164 Shares 3701 views

Recenzje: Huawei Honor 4X. Przegląd cech. Wybierając smartfon

Przy wyborze nowego smartfona, większość użytkowników ma tendencję do minimalizowania wad w systemie operacyjnym i przyszłości jednocześnie zachować w określonej wartości. Rynek „inteligentnych” telefonów komórkowych jest dość nasycony, tak trudne do oceny siły konkurencji każdy szczegół. I to jest dość rzadka sytuacja, gdy model jest produkowany, nie nawet blisko mające podobne właściwości konkurentów. Przykładem tego jest Huawei Honor 4X, przegląd które pomogą wyrobić sobie opinię na temat jego cech, a może przyczółek na decyzje zakupowe. Natychmiast należy zauważyć, że twórcy tego niezwykłego urządzenia przeszedł pod kątem smartfonów producentów. Nic nowego, oczywiście, nie oferują w tym modelu, ale jego właściwości są interesujące w agregacie, że jest ich kombinacja. To, co będziemy mówić w artykule.

Ogólne informacje o smartfonie

Model ten wszedł na rynek rosyjski z lekkim opóźnieniem, co jednak nie przeszkodziło jej przyciągnąć szeroką falę zainteresowania. Częściowo przyczyniły się do tego w przystępnej cenie. Ale doświadczone oko fanów smartfonów nie mógł nie zauważyć szereg bardzo atrakcyjnych cech – to pojemny akumulator i dobry aparat, a także pozycjonowanie „unkillable”, co samo w sobie wydaje się być pierwotna decyzja. W tym przypadku, smartfon Huawei Honor 4X zajmuje pozycję daleko premium w rynku. Można go uznać za przedstawiciela segmentu środkowego, ale z kilkoma zmianami. Oczywiście, w wielu jednostki nie mogą być wprowadzane pracowników państwowych. W ogóle, Huawei oferuje interesujący rozwój, który ma indywidualny charakter i styl, indywidualną i jednocześnie pozbawiony wszystkich użytecznych cech, które stosuje się przeciętnemu użytkownikowi smartfona.

Specyfikacja modelu

Faktycznie, pierwsze wnioski można wyciągnąć z wyjściowych technicznych, wymiarów i funkcjonalności, co w Huawei Honor 4X. Przegląd cech urządzeń można przedstawić w następujący sposób:

 • Rodzaj konstrukcji – candy bar.
 • Materiał korpusu – plastik.
 • Wymiary urządzenia: 153 mm wysokości, 77 mm szerokości i 8,6 mm grubości.
 • Waga – 170 gramów.
 • OS – "Android" 4.4.
 • Procesor HiSilicon układ jest reprezentowany przez 8 rdzeni.
 • Obsługiwane standardy sieciowe – GSM, EDGE, GPRS, jak również technologia CAT LTE.
 • Główna pamięć danych smartfonu użytkownik – 4GB.
 • Narzędzia komunikacji – Bluetooth, microUSB (do synchronizacji PC i uzupełniać opłatą) oraz Wi-Fi.
 • RAM waha się od 1 do 2 GB.
 • pojemnościowy ekran IPS 5.5 Format ''.
 • Rozdzielczość ekranu Honor 4X – 720×1280.
 • Aparat – 5 megapikseli i 13, z wbudowaną lampą błyskową.
 • Bateria – typ ogniwa Li-jonowy nieusuwalne 3100 mAh.
 • Systemy nawigacji – GPS.
 • Dodatkowe narzędzia – światła i czujniki zbliżeniowe, latarka, akcelerometr, radio FM.

Każdy element osobno – to jest normalne dane nie tylko dla modeli średniego szczebla, ale nawet w tej pozycji w budżecie. Ale jak zauważył opinii, Huawei Honor 4X jest urzekające połączenie zbioru różnorodnych właściwościach. Okazuje się, że, z jednej strony, model jest dostrojony do utylitarnego eksploatacji, az drugiej strony – istnieje wiele użytecznych zaawansowane opcje, w tym – nawigacji i podejście czujnika.

Obudowa i wzornictwo

Pobieżna kontrola wszelkich udoskonaleń nie jest przestrzegana. Urządzenie wygląda skromne, ale praktyczne. Podstawą wykończenia jest tani plastik. W tym koszt producenta i osiągnął niewielki koszt. Jednakże istnieją także oryginalne akcenty, a wśród nich – okładka płótno tekstury powrotem. Jeśli chodzi o kolory, to jest oficjalnie Huawei Honor 4x czarny, ale można spotkać białą wersję, a nawet złoty z nutą premii.

Ale jeśli chodzi o wymiary urządzenia nie wymaga skromne. Ciężki korpus wykonany jest z dużą skalę. Jednak problemy w pracy z maszyną nie wynika, jedynym zastrzeżeniem jest to, że z jednej strony na dość duża przekątna jest niewygodny w użyciu. Urządzenie przeznaczone jest do wykorzystania dwa micro SIM, a akumulator jest wymienny. Jest oczywiste, że projektanci starali się uczynić model bardzo charakterystyczny i oryginalny, ale korzystanie z tańszych materiałów, wciąż daje o sobie znać w postaci pisku i luzów.

pokaz

To urządzenie jest stosowane dość ekranu o wysokiej jakości, reprezentowanego przez macierz 5,5 cala przekątnej. Wymiary fizyczne są 121×68 mm. Pomimo niskiej jakości obudowy i wokół zewnętrznej ramy, twórcy przedstawili smartphone powłokę przeciwodblaskową. Jednak jego skuteczność jest wątpliwa. Ale właściciel docenią rozdzielczość wyświetlacza, który jest wyposażony w „Highway”. Smartfon obsługuje format 1280×720, która jest dostępna jakości HD za niego. Gdy jest to 16 proporcje ekranu: 9. W celu poprawy jakości obrazu stosuje ekspertów IPS matrycy bez szczeliny powietrznej, a gęstość 267 pikseli na cal.

bateria

To tylko jedna z cech tego typu smartphone, która odróżnia go od przedstawicieli segmentu. Urządzenie jest wyposażone w nieusuwalnego akumulatora litowo-jonowego. Jego pojemność wynosi 3100 mAh i choć producent milczy na temat żywotności baterii z możliwości urządzenia, można się domyślać, że jest imponująca. Doświadczenie pokazuje jednak, że nie wszystko odbywa się płynnie. Jak opinie, Huawei Honor 4X może w krótkim czasie stracić znaczną część ładunku, nawet w trybie czuwania bez obciążenia. Zastosowanie aktywnego trybu wsad jest utrzymywany aż do 10 godzin. To nie jest źle w porównaniu do większości smartfonów, ale jasne jest, że maksymalny potencjał wbudowanego akumulatora wykracza daleko poza tę granicę. Eksperci wyjaśniają spadek wydajności zasilacza nieprawidłowego działania Google-usług.

funkcje pamięci

Huawei nie będą skąpić na wydajność, więc model ma dobrą pamięć do 2 GB. Zwykle pozostają wolne 1,3 GB, która wykazuje dobrą skuteczność wyników. Ważne jest, aby pamiętać, że istnieje kilka wersji urządzenia, w tym 1 GB pamięci RAM. Może ktoś będzie ograniczona, a ten wskaźnik, ale różnica w cenie będzie tylko 1 tys. Rub., Nie jest zalecane, aby zapisać w tym przypadku.

Jak dla wewnętrznego przechowywania materiałów można używać kart microSD, które są zintegrowane z Huawei Honor 4X: 8GB uzupełniają wbudowany pojemności 4 GB, co wystarcza dla przeciętnego użytkownika. To prawda, że istnieją różne dane. Na przykład, niektórzy właściciele powiedzieć, że model współpracuje z kartą, maksymalna pojemność 64 GB, który jest.

kamera

Zgodnie z oczekiwaniami z nowoczesnych smartphone, urządzenie ma dwie kamery, odpowiednio, i głównego frontu. Pierwszy przedstawiony moduł obiecujące 13 Mn F2 z membraną, a drugi – na urządzeniu 5 Mn F2.4 membrany. To rzadki przypadek, kiedy na ogół niedrogie urządzenie zapewnia badania jakościowego. Co najmniej 13-megapikselowy moduł nie zawiedzie fanów „Highway”: smartfon zweryfikowane inny balans bieli, dobry szczegół, szybko kierując ostrość i rozszerzony kąta patrzenia. Ale najbardziej przyjemna rzecz dla fanów mobilnej fotografii – jest to minimalny hałas. Niezależnie od środowiska zewnętrznego, urządzenie zapewnia doskonałą klarowność obrazu.

Jeśli chodzi o drugi aparat 5 MP, wiele nie trzeba czekać na niego. Zwykle, moduł ten służy do przechwytywania wideo w formacie FullHD. Pod względem jakości filmów nie są złe, ale nie świetne wyniki tam. W każdym razie dzięki 13-megapikselowy aparat w telefonie Huawei Honor 4X zapewnia zdjęcia bardzo przyzwoitej jakości, blisko wyniku w modelach premium.

Pozytywne opinie na smartfonie

Jakby przewidując kryzys, Huawei wydała niedrogi, ale funkcjonalne urządzenie. Faktycznie, te dwie cechy i są główne zalety tego modelu to pochwała. to dobrze wdrożony ekran, nominalnie hardy baterię i funkcjonalność aparatu i wydajność. Potwierdzają to opinie: Huawei Honor 4X jest wygodny w użyciu w słońcu, przeczytać na to testuje i produkować wysokiej jakości obrazy. Niestety, widoki na nieusuwalne baterii siebie. Mimo to został oficjalnie pojemność powinna zapewnić godne autonomię, która z kolei pozbawiłoby konkurentów Czy urządzenie w swojej klasie. Niemniej jednak praktyka pokazuje, że w najlepszym przypadku, ładunek wystarcza na 2 dni. Jednak dla nowoczesnego i funkcjonalnego smartfona jest całkiem przyzwoity.

negatywne opinie

Jeśli większość pozytywnych opinii są adresowane wewnętrzna „wypełnienie”, funkcjonalność i wydajność urządzenia, model krytyki skierowany jest głównie na jakość materiałów i montażu. W tym przypadku, panele, skrzypiące kryzys z plastiku i istnieje luka – tylko część problemów, które zaznaczają opinie. Huawei Honor 4X również cierpi z powodu niskiej reaktywności klawiszy dotykowych, błędów w funkcjach systemu nawigacyjnego i nieprawidłowego działania baterii. W sprawiedliwości należy zauważyć, że oryginalny model jest pozbawiony tych wad.

Co brać pod uwagę przy wyborze modelu?

Doświadczeni użytkownicy polecić przede wszystkim brać pod uwagę charakterystykę. W różnych przykładach wykonania, urządzenie może być różna. Tak więc, już zaobserwowaliśmy różnych danych w opcji pomocy karty pamięci. Według tego wskaźnika powinna przyrządzanie przynajmniej pojemności 8 GB i maksymalną liczbę 64 GB. Innym ważnym odnosi się do pamięci RAM, ponieważ może to być 1 GB i dostarczenie pojemnika 2 GB. Oficjalnie model jest umieszczony do 2 GB, co wydaje się logiczne w świetle znacznej wydajności maszyny. Co do reszty, wybór jest estetyczne i praktyczne. Na przykład, byłoby zbędne przewidzieć Etui dla Huawei Honor 4X, odpowiedniego koloru. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć dość szeroki urządzenie gamie barw. Tu i biały i czarny kolor dla konserwatystów, a czerwony do jasnych osobowości, a także złotym odcieniu dla tych, którzy chcą uczynić aluzję do urządzenia premium.

wniosek

Segment urządzeń mobilnych silnik zawsze był model Premium, który wprowadza najnowsze i najbardziej zaawansowane zmiany i możliwości. Dostęp do Internetu, wsparcie dla wymagających zastosowań, kamery z większą liczbą megapikseli, przetwórców wydajności – wszystko to po raz pierwszy otrzymał drogich smartfonów, a następnie przekazywane do przedstawicieli chłonności linii budżetowej. Część ta jest oryginalny model Huawei Honor 4X, którego cena wynosi średnio 10-12 tysięcy rubli. Jednostka wchodzi w kategorii średniej, w wielu aspektach zbliżonych do telefonów początkowego poziomu, ale łączy w sobie zalety wyższym poziomie premium. Dowodem na to jest obecność czujników, nieskazitelnej aparat 13 megapiksela, wsparcie dla systemów nawigacji, i tak dalej.

W tym samym czasie na planie producenta urządzenia miały ucieleśniać godności i niedrogie telefony komórkowe. Na przykład, baterii pojemność i niska cena – to cechy, które nadal przyciągać high-tech użytkowników smartfonów. Inną rzeczą jest to, że nie wszyscy z tego pomysłu został zrealizowany. W każdym razie, bateria nie była w stanie spełnić oczekiwania wielu użytkowników, co było jedynym pocieszeniem rozsądną cenę.