bardziej szczególne korzyści 540-ci Model nr. Jeśli to kosztuje, czego można oczekiwać dużo więcej. Jak wcześniej wspomniano, praktyczny sens kupowania tego typu smartphone nie jest. Kamera przednia rozdzielczości, może, i sprawia, że pewne korekty, ale są one tak nieszczęśliwy, że po prostu wolą nie zauważać. Mało prawdopodobne, ponieważ ten ktoś będzie dokonać wyboru na korzyść modelu.