900 Shares 7462 views

Smartphone Sony Xperia Miro: opinie i funkcje

W tym czasie firma Sony w obliczu poważnego problemu. Przez uwolnienie rynku smartfonów był gotowy, tylko jedno urządzenie. Było to Xperia S. Jest możliwe, aby zadać sobie pytanie: „Co się stało z innymi urządzeniami”. Po prostu, były błędne, nie zoptymalizowane, aby produkować je komercyjnie.

tło na

Firma jest praktycznie nic nie mogła zaoferować operatorom telefonii komórkowej oraz rynku smartfonów. Jedyny ruch, który mógłby utrzymać się na powierzchni Sony – mieć duże wzory obiegowe, które miałyby tę samą platformę sprzętową. Miało to zmniejszyć koszty urządzeń, tak aby ich zakup był korzystny dla użytkowników, ale to przynosi największy możliwy zysk w kieszeni firmy.

Koncepcja ta doprowadziła do Sony Xperia Miro. Opinie o urządzeniu analizujemy w tym artykule postaramy się dowiedzieć, co mocne i słabe strony smartphone. Ponadto, rozumiemy, na której użytkownik jest on przeznaczony.

Łatwo zauważyć podobne elementy konstrukcyjne z Xperia S i Sony Xperia Miro ST23I. Opinie użytkowników potwierdzają ten fakt. Ale nie powinno ograniczać się tylko do projektowania, tak szybko przejść do elementów konstrukcji, a następnie rozmawiać o urządzenia sprzętowego i jego prędkości, specyfikacji technicznej.

projekt

Wielokrotnie podkreślał, że firma jest wyraźnie w potrzebie nowego, kreatywnego projektanta. Albo nie mają wyobraźni lub mają poważne problemy z wolnego czasu. Dlaczego właśnie taka praca? Jeśli spojrzeć na przykład na modelu U i Solo, a następnie z przedmiotem naszego przeglądu, który je odróżnić od razu byłoby dość problematyczne. Konstrukcja jest bardzo podobne do siebie, i słusznie.

W przypadku opinii Sony Xperia Miro powiedzieć, że rola różnic między tymi modelami służy jedynie niewielką krzywiznę, która odbywa się na ekranie urządzenia. Użytkownicy, którzy mają już mniej lub bardziej zaczął poruszać się rozmiarów ekranu, można również wymienić zmniejszoną wielkość i niższą rozdzielczość.

Może dla kogoś to będzie wyglądać śmiesznie, ale inżynierowie Sony szczerze wierzą, że jeśli przyciski sprzętowe zostały przeniesione do nowych pozycji lub po prostu zmienić, parametr ten jest już uważany za nowy projekt. W rzeczywistości, to jest dyskusyjna, ale to nie o to chodzi.

Spojrzenie na skraj

Poniżej ekranu można znaleźć klucze i nawigację. W przypadku opinii Sony Xperia Miro powiedzieć, że klawisze są wrażliwe na dotyk, a nie mechaniczny. Nad ekranem znajduje się z przodu aparatu. Można zauważyć, bez żadnych problemów, ponieważ aby ukryć jego inżynierowie nawet nie myśleć. Wadą dla modelu jest fakt, że światło urządzenie czujnik jest niedostępny.

Top posiada gniazdo dla przewodowej standardu słuchawkowego 3,5 mm. Tamże – przycisk zasilania, za pomocą którego można włączyć i wyłączyć telefon i zablokować ekran.

Z lewej My – złącze do synchronizacji z komputerem. Ma standardowy typ microUSB. Po przeciwnej stronie znajduje się przycisk, którym reguluje głośność urządzenia i odtwarzać muzykę.

Na dole jest podstawowym mikrofon. Istnieje również małe wgniecenie. Jego celem polega na tym, że użytkownik był wygodny zdejmowania pokrywy. Z pomocą wcięcia mogą być łatwe do podważenia.

Dobrze, że znajduje się za głównego aparatu, który ma rozdzielczość 5 megapikseli. Obok niej – takie jak głośnik LED flash i opcjonalnego zestawu głośnomówiącego.

Projekt nie można nazwać oryginalnym. Jest mała zmiana w tym zakresie. Jest to lampka sygnalizacyjna, która została zintegrowana polu pod przyciskami sprzętowymi. Jeśli telefon otrzyma wiadomość tekstową lub połączenie przychodzące zostanie rozwiązany, dioda zacznie migać. Ale to jest na zwykłym poziomie, bez dostępu do ustawień. Jak mówią, tanie i smaczne.

pokaz

Jak wspomniano wcześniej, Sony polegać na dostępności telefonu. I jako korzyść dla klientów, starają się przedstawić ekran. Dla typu budżet odnosi się do telefonu Sony Xperia Miro, sugerują, że więcej nie może liczyć. Urządzenie posiada ekran o rozdzielczości 320 x 480 pikseli. Jego przekątnej 3,5 cala.

Jeśli mówimy o oddawania barw, skala pięciopunktowy, ona pewnie podszedł do 4, ale potem coś się stało, a on utknął połowy. Inżynierowie próbowali ukryć wady reklamowej z powodu użycia interfejsu użytkownika. Ale w bezpośrednim świetle słonecznym ściemniania ekranu, a to nie można uniknąć. Czujnik posiada wysoką zdolność reagowania. Ale telefon jest w rzeczywistości odnosi się do kategorii budżetowej, więc to nie jest zaskakujące.

Od doświadczonego oka trudno jest ukryć ziarno, które jest w przypadku Sony Xperia Miro ST23I. Oceniony przez powiedzenie, że jeśli spojrzeć na ikonie, jest wystarczająco dobry, aby zobaczyć poszczególne piksele, które składają się na ogólny obraz. Problem ponownie w małej i niskiej gęstości pikseli rozdzielczości dotyczących cala.

żywność

Urządzenie ma pojemność baterii 1460 mAh. Sony Xperia Miro, których cechy pod względem technicznym jest szacowane na tyle skromnie, z niezależnym zasilaniem przez długi czas nie działa. Jednak przeciętny użytkownik będzie dość stanie trzymać telefonu przez cały dzień, bez martwienia się o ładowanie go.

Z baterii tego modelu jest czasem dzieją się dziwne rzeczy. Od czasu do czasu Sony Xperia Miro ST23I nieuwzględnione, że użytkownik nie będzie to zrobić. W takich sytuacjach nie ma potrzeby martwić się przedwcześnie. To powinno być łatwe do sprawdzenia niezawodności połączeń elektrycznych. Natychmiast należy powiedzieć, że ten problem zaobserwowano w przypadku innych modeli Sony.

Generalnie, zgodnie z logiką rzeczy, pobór mocy telefon powinien być nie być tak wysokie. Fakt, że sprzęt farsz smartphone wyraźnie nie jest najlepszy, więc zużywają energię tylko dlatego, że nie będzie.

Prawidłowo rozłożyć obciążenie, w zasadzie jest to możliwe, aby wycisnąć z zespołu dwa dni życia baterii. Ale aktywnych użytkowników lepiej spojrzeć na mocniejszego modelu, chociaż jeden z niewielu zalet, które odróżniają Miro, jest jego czas pracy.

zestaw komunikacyjny

Pod tym względem nic nie będzie w stanie zaskoczyć Sony Xperia Miro. Funkcje są dość standardowe dla komunikacji zwykłych urządzeń z systemem Android system operacyjny.

Moduł bezprzewodowy Wi-Fi działa w zakresach B i G, ale standard nie obsługuje n. Urządzenie może „oddać” Internet z innymi urządzeniami poprzez utworzenie punktu dostępowego.

Bluetooth jest dostępny, jego wersja – 2.0. Z profili problemy powinny się pojawić.

MicroUSB złącze będzie synchronizować urządzenie z komputerem PC lub laptopa, aby wdrożyć udostępnianie plików. Niektóre tryby nie są obsługiwane, ponieważ inżynierowie zdecydowali, że nie będą potrzebne urządzenia.

Jak widzimy, Sony Xperia Miro ST23I smartphone to nic specjalnego komunikacja farsz nie. Ale nie jest to zaskakujące, ponieważ jednostka odnosi się do rodzaju budżetu. A w ogóle, wszystko dobre, zwłaszcza dla zwykłych użytkowników.

edytor

Prawdopodobnie jednym z kluczowych cech Sony jest oczywiście, kiedy używają starą platformę do nowych urządzeń. W ciągu ostatnich kilku lat z rodziny Qualcomm, a raczej model 7225 nie zostały wysłuchane. I nagle platforma jest zintegrowana z smartphone Sony Xperia Miro.

Oczywiście nieco przebudowany i zmodernizowany. Tak więc, częstotliwość procesora wzrasta, architektura zmieniła, praca w sposób zoptymalizowany. Ale rzeczy mogłyby być lepsze. Aplikacje dłuższą metę, choć zdecydowana większość jest stabilny. Procesor jest raczej słaby, łatwo jest praca pokazuje przeglądarkę internetową. wystarczająco długo strona „Heavy” progruzhat, może wzburzyć nawet najcichsze członków.

pamięć

RAM wbudowana w urządzenie – 512 MB. Niektórzy użytkownicy zapytać, co zrobić, jeśli nie włączyć Sony Xperia Miro. RAM może mieć tutaj wkład, gdy telefon jest w stanie gotowości do pracy. Fakt, że czasami zawiesza i dlatego nie reaguje na prośby użytkowników. Wydaje się, że telefon jest wyłączony, ale tak nie jest. W związku z tym, można spróbować po prostu wyjąć baterie i włącz urządzenie ponownie.

Do użytku osobistego w urządzeniu użytkownika przeznaczono 2 GB pamięci nieulotnej. Telefon posiada slot na karty pamięci MicroSD standardzie. Maksymalna wielkość pamięci flash, które są obsługiwane przez Miro, mogą być 32 GB.

kamera

Tylna kamera ma rozdzielczość 5 megapikseli. Jest on wyposażony w automatyczną regulacją ostrości. Również znajduje się obok kamery błyskową LED. Interfejs użytkownika nie uległ zmianie. Wszystko pozostaje takie samo jak to było w Xperia P. Posiada wszystkie niezbędne elementy, więc nie narzekać zmieniony interfejs jest niewłaściwe. Można zrobić zdjęcie tylko za pomocą panelu dotykowego na ekranie, ponieważ klucz migawki nie jest obecny.

wyniki

Instrukcje Sony Xperia Miro, w pakiecie z telefonem, pozwala szybko wstać i działa nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik. Łatwy w użyciu i kontrola – kolejna zaleta tego modelu, który spada systematycznie w systemie skarbowych.

Z jakością dźwięku bez problemów tam. Dźwięk z głośnika jest wysoka. Przejdź sygnału przychodzącego nie pozwoli na dużą ilość połączeń. Zniekształcenia spowodowane zminimalizowane. Wszystko to razem sprawia, że całkiem ładny urządzenie dla ludzi, którzy lubią rozmawiać przez telefon cały dzień.

Po pewnym czasie ludzie zastanawiają się, jak flash Sony Xperia Miro ST23I. Aktualizacje nie są tak często, że nie jest zaskakujące. Firmware dla Sony Xperia Miro jest dostępny na oficjalnej stronie producenta, a na ogół uważają, że w zdecydowanej międzynarodowej sieci łatwe. Pomóc ustabilizować programów i urządzeń innych producentów. Jeśli zainstalowany na sterowniku Miro ST23I Sony Xperia, a następnie wyciągnąć maksymalną wydajność urządzenia włączy łatwo.

Cóż, dla modelu segmentu budżet jest całkiem przyzwoity. Jeśli inżynierowie pracowali na chipsecie procesora może być w stanie doprowadzić urządzenie do nowego poziomu, wyższej jakości. Jednak to jeszcze pozostaje poza patelnie spółki, bo mają swoje własne zasady i swoje poglądy na temat promocji na rynku smartfonów.