708 Shares 3194 views

MTS smartphone 982T: przegląd i opinie właścicieli

MTS zaproponowano nowy model smartfona budżet – 982T. Podobnie jak wszystkie inne telefony produkowane pod tą marką, urządzenie jest zablokowane, aby korzystać z kart SIM innych operatorów. Zapewnia do dziesięciu prób, aby odblokować telefon. Jednak za pomocą specjalnych programów Jest jeszcze możliwość podłączenia do podmiotów innych niż MTS. W tym przypadku, można dostać smartfon tanią i nie przepłacać za często niepotrzebnymi dodatkami do urządzenia, a nie trzeba zainwestować dodatkowe środki w konkurencji producentów i reklamowych. Telefony komórkowe od operatorów sieci często są bardzo udane. Czy to smartfon MTS 982T, możemy dowiedzieć się, czy go przetestować. Szczegóły dotyczące.

MTS 982T: przegląd wygląd

Dławnica wykonana jest z tektury czerwony, jest to zwykły prostokątny kształt z nazwą smartphone wizerunek logo operatora komórkowego telefonu oraz krótki opis cech MTS 982T. Komunikator jest w komplecie z ładowarką, zestawem słuchawkowym i kabel USB. Picking up smartphone, z trudem możemy nazwać cienka: grubość wynosi 12,3 mm. W ogóle, to telefon komórkowy z wyświetlaczem cztery cala jest wystarczająco zwarta. Korpus jest wykonany z taniego plastiku, ale czuje się całkiem przyjemny. W celu ochrony przed uszkodzeniem na obwodzie przechodzi przez metalową obręcz. Na dole ekranu są trzy zwykłe klawisze funkcyjne na ekranie dotykowym. W górnej części smartfonu ma klucz do mechanicznej blokady ekranu i wyregulować głośność. Tylny panel wykonany jest w całości z matowego plastiku. Urządzenie głośnik i jest dokładnie zagłębiona i otoczone ramkami ochronnych metalu. Na dole znajdują się otwory do ładowania i podłączania do komputera, a na górze widzimy gniazdo słuchawkowe lub stereo.

MTS 982T: informacji zwrotnej na temat jakości

Na taki tani telefon używany bardzo wysokiej jakości materiałów, montaż nie wnosi sprzeciwu. Tylna pokrywa jest zdejmowana, producenci próbowali go mocno przymocowana do muszli. Aby otworzyć urządzenie, trzeba będzie jeszcze trochę pracy do zrobienia. Ale ta funkcja jest bardziej użyteczne, ponieważ przy użyciu smartfona wewnątrz dostanie mniej kurzu i wilgoci.

Wydajność i funkcje

Cztery urządzenie mobilne wyświetlacz ma rozdzielczość 800×480 pikseli. Jest tyle do codziennej pracy, ponieważ tekst można zobaczyć na tak małym ekranie jest dość jasne. Jasność można regulować niezależnie, z bezpośrednim działaniem promieni słonecznych od ustawień telefonu są wyświetlane na maksimum. Kontrast kolorowy wyświetlacz budzi żadnych zastrzeżeń, aby korzystać z telefonu całkiem wygodne.

MTS 982T smartphone działa wystarczająco szybko, jeśli chodzi o uruchamianie aplikacji, przerzucanie stron, lub korzystać z Internetu. Dzięki temu urządzeniu mobilnym, oczywiście, nie jest możliwe do uruchomienia ciężkich gier, ale za swoją cenę od niego, że nie jest wymagane.

Pojemność baterii 1400 mAh w telefonie komórkowym MTS 982T Zdejmowany, bez dodatkowych opłat, można zarządzać maksymalnie czternaście godzin aktywnego korzystania z urządzenia (rozmowy telefoniczne, wysyłanie wiadomości i korespondencji w sieci społecznych, przeglądanie stron internetowych). Podczas oglądania wideo lub ciągłe gry bateria będzie wystarczająco do użytku sześć godzin.

Smartfon obsługuje połączenia bezprzewodowe, Bluetooth 4,0 Radia może działać w Internecie za pomocą 3G.

Gdy maksymalne dopuszczalne obciążenie urządzenie mobilne nie jest ogrzewany, co wskazuje na dobrą równowagę telefonu.

Smartfon jest zaprogramowany do obsługi karty SIM tylko, MTS, ale jeśli to konieczne, specjalne programy mogą być dostosowane do korzystania z innych operatorów.

fotografia

Aparat w smartfonie moduł MTS 982T obsługuje 3,2 megapikseli i lampą błyskową. To wystarczy, aby obrazy o wysokiej jakości dla sieci społecznościowych. Interfejs urządzenia jest prosta, bez użycia dodatkowych funkcji wbudowanych. Zdjęcia i wideo ustawień jest mało, nie można szczególnie niepokoić i fotografować w trybie automatycznym.

Dlatego ten smartfon budżet w pełni płaci za koszty ich funkcjonalności.